افزونه مشاهده یک محتوا در ازای دریافت ایمیل بازدیدکننده – Content Locker Pro V1.0.16

افزونه اشتراک گذاری محتوا به ازای دانلود

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته : بازاریابی ایمیلی

تاریخ آپدیت و بروز رسانی : سه شنبه، ۳ مهر ۱۳۹۷

قیمت صرفاً جهت اطلاع :۱۹دلار معادل تقریبی ۷۶,۰۰۰ تومان

افزونه اشتراک گذاری محتوا به ازای دانلود یکی از افزونه های بسیار جالب و در عین حال پرکاربرد برای سایت های دانلود محتوا هست تا با نصب این افزونه و انجام تنظیمات آن کاربران سایت محتوای مورد نظر خود را در قبال ارسال ایمیل دریافت نمایند . 

افزونه اشتراک گذاری محتوا به ازای دانلود ، در واقع افزونه ای است که محتویات دلخواه سایت شما را قفل می کند تا بازدیدکنندگان به ازای دریافت محتوای محدودشده سایت شما ایمیل خود را در اختیار شما قرار دهند .

این افزونه در واقع یک ابزار موثر برای رشد ترافیک سایت و ساخت لیست ایمیل بازدیدکنندگان هست . 

برخی از ویژگیهای افزونه اشتراک گذاری محتوا به ازای دانلود: 

  • تبدیل بازدیدکننده به مشترک سایت 
  • کاربری بسیار آسان افزونه 
  • افزایش ترافیک سایت 
  • بهینه سازی شده برای موبایل 
  • کم حجم و سبک 

  افزونه اشتراک گذاری محتوا به ازای دانلود دارای ۷ طرح منحصر به فرد می باشد که شما می توانید به دلخواه خود یکی از این طرح ها را در سایت خود انتخاب و از آن استفاده کنید. 
 

اشتراک گذاری برای باز کردن

هنگامی که بازدیدکنندگان سایت ، مطالب سایت شما را در کانال های اجتماعی به اشتراک می گذارند، این کار سبب می گردد که میزان بازدید و ترافیک سایت شما بطرز فوق العاده ای گسترش پیدا کند . 

ورود به سیستم برای باز کردن محتوا 

این ویژگی سبب می گردد تا لیست ایمیل هایتان را افزایش دهید. خوانندگان مطالب سایت مجبورند برای خواندن محتوای قفل شده شما در سایت شما ثبت نام کنند و یا اگر عضو هستند وارد حساب کاربری خود شوند . کاربران می توانند با استفاده از یک حساب کاربری موجود (مانند حساب فیس بوک، گوگل یا توییتر و یا حساب کاربری در سایت ) وارد سیستم شوندو یا می توانند با استفاده از آدرس ایمیل خود یک حساب جدید ایجاد کنند.

 گزینه های قفل پیشرفته

قفل کردن محتوا یک استراتژی پیچیده است و چندین روش وجود دارد که می توانید آن را امتحان کنید. Content Locker Pro به شما امکان انعطاف پذیری برای روشهای مختلف اشتراک گذاری  مطالب را فراهم می کند . 

توصیه سایت وردپرس سبز نصب این افزونه در سایت وردپرسی شما دوست عزیز هست شما می توانید این نسخه اوریجینال را از سایت ما دانلود و در سایت خود نصب کرده و از آن لذت ببرید و سریعاً یک لیست ایمیل از طریق دریافت ایمیل بازدید کنندگان توسط این افزونه ایجاد کرده و میزان ترافیک سایت خود را افزایش دهید . 

اگر برای نصب این افزونه مشکلی داشتید می توانید آموزش گام به گام نصب افزونه های وردپرس را مشاهده فرمایید . 
دانلود این افزونه را از دست ندهید :
لینک دانلود افزونه مخفی سازی وردپرس- Hide- My Wp

دانلود افزونه – Content Locker Pro

بازدیدها: ۲۶

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع