بهترین و قدرتمندترین افزونه فرم ساز وردپرسی – Gravity Forms v2.4.10.3

gravity-forms

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته بندی :   – افزونه فرم سازگراویتی فرم و افزونه های جانبی 

تاریخ آپدیت و بروز رسانی : چهارشنبه – ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

دوست عزیز وجود فرم در سایت به سبب برقراری ارتباط و رفع مشکل و احیاناً دریافت نظرات و پیشنهادات کاربران وردپرسی بسیار ضروری و حیاتی به نظر می رسد.

و مطمئناً بدون وجود یک فرم حرفه ای که کاربران بتوانند با سایت شما در ارتباط باشند مسلماً فاقد هر گونه بازدیدکننده در سایت خواهد بود و اگر سایت شما هم یک سایت فروشگاهی باشد و بخواهید محصولی را به فروش برسانید مسلماً وجود فرم  در سایت بسیار حیاتی و ضروری خواهد بود . 

افزونه ای که در این قسمت می خواهیم برایتان معرفی نماییم بهترین و قدرتمندترین افزونه فرم ساز یعنی افزونه گراویتی فرم هست . که نصب زیادی در سایتهای وردپرسی توسط کاربران داشته است .

این افزونه ساخت فرم را به شدت راحت کرده بگونه ای که با نصب فارسی ساز این افزونه که در پایان این بخش لینک دانلود آن همراه با آخرین ورژن خود افزونه را در اختیار شما قرار می دهیم . می توانید به راحتی هرچه تمامتر یک فرم فوق العاده حرفه ای برای سایت خود طراحی کرده و به نمایش بگذارید .

افزونه گراویتی فرم دارای بخشهای مختلف شامل تنظیمات ، درون ریزی / برون ریزی ، صندوق ورودی پیام ها و تنظیمات دیگر می باشد که می توانید بر اساس نیاز خود به سادگی تنظیمات آن را انجام دهید .

ویژگیهای افزونه گراویتی فرم :

  • دارای پنل کاربری آسان
  • ساخت آسان فرم در کمتر از ۵ دقیقه
  • هماهنگی با افزونه میلر لایت
  • امکان ساخت فرم مثل فرم ورود ، فرم ثبت نام و ……
  • دارای فارسی ساز

دوست عزیز افزونه گراویتی فرم دارای پلاگین های جانبی نیز می باشد که در بخش افزونه های فرم ساز جهت دانلود بتدریج قرار داده می شود .

پیشنهاد سایت وردپرس سبز نصب این افزونه قدرتمند و افزونه جانبی فارسی ساز آن می باشد تا شما دوست عزیز بتوانید در حداقل زمان ممکن یک فرم حرفه ای و قدرتمند در سایت خود بسازید .

 

Gravity Forms –  دانلود افزونه 

 دانلود فارسی ساز افزونه – Gravity Forms  

افزونه های جانبی گراویتی فرم

 

 

 

 

 

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع