بهترین سرویسهای بازاریابی ایمیلی در سال ۲۰۱۹

آیا بازاریابی ایمیلی در سال ۲۰۱۹ در کسب‌وکار شما اولویت دارد؟ آیا به دنبال بهترین نرم‌افزار بازاریابی ایمیلی هستید؟

استفاده از خدمات بازاریابی ایمیلی می‌تواند تاثیر قابل‌توجهی بر موفقیت بازاریابی شما داشته باشد. در این مقاله، ما ۸ تا از بهترین سرویس های  بازاریابی ایمیلی برای کسب و کارهای کوچک را بررسی خواهیم کرد.

آیا بازاریابی ایمیلی در سال ۲۰۱۹ در کسبوکار شما اولویت دارد؟ آیا به دنبال بهترین نرم افزار بازاریابی ایمیلی هستید؟
استفاده از خدمات بازاریابی ایمیلی میتواند تاثیر قابلتوجهی بر موفقیت بازاریابی شما داشته باشد. در این مقاله، ما ۸ تا از بهترین سرویس های بازاریابی ایمیلی برای کسب و کارهای کوچک را بررسی خواهیم کرد.
چرا انتخاب بهترین سرویس بازاریابی ایمیلی مهم است؟
بازاریابی ایمیلی یکی از ابزارهای بازاریابی بسیار مقرونبهصرفه برای کسب و کارهای کوچک است. بدلیل اینکه میزان بازگشت سرمایه در این بازاریابی بسیار بالاست . 
این به این دلیل است که انجام بازاریابی ایمیل آسان است و به شما این امکان را می دهد که بتوانید با مشتریان خود ارتباط همیشگی داشته باشید .
حال این سئوال مطرح می گردد که چرا ساختن لیست ایمیل امروز بسیار مهم و حیاتی است ؟
مهم این است که موفقیت شما در بازار یابی ایمیلی بستگی به نرم افزارهای ایمیل مارکتینگی دارد که انتخاب می کنید . چون این نرم افزارها هستند که مسئول حصول اطمینان از اینکه ایمیلهای شما واقع ا تحویل داده میشوند، هستند.
یک سرویس خوب بازاریابی ایمیل به شما این امکان را میدهد که ایمیلهای بسیار جذاب ایجاد کنید. همچنین به شما این امکان را میدهد که تمامی ایمیل های خود را مدیریت کنید،
کاربران را به گروه تقسیم کنید، و عملکرد کمپینهای ایمیل تان را پیگیری کنید.
مهمتر از همه اینکه، یک سرویس خوب بازاریابی ایمیل تضمین میکند که ایمیلهای شما در پوشه اسپم قرار نمی گیرند.
 
حال، بیایید نگاهی به برخی از بهترین ارائه دهندگان خدمات بازاریابی ایمیلی بیندازیم:
۱ – Constant Contact
Constant Contact یکی از بزرگترین و سریعترین خدمات بازاریابی ایمیلی در جهان است.
همچنین استفاده از بازاریابی ایمیلی با آن بسیار آسان است.
شما میتوانید به راحتی لیستهای ایمیل، تماسها، الگوهای ایمیل، تقویم بازاریابی و چیزهای دیگر را مدیریت کنید.
هر حساب ایمیل مارکتینگ به شما امکان دسترسی به پیگیری آسان و گزارش دهی، ابزارهای اشتراک گذاری وب سایتهای ارتباط جمعی، بخشبندی لیست، ادغام تبلیغات فیس بوک و یکپارچه سازی با eCommerce را میدهد.
علاوه بر این، حسابهای ایمیل نیز با ویژگیهای قدرتمندی مثل اتوماسیون پست الکترونیکی، نظرسنجی، کوپنهای آنلاین و غیره همراه است.
۲ – drip
drip یک پلتفرم بازاریابی ایمیل قدرتمند برای تجارت الکترونیک, وبلاگ نویسان و بازاریابان است. آنها طیف گستردهای از ابزارها را برای ساختن اتوماسیون بازاریابی و شخصی سازی آسان ارائه می کنند.
ضمن ا یک سیستم یکپارچه سازی با وردپرس وجود دارد و برای کسانی که سایت خود را با آن طراحی کرده اند این امکان را میدهد که به راحتی فرمهای ثبتنام را به وب سایت خود اضافه کرده و مشتریان بیشتری را ثبت نام و مدیریت کنند.
سیستم بازاریابی هوشمند ، بخش بندی الکترونیکی هوشمند ، تشکیل گروه های فهرست ایمیل از ویژگیهای مهم سرویس drip هست . این ویژگیها به شما این امکان رو می دهد که به مشتریان هدف در لیست ایمیل خود ، ایمیل بفرستید و با آنها در ارتباط باشید تا فروش بیشتری داشته باشید .
با استفاده از سرویس Drip می توان برای چندین سرویسی ایمیلی کسبوکار استفاده کرد .
چون به ما اجازه میدهد تا با هر مشتری در یک سطح مشخصی با استفاده از اتوماسیون بازاریابی eCommerce ارتباط برقرار کنیم.
شما با استفاده از سرویس بازاریابی ایمیلی drip می توانید تا ۱۰۰ مشتری را پشتیبانی نمایید و بیشتر از این مقدار بایستی پلن تجاری را خریداری نمایید .
 
۳ – Sendinblue
یک نرم افزار کامل SMS و بازاریابی ایمیلی برای کسب و کارها است. و یکی از سریعترین سیستمهای بازاریابی ایمیلی در اروپا هستند
یک پلت فرم با ابزارهای عالی برای ایجاد ایمیلهای جذاب و بسیار آسان است. ابزارهای کشیدن و رها کردن ساده آنها برای مبتدیان بسیار عالی است و نیاز به هیچ تجربه ای در بازاریابی ایمیلی ندارد.
SendinBlue شامل ابزارهای اتوماسیون مناسب است که به شما اجازه میدهد تا ایمیلهای تبادلی ارسال کنید، جریان کار ایجاد کنید، و کاربران را به بخشهای هدف خود تقسیم بندی کنید. همچنین میتوانید بهترین زمان برای ارسال ایمیل با استفاده از الگوریتمهای هوش مصنوعی انتخاب کنید.
SendinBlue یک برنامه بازاریابی ایمیلی کاملا رایگان ارائه هست که به شما اجازه می دهد تا ۳۰۰ ایمیل در روز ارسال کنید، اما تمام ایمیلهای شما نام تجاری خود را خواهند داشت.
همچنین میتوانید SMS را به حساب خود اضافه کنید، اما قیمت گذاری براساس الزامات ارسال شما متفاوت خواهد بود.
۴ – ConvertKit
ConvertKit یک سیستم بازاریابی ایمیلی قوی برای وبلاگ نویسان، نویسندگان و بازاریابان حرفه ای است.
با ConvertKit ، شما میتوانید به راحتی با کسانی که به آنها علاقهمند هستید ارتباط برقرار کنید. این کار به شما کمک میکند تا بتوانید ارتباط خود را با ایمیلهای خودکار افزایش دهید .
بسیاری از ویژگیهای ConvertKit به طور خاص برای سازندگان و وبلاگ نویسان حرفه ای  طراحی شده اند به همین دلیل است که ما آنها را بهترین خدمات بازاریابی ایمیلی برای وبلاگ نویسان حرفه ای قرار می دهیم.
مدت استفاده از convertkit بصورت ۱۴ روزه می باشد و بعد از آن می بایستی پنل تجاری آن را خریداری کرد .
 
۵ – AWeber
AWeber یکی از قدیمیترین و محبوبترین خدمات بازاریابی ایمیلی در جهان است. آنها طیف گسترده ای از ابزارها برای کسب و کارهای کوچک و متوسط برای مدیریت بازاریابی ایمیلی خود ارائه می کنند.
شروع کار با AWeber آسان است. این شبکه یکپارچه به اغلب سیستم های مدیریت محتوا از جمله WordPress را به هم متصل میکند.
AWeber یک پلن رایگان ۳۰ روزه ارائه می دهد و از این مدت به بعد می بایستی پنل تجاری آن را خریداری نمایید .
۶ – GetResponse
یکی دیگر از روشهای محبوب بازاریابی ایمیلی است. بازاریابی ایمیلی با این سرویس برای کسب و کارهای کوچک و مبتدیان کاملا آسان است.
این ابزار با ابزارهای اتوماسیون بازاریابی همراه است که به شما امکان ایجاد کمپینهای هوشمند خودکار را ارائه میدهد.
۷ – Mailchimp
Mailchimp یکی از محبوبترین ارائه دهندگان خدمات بازاریابی ایمیلی در جهان است، چرا که آنها یک برنامه سرویس بازاریابی ایمیلی رایگان ارائه میکنند.
Mailchimp با یک سازنده آسان ایمیل، autoresponders ، اتصال تماسها به گروهها و پیگیری ساده برای تجزیه و تحلیل قرار میگیرد. همچنین به شما این امکان را می دهد که زمانهای تحویل را براساس timezones کاربر راه اندازی کنید، و می توانید بخش بندی براساس geolocation را راه اندازی کنید.
شما میتوانید به راحتی MailChimp را با WordPress ، Magento ، Shopify ادغام کنید.
وقتی به ویژگیهای اتوماسیون بازاریابی می رسیم، پلت فرم Mailchimp در مقایسه با دیگر ارائه کنندگان در لیست ما مثل Drip یا ConvertKit بسیار محدود است.
Mailchimp یک برنامه رایگان ارائه میدهد که به شما این امکان را میدهد که ۱۲۰۰۰ ایمیل را به ۲۰۰۰ کاربر مشترک خود ارسال کنید . این برنامه نسبت ا محدود است چون شما ویژگیهایی چون بهینهسازی زمان ارسال، تقسیمبندی پیشرفته، آزمون چند متغیره و غیره را ندارید.
همچنین لازم است که نام تجاری خود را در ایمیل تان نمایش دهید.
و درصورتی که تعداد مشترکین ایمیل شما بیش از ۲۰۰۰ تا کاربر بود می بایستی پلن های تجاری آن را خریداری نمایید .
۸ – mailerlite
میلرلایت نیز یکی از سرویسهای بازار یابی ایمیلی هست که کار با این سرویس بازاریابی بسیار راحت و آسان هست .
در ضمن با این سرویس ایمیل می توانید کمپین های تبلیغاتی متعددی را تشکیل دهید و بصورت زمانبندی برای آنها ایمیل بفرستید . و همچنین می توانید مشترکین ایمیل خود را به گروه های خاص تقسیم کنید . با این سرویس بازاریابی ایمیلی شما می توانید به ۵۰۰ نفر از مشترکین خود ۱۲۰۰۰ تا ایمیل ارسال کنید . و بعد از این تعداد مشترک در صورتی که بخواهید به مشترکین بیشتری ایمیل ارسال کنید بایستی پلن تجاری آن را با توجه به تعداد مشترکین
ایمیل خریداری کنید .
نتیجه گیری نهایی : بهترین سرویس بازاریابی ایمیلی
در اینترنت ده ها سرویس بازاریابی ایمیلی وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد اما در اینجا می خواهیم به سرویسهای برتر بازاریابی ایمیلی برای کسب و کارهای متفاوت اشاره کنیم.
اگر شما یک فروشگاه آنلاین را راه اندازی کرده اید یا به یک سیستم پیشرفته تر نیاز دارید ،
پس توصیه میکنیم از Drip استفاده کنید. شخصی سازی و ویژگیهای اتوماسیون آنها بسیار قدرتمند است.
اگر یک وبلاگ نویس حرفه ای و یا خالق محتوا هستید، پس توصیه میکنیم از ConvertKit استفاده کنید.
اگر صاحب کسب وکار هستید که یک ابزار اتوماسیون بازاریابی قدرتمند میخواهد که هم بازاریابی ایمیلی و هم SMS را ترکیب کند، توصیه میکنیم از SendinBlue استفاده کنید.
استفاده از پلت فرم آنها آسان است، و به شما این امکان را میدهد که هر دو سیستم ایمیل و SMS را از یک رابط واحد مدیریت کنید.
یک توصیه: از مشترکین ایمیل بیشتر استفاده کنید، خیلی سریعتر!
زمانی که یک سرویس بازاریابی ایمیلی برای کسبوکار خود انتخاب کردید، احتمالا میخواهید شروع به به اشتراک گذاشتن تعداد بیشتری از مشترکین ایمیل کنید.
ما از OptinMonster استفاده میکنیم و به شما نیز این سرویس را توصیه میکنیم. این سرویس یک ابزار بهینه سازی تبدیل قدرتمند است که به شما کمک میکند که بازدیدکنندگان وب سایت را به مشتریان ایمیلی خود تبدیل کنید.
OptinMonster یکپارچه با بهترین خدمات بازاریابی ایمیلی که در بالا ذکر کردیم، ادغام شده است.
امیدواریم این مقاله یک مرور خوبی از بهترین خدمات بازاریابی ایمیلی برای کسبوکار باشد .و همچنین توانسته باشد تا بتوانید یک سرویس بازاریابی بسیار قدرتمندی را برای سایت خود انتخاب کنید. 

بازدیدها: ۴

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع