ایجاد انیمیشن های فوق العاده زیبا در وردپرس

اضافه کردن انیمیشن های زیبا و خارق العاده در وردپرس بدون کد نویسی

نوع دسترسی به این محصول :این محصول مخصوص اعضای طلایی وردپرس سبز می باشد

تاریخ آپدیت و بروز رسانی محصول : جمعه، ۲۴ خرداد ۱۳۹۸

در واقع ساخت انیمیشن در وردپرس به شما این امکان را می دهد که به راحتی و بدون کد نویسی بتوانید صفحات سایت خود را بصورت خلاق و حرفه ای طراحی کرده بدون اینکه حتی یک خط کد نویسی بلد باشید . چون افزونه ای که ما آموزش آن را بصورت کاملاً تصویری و قدم به قدم قرار می دهیم شما به آسانی و به راحتی هر چه تمامتر می توانید یک انیمیشن زیبا و شکیل طراحی نمایید . 

برای این کار فقط شما بایستی متن ، تصویر و هر فایلی را که می خواهید بصورت متحرک و انیمیشن باشد را در داخل مکانی که در کد مورد نظر  مشخص شده قرار دهید و سپس ذخیره کنید و در نهایت نوشته یا تصویر و هر چیزی که در داخل این کد قرار دادید را بصورت انیمیشن و متحرک مشاهده نمایید . 

افزونه ایجاد انیمیشن در وردپرس تنها مختص نوشته ها نیست و شما می توانید حتی در برگه ها و محصولات  هر نوع پست تایپی که در نظر دارید می توانید از آن استفاده کنید . 

همانطور که در بالا ذکر گردید آموزش جامع و تصویری و گام به گام این افزونه را بصورت کاملاً ساده برای شما در داخل پکیج زیر همراه با فایل افزونه  برای شما قرار می دهیم که می توانید آن را دانلود و سپس مشاهده نمایید .ودر سایت وردپرسی خود از آن استفاده نموده و لذت ببرید . 

لینک دمو  استفاده شده در سایت

دانلود مقاله آموزش ساخت انیمیشن به همراه افزونه

 

بازدیدها: ۹

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع