قالب چند منظوره – Themeforest – Bridge v20.6

Bridge

نوع محصول : قالب وردپرس 

دسته بندی : قالب چند منظوره 

تاریخ آپدیت و بروز رسانی : دوشنبه، ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

قالب Bridge چندمنظوره و کاملا وکنشگرا است و دموهای بسیار فراوانی را در اختیار شما قرار می دهد که براحتی و با چند کلیک ساده می توانید این دموها را بدرون قالب ایمپورت کنید. همچنین قالب Bridge انعطاف پذیری فوق العاده ای برای هماهنگ شدن با سلیقه های مختلف کاربران دارد و بخوبی می تواند از پس این کار بر بیاید و نیازهای آنها را پاسخگو باشد.
 
نکته : قالب دیگری هم با نام Bridge در وردپرس سبز وجود دارد که با این قالب تفاوت دارد و ساخت  MyThemeShop است . پس با دقت انتخاب کنید و این دو قالب را با هم اشتباه نگیرید
تعدادی از ویژگیهای قالب چند منظوره Bridge
  1. پنل کاربری فوق العاده قدرتمند با محیط کاربری بسیار آسان
  2. انعطاف پذیری بی نظیر در خلق وبسایت هایی با کارکردهای گوناگون
  3. بیش از ۳۶۰ دموی یکتا و منحصربفرد
  4. قابلیت سفارشی سازی تمامی عناصر موجود در قالب
  5. هماهنگی کامل با فروشگاه ساز ووکامرس
  6. قابلیت ایجاد وبسایت های تک صفحه ای
  7. قابلیت ایجاد صفحات فرود بوسیله این قالب
  8. ………………..

نکته بسیار مهم اول : اگر در مواردی توسط تنظیمات خود قالب نتوانستید تغییرات دلخواه را در قالب مورد نظر خود اعمال کنید پیشنهاد می کنم حتما یکی از دو افزونه CSSHero و یا yellow pencil را تست کنید و امکانات متعدد این دو افزونه بسیار قدرتمند را به چشم خود ببینید.

نکته بسیار مهم دوم: هنگامی که اولین بار قالبی را نصب می کنید. در نمای سایت خود تقریبا هیچ تغییر خاصی نمی بینید. برای اینکه این سایت بظاهر ساده را تبدیل به یک سایت حرفه ای و بسیار زیبا و جذاب نمائید. دو راه در پیش دارید.

اولین راه : استفاده از دموهای آماده قالب که در اکثر موارد برای دسترسی به آنها باید لایسنس قالب را از سایت سازنده قالب خریداری کنید.در بعضی موارد هم ممکن است بعضی از قالب ها اجازه استفاده از چند دمو را بصورت رایگان بدهند. همچنین هنگامی که یک دمو را وارد قالب خود می کنید برگه ها و نوشته های زیادی را در وبسایت شما وارد می کند که به بسیاری از آنها نیازی نخواهید داشت و باید بسرعت تکلیف آنها را مشخص کنید.

راه دوم : خودتان دست به کار شده و تمام عناصر مورد نیاز خود را در نمای ظاهری سایت . مانند سایدبار، هدر، فوتر و منوهای سایت را با استفاده از ابزارهای موجود در قالب و همچنین استفاده از صفحه ساز های قدرتمند وردپرسی طبق نظر و سلیقه خود طراحی و ایجاد کنید. که با توجه به امکانات گسترده قالب های پولی و همچنین وجود صفحه سازهای بسیار قدرتمند وردپرسی این کار در طی چند روز براحتی انجام می شود.

نکته بسیارمهم سوم: لایسنس در قالب های پولی در اکثر موارد برای دو مورد درخواست می شود.

مورد اول : برای دریافت ورژن جدید قالب بصورت خودکار

مورد دوم : برای دریافت دموهای قالب است.

اما از دیگر ابزارهای قالب بدون نیاز به وارد کردن لایسنس می توانید بدون محدودیت استفاده کنید. و به ندرت پیش می آید قالبی برای استفاده کامل از ابزارها و امکانات خود درخواست لایسنس کند.

نکته بسیار مهم چهارم : قالب های وردپرسی برای نحوه نمایش پست ها و دسته ها و آرشیوهای پست ها تنظیمات خاص خودشان را دارند. اما اگر قالب مورد نظر شما در این بخش نتوانست نیازهای شما را برطرف کند می توانید از دو افزونه بسیار قدرتمند و کارآمد Blog Designer Pro و Blog Manager for WordPress برای رفع مشکل خود در این زمینه استفاده کنید.

 

قالب bridge
قالب bridge
قالب bridge
قالب bridge

 

دانلود قالب – Bridge

بازدیدها: ۲۵

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع