افزونه مکمل و فوق العاده کاربردی برای قالب جنریت پرس – GP Premium v1.7.8

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته : افزونه های کاربردی قالب GeneratePress

تاریخ آپدیت و بروز رسانی : یکشنبه – ۱۲ اسفند ۱۳۹۷

سایت سازنده افزونه GP Premium

۱- همه افزونه ها و قالب ها ۱۰۰% اورجینال و بدون کوچکترین دست کاری و کاملاً پاک از هر گونه بدافزار، ویروس و فایل های مخرب دیگر می باشد و همچنین توسط وبسایت امنیتی بسیار معتبر virustotal که با بیش از ۶۰ سیستم امنیتی بروز و فوق العاده قدرتمند فایل ها را از نظر امنیتی آنالیز کرده و کوچکترین آلودگی به فایل های مخرب را نشان می دهد کاملاً تایید شده اند.

۲- افزونه ها و قالب ها در وردپرس سبز تحت لایسنس گنو و در قالب یک پلن رایگان ارائه می شوند . تحت این لایسنس شما آزاد هستید بصورت نامحدود از تمامی ابزارهای موجود در قالب و افزونه ها استفاده کرده و آنها را بر روی وبسایت های گوناگون بصورت نامحدود نصب نمائید.

۳- کد و یا لایسنسی که افزونه و یا قالب پس از نصب بر روی وبسایت از شما درخواست می کند. تنها برای دریافت دموها و آپدیت های افزونه و قالب بصورت خودکار است. و محدودیتی در استفاده از ابزارها و امکانات موجود در افزونه ها و قالب ها ایجاد نمی کند. در وردپرس سبز برای دریافت جدیدترین ورژن افزونه و یا قالب مورد نظر و بروزرسانی آن باید به روش آپدیت دستی عمل نمائید.

۴- برای دریافت دموهای قالب ها و یا افزونه های مورد نظر تنها یک راه وجود دارد و آن این است که قالب و یا افزونه مورد نظر را از سایت سازنده و به دلار خریداری کرده و سپس کد و یا لایسنس معتبر را بصورت مستقیم از خود سایت سازنده قالب و افزونه دریافت کنید.

۵- اگر با اسکنر آنلاین virustotal کار کرده باشید . در نتایج اسکن و آنالیز بعضی از قالب ها و افزونه ها ممکن است با خطای VEX.Webshell که توسط وبسایت امنیتی Bkav گزارش شده است روبرو شوید. ما این مورد را با سایت های سازنده این قالب ها و افزونه ها مطرح کردیم.
پاسخی که دریافت کردیم بدین صورت بوده که بخاطر نوع کدنویسی که در این افزونه ها و قالب ها بکار رفته و ممکن است با کدنویسی فایل های مخرب شباهت داشته باشد. آنتی ویروس مورد نظر آن را بعنوان یک فایل مخرب شناسایی کند. که این مورد جای نگرانی نیست و می توانید بدون مشکل از این افزونه و قالب ها استفاده نمائید.


توضیحات افزونه جانبی GP Premium

GP Premium یک افزونه جانبی برای قالب فوق العاده سریع و قدرتمند GeneratePress می باشد. با نصب این افزونه جانبی امکانات بسیار کاملی برای مدیریت و شخصی سازی قالب GeneratePress در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
این افزونه جانبی کم حجم اما بسیار کارآمد و قدرتمند تمام آنچه را که برای داشتن یک قالب فوق حرفه ای و تمام عیار بدان نیاز دارید به قالب بی نظیر GeneratePress اضافه می کند.

تعدادی از ویژگی های افزونه جانبی GP Premium که به قالب فوق سریع و قدرتمند GeneratePress اضافه می کند.

GeneratePress

GeneratePress

GeneratePress

GeneratePress

GeneratePress

 

 

دانلود افزونه – GP Premium

دانلود قالب – GeneratePress

بازدید: ۶۴

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع