پنج گام برای افزایش بازدید فوق العاده سایت از طریق ورودی گوگل

افزایش بازدید سایت

راههای افزایش بازدید سایت از طریق ورودی گوگل 

افزایش بازدید سایت یکی از موارد  مهم هر سایت تا از این طریق بتوان تعداد کاربران سایت خود را افزایش داد و در نهایت بتوانیم فروش محصولات خود را افزایش دهیم.

همانطور که مطلع هستید بدون وجود افزایش بازدید مسلماً نمی توان در افزایش فروش محصولات سایت موفق شد.

به همین خاطر ما راهکارهای اساسی و اصولی در این زمینه که چگونه ورودی گوگل برای سایت خود را افزایش دهیم را در ۵ مرحله یا گام اساسی خدمت شما دوستان بیان می کنیم .

تا با بهره گیری و استفاده درست از آنها بتوانید بازدید سایت خود را چند برابر افزایش دهید. پس تا انتهای این مقاله با من همراه باشید : 

اولین مرحله :ثبت سایت در گوگل 

اولین مرحله از کار شما که به نظر بنده مهمترین کار هست ثبت سایت شما در گوگل هست . بدون ثبت سایت در گوگل نمی توان ورودی خوبی از گوگل گرفت . پس در درجه اول بایستی با استفاده از ابزار سرچ کنسول به ثبت سایت اقدام کنید .

دومین مرحله :ثبت نقشه سایت در سرچ کنسول

برای اینکه رباتهای  گوگل بتونند سایت شما  را بررسی کنند شما بایستی یک سایت مپ برای سایت خود ایجاد کنید . برای این کار افزونه ای به نام Google Xml Sitemaps هست که به راحتی می تونید سایت مپ سایت خودتون رو بسازید . و سپس در سرچ کنسول ثبت کنید .

سومین مرحله : انتخاب موقعیت جغرافیایی و زبان سایت

یکی از مواردی که باید توجه خاصی روی این قضیه داشته باشید انتخاب موقعیت جغرافیایی یا در واقع مکانی که می خواهید سایت شما در آنجا نمایش داده شود هست . روی سرچ کنسول در بخش international targeting کلیک کنید و در آنجا موقعیت مکانی سایت  خود را انتخاب نمایید .

چهارمین مرحله : ستاره دار کردن مطالب در گوگل

یکی دیگر از روشها که سبب می گردد تا ورودی خوبی از سمت گوگل دریافت کنید همین ستاره دار کردن مطالب هست که می توانید با استفاده از افزونه ستاره دارکردن مطالب در گوگل استفاده نمایید .

مطالعه این مطلب آموزشی را از دست ندهید :ستاره دار کردن مطالب وردپرس در گوگل با افزونه Yasr – Yet Another Stars Rating

پنجمین مرحله : کپی نکردن مطالب و محتوای سایت

  یکی از دلایلی که گوگل خیلی به این موضوع توجه دارد کپی نکردن محتوا و مطالب از سایتهای مختلف به سایت خود هست . چون گوگل با توجه به الگوریتم هایی که در اختیار دارد سریعاً متوجه می شود که مطالب سایت شما کپی هست یا خیر .

دوست عزیز امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد در صورتیکه پیشنهادی در این زمینه دارید می توانید از طریق بخش دیدگاه که در پایین این بخش قرار گرفته با ما در ارتباط باشد . 

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع