قالب موزیک تمیفای themify music

نوع محصول : قالب وردپرس 

دسته بندی : قالب چند منظوره 

تاریخ آپدیت و بروز رسانی : یکشنبه، ۲۲ دی ۱۳۹۸

موسیقی موضوعی است که هنر را زنده می کند. موسیقی دارای قابلیت پاسخگویی و شبکیه ای است که برای هنرمندان ، رویدادها ، اوراق بهادار ، عکاسان و حتی برنامه ها ساخته شده است.

با موضوع موسیقی ، می توانید یک پخش کننده موسیقی را تعبیه کنید (بنابراین بازدید کنندگان می توانند ضمن مرور سایت شما از موسیقی مداوم لذت ببرند) ، یک لیست پخش آلبوم و حتی بهتر – زمینه های ویدیویی با وضوح کامل! بدون لمس کردن یک خط کد ، صفحه های چشم نواز خود را ایجاد کنید که فیلم های خود در پشت محتوای شما پخش می شوند!

طرح های نامحدود
با صفحه ساز تمیفای ، می توانید تعداد نامحدودی از صفحه بندی ها را با استفاده از کشیدن و رها کردن المانها بسازید. به این مثالهای مختلفی که کاملاً با صفحه ساز ایجاد شده است نگاهی بیندازید:

صفحه اصلی – با استفاده از پس زمینه ویدیوی کامل برای جلب توجه بلافاصله ، آلبوم های مختلف موجود نیز در پایین صفحه برجسته می شوند و همگی با انواع مختلف رنگ و چیدمان پشتیبانی می شوند.

گزینه های طرح بندی هوشمند

صفحه ساز قالب موسیقی به شما امکان کنترل کامل ، در کل سایت یا در هر کدام صفحات  را می دهد. این بدان معنی است که شما می توانید کل سایت خود را با یک ظاهر و احساس یکسان به اشتراک بگذارید یا یک ظاهر منحصر به فرد برای هر صفحه ایجاد کنید.

۱۰ استایل هدر 
می توانید یک طرح هدریا صفحه را از ۱۰ سبک انتخاب کنید (گزینه بدون عنوان برای ساخت صفحات فرود در جایی که نمی خواهید ناوبری هدر وجود داشته باشد ) مناسب است. بله ، یک گزینه هدر چسبناک نیز وجود دارد.

 

 

 • Block header design
  Header Block
 • Horizontal header design
  Header Horizontal
 • Boxed Layout header design
  Header Boxed Layout
 • Left Pane header design
  Header Left Pane
 • Right Pane header design
  Header Right Pane
 • Min Bar header design
  Header Min Bar
 • Slide Out header design
  Header Slide Out
 • Boxed Compact header design
  Header Boxed Compact
 • Overlay header design
  Header Overlay

قالب موسیقی تمیفای کاملاً با شبکیه چشم سازگار هست . قالب موسیقی تمیفای  کاملاً واکنشگرا بوده  و در تمامی  دستگاه ها  به طور مداوم نمایش داده می شود.

ناوبری آژاکس
این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد تا ضمن پخش موسیقی در پخش مداوم ، سایت شما را مرور کنند. در زیر چند ویژگی اصلی آورده شده است:

پخش مداوم موسیقی هنگام بازدید در صفحات مختلف در یک سایت
هنگامی که کاربران ویدیو یا موسیقی را در سایت کلیک می کنند . می تواند بصورت خودکار در سایت پخش شود . 

این مورد به گونه ای هست که کاربران با استفاده از دگمه بازگشت و یا بازدید از صفحه دیگر سایت موسیقی قطع نشده و بصورت مداوم پخش می گردد . 

resonsive design

امکان پخش موسیقی بدون توقف

قالب موسیقی تمیفای با مرورگر دسکتاپ و موبایل کاملاً سازگار می باشد . پخش موسیقی در فوتر سایت به بازدید کنندگان شما اجازه می دهد به طور مداوم از موسیقی شما لذت ببرند در حالی که در وب سایت شما مرور می کنند.

شخصی سازی

در قالب موسیقی تمیفای شما کنترل کاملی در طراحی وبسایت خواهید داشت . و همه بخشهای سایت شما تصاویر پس زمینه و رنگ ها ، آرم سایت ، طراحی پیمایش منو و حتی ابزارک های نوار کناری بدون دست زدن به یک خط کد انجام دهید.

انواع پست های سفارشی

این قالب شامل انواع مختلفی از ابزارها و پستهای سفارشی برای ایجاد یک وب سایت مرتبط با موسیقی است ،  بنابراین شما به محض نصب قالب موسیقی ، وب سایت خوبی طراحی خواهید کرد .

 

 

رنگ پس زمینه های متحرک
رنگ پس زمینه صفحات یا بخش ها (نسخه ی نمایشی) را زنده کنید و صفحات خود را با رنگ هایی که انتخاب می کنید طراحی نمایید.

screenshot

پیش زمینه هدر و منوهای سفارشی
پیش زمینه های هدر و منوها را به صورت عمومی  سفارشی کنید یا آنها را برای پست ها یا صفحات جداگانه تغییر دهید.

اشتراک گذاری
از یک نشان مشترک اشتراک گذاری شده برای بازدید کنندگان استفاده کنید تا به آنها این امکان را بدهید که پست های وبلاگ ، آلبوم های موسیقی ، رویدادها ، فیلم ها ، مطبوعات ، گالری ها و سایر محتواهایی را که می توانید به آنها تعبیر کنند به اشتراک بگذارند.

لینک دانلود قالب موزیک تمیفای themify music

 

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع
برای دریافت آموزش های رایگان وردپرس ، دیجیتال مارکتینگ و کسب و کار آنلاین همین حالا کلیک کنید
+ +