نمایش بسیار زیبای مطالب سایت با افزونه – Essential Grid v2.3.2

Essential Grid

 

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته بندی : افزونه های کاربردی

تاریخ آپدیت و بروز رسانی : دوشنبه – ۱۵ بهمن ۱۳۹۷

 

Essential Grid یک افزونه بسیار قدرتمند وردپرسی است. کار اصلی این افزونه نمایش مجموعه ای از محتواهای گوناگون در کنار هم بصورتی بسیار منظم ، زیبا و خیره کننده است. این محتواها می توانند. چند پست و یا صفحه انتخاب شده ، آرشیو پست های دلخواه ، مجموعه ای از تصاویر ، یا مجموعه ای از فیلم های ویدئویی شما باشد.

Essential Grid برای اینکه بتواند محتوای شما را به بهترین و زیباترین شکل ممکن برای بازدیدکنندگان سایت به نمایش درآورد . تنظیمات بسیار زیادی را دراختیار شما قرار می دهد. اما در عین حال مراحل کار کردن با این افزونه بسیار آسان و قابل فهم می باشد.

Essential Grid با صفحه ساز بسیار قدرتمند ویژوال کامپوزر کاملا هماهنگ است. پس از نصب این افزونه ابزار Essential Grid را می توانید براحتی در جعبه ابزار ویژوال کامپوزر خود مشاهده کنید. و محتوایی را که قبلاً در این افزونه طراحی کرده بودید را با یک کلیک در هر قسمت از صفحه وب خود که مایل باشید. فراخوانی کنید.

در ویرایشگر کلاسیک وردپرس هم آیکن Essential Grid اضافه می شود که براحتی با کلیک بر روی آن می توانید. محتوای از پیش ساخته شده خود را در هر قسمت از صفحه و یا پست خود فراخوانی کنید

با استفاده هوشمندانه از افزونه  Essential Grid می توانید وبسایت خود را بسیار حرفه ای تر و زیبا تر نشان دهید و بازدیدکنندگان بیشتری را ترغیب به استفاده از مطالب وبسایت خود کنید.

 

دانلود افزونه – Essential Grid

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع