ایجاد انیمیشن های فوق العاده زیبا در وردپرس

اضافه کردن انیمیشن های زیبا و خارق العاده در وردپرس بدون کد نویسی

نوع دسترسی به این محصول :این محصول مخصوص اعضای طلایی وردپرس سبز می باشد

تاریخ آپدیت و بروز رسانی محصول : جمعه، ۲۴ خرداد ۱۳۹۸

در واقع ساخت انیمیشن در وردپرس به شما این امکان را می دهد که به راحتی و بدون کد نویسی بتوانید صفحات سایت خود را بصورت خلاق و حرفه ای طراحی کرده بدون اینکه حتی یک خط کد نویسی بلد باشید . چون افزونه ای که ما آموزش آن را بصورت کاملاً تصویری و قدم به قدم قرار می دهیم شما به آسانی و به راحتی هر چه تمامتر می توانید یک انیمیشن زیبا و شکیل طراحی نمایید . 

برای این کار فقط شما بایستی متن ، تصویر و هر فایلی را که می خواهید بصورت متحرک و انیمیشن باشد را در داخل مکانی که در کد مورد نظر  مشخص شده قرار دهید و سپس ذخیره کنید و در نهایت نوشته یا تصویر و هر چیزی که در داخل این کد قرار دادید را بصورت انیمیشن و متحرک مشاهده نمایید . 

افزونه ایجاد انیمیشن در وردپرس تنها مختص نوشته ها نیست و شما می توانید حتی در برگه ها و محصولات  هر نوع پست تایپی که در نظر دارید می توانید از آن استفاده کنید . 

همانطور که در بالا ذکر گردید آموزش جامع و تصویری و گام به گام این افزونه را بصورت کاملاً ساده برای شما در داخل پکیج زیر همراه با فایل افزونه  برای شما قرار می دهیم که می توانید آن را دانلود و سپس مشاهده نمایید .ودر سایت وردپرسی خود از آن استفاده نموده و لذت ببرید . 

لینک دمو  استفاده شده در سایت

دانلود مقاله آموزش ساخت انیمیشن به همراه افزونه

 

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع
برای دریافت آموزش های رایگان وردپرس ، دیجیتال مارکتینگ و کسب و کار آنلاین همین حالا کلیک کنید
+ +