کسب درآمد از وردپرس سبز

سیستم همکاری در فروش

سیستم همکاری در فروش یا Affiliate Marketing چیست؟

همکاری در فروش وردپرس سبز  ، نوعی از بازاریابی‌ است که شخص سومی به عنوان همکار در فروش وارد عمل می‌شود. همکاران در فروش می توانند صاحبان وب‌سایت‌ ، وبلا گ ، کانال های پیام رسان مانند تلگرام ، سروش …. ، و یا دارندگان صفحات در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک ، اینستاگرام باشند که با تبلیغ و یا معرفی عضویت طلایی وردپرس سبز ، مخاطبان خود را به سمت وبسایت وردپرس سبز هدایت کرده و در ازای فروش عضویت یک ماهه، از وردپرس سبز کمیسیون دریافت نمایند.

مزایای کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش وردپرس سبز

۱- یک شیوه کسب در آمد در خانه بسیار کارآمد با سوددهی بسیار عالی . برای فعالیت بعنوان همکار در فروش وردپرس سبز نیازی نیست از منزل بیرون بروید. فقط کافیست بتوانید در منزل به اینترنت متصل شوید و تبلیغات اینترنتی خود را شروع کنید.

۲- پشتیبانی مشتری بر عهده شما نیست . بدین معنی که تمامی کارهای فنی از جمله افزودن قالب ها و افزونه های جدید ، بروزرسانی ها و آپدیت ها و پاسخگویی به سوالات و مشکلات مشتریان برعهده تیم وردپرس سبز خواهد بود

۳- بدون نیاز به سرمایه اولیه و تنها با داشتن یک وبسایت ، وبلاگ و یا صفحه مجازی مانند فیسبوک ، اینستاگرام ، تلگرام و یا هر شبکه مجازی دیگر

۴- پتانسیل درآمد نامحدود ، هیچ محدودیتی در میزان درآمد شما در وردپرس سبز وجود ندارد.

۵- دریافت پورسانت فوق العاده بالا و منحصربفرد ، ۸۰% بابت هر خرید موفق

۶- ماندگاری بسیار بالای اطلاعات در لینک بازاریابی شما در مرورگر وب و سیستم مشتریان (۶۰ روز) – بدین معنی که اگر کاربری از طریق لینک بازاریابی شما به وبسایت وردپرس سبز هدایت شد . تا ۶۰ روز بعد اگر خریدی در وردپرس سبز انجام دهد . پورسانت آن به شما تعلق خواهد گرفت.

۷- محیط کاربری فوق العاده ساده اما بسیار قدرتمند و کاربردی و کاملا قابل فهم

چگونگی کار در سیستم همکاری در فروش وردپرس سبز

۱- ثبت نام و دریافت لینک اختصاصی

۲- درج تبلیغات در سایت و شبکه های مجازی توسط شما

۳- کسب کمیسیون به ازای تکمیل شدن هر خرید

۴- دریافت کمیسیون پس از تایید سفارش و رسیدن به مبلغ ۴۵۰۰۰ تومان

اصطلاحات سیستم همکاری در فروش وردپرس سبز

همکار فروش: در واقع شما هستید! یعنی کسی که سایت ما را با استفاده از شیوه های گوناگون بازاریابی اینترنتی تبلیغ می‌کند و از فروش‌های ایجاد شده کمیسیون دریافت می‌کند.

ارجاع: بازدیدکننده‌ای است که از طریق لینک اختصاصی شما وارد سایت وردپرس سبز می‌شود.

خریدهای ارجاعی: خریدهایی است که از طریق بازدیدکنندگان شما ایجاد شده است. بعنوان مثال بازدیدکننده ای که از طریق لینک اختصاصی شما وارد وردپرس سبز شود و عضویت طلایی یک ماهه وردپرس سبز را خریداری کند یک خرید ارجاعی انجام داده است.

سوالات متداول سیستم همکاری در فروش وردپرس سبز

 

چطور می توانم همکار در فروش وردپرس سبز شوم؟

خیلی آسان و فوق العاده سریع!

قرار نیست کار اضافه ای انجام دهید. همان ثبت نام ساده وردپرس سبز برای تبدیل شدن شما به همکار درفروش کفایت می کند. شما پس از انجام فرایند ثبت نام ، که با توجه به سرعت اینترنت شما حداکثر ۲ الی ۳ دقیقه بیشتر طول نمی کشد.

و بلافاصله پس از ورود به پنل کاربری وردپرس سبز ، می توانید فعالیت خود را بعنوان همکار در فروش آغاز نمائیدو لازم نیست منتظر اقدامی از سوی ما بمانید.

آیا من باید محصولی را برای مشتریان بفرستم؟

خیر دوست خوبم . محصولی که شما در وردپرس سبز برای فروش آن فعالیت خواهید کرد عضویت طلایی یک ماهه وردپرس سبز می باشد . که یک محصول مجازی محسوب می شود و به هیچ عنوان فیزیکی نمی باشد.

در واقع شما فقط تبلیغ وردپرس سبز را در سایت ، وبلاگ و یا صفحات خود در رسانه‌های اجتماعی قرار می دهید. تمامی کارهای دیگر توسط تیم وردپرس سبز انجام می‌شود و نیازی نیست که شما درگیر مسائل فنی ، از قبیل نحوه پشتیبانی خریداران ، آپدیت و بروزرسانی افزونه ها و قالب ها و یا هر کار دیگری شوید.

وبسایت وردپرس سبز چگونه متوجه می‌شود کدام بازدیدکنندگان یا خریداران از طرف من بوده‌اند؟

دوست خوبم شما در تبلیغات خود از لینک خاصی استفاده می‌کنید که مختص به شما است . در بخشی از این لینک شناسه و یا همان کد همکاری در فروش شما وجود دارد. وردپرس سبز با استفاده از همین شناسه و یا کد بازدیدکنندگان ارجاعی از سوی یک همکار در فروش خاص را شناسائی می کند.

من لینک خودم را از کجا می توانم دریافت کنم ؟

دوست خوبم شما پس از ثبت نام  و دریافت مشخصات کاربری و کلیک بر روی لینک تائید حساب کاربری که به ایمیل شما ارسال خواهد شد. بلافاصله به صفحه ورود هدایت می شوید و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور بهمراه کد امنیتی بصورت خودکار به صفحه پنل کاربری وردپرس سبز وارد خواهید شد. پس از ورود به این صفحه با کلیک بر روی گزینه سیستم همکاری در فروش وردپرس سبز بلافاصله به تمام ابزارهای مورد نیاز جهت آغاز کار بعنوان همکار در فروش دسترسی پیدا خواهید کرد.

و اولین موردی که در بخش همکاری در فروش پنل کاربری وردپرس سبز مشاهده خواهید کرد لینک اختصاصی خواهد بود.

نکته : گزینه های اطلاعات حساب کاربری ، پشتیبانی ، پنل کاربری وردپرس سبز و درخواست واریز پورسانت که در منوی حساب کاربری وجود دارند فقط برای اعضای وردپرس سبز قابل مشاهده است.

ساختار لینک‌ اختصاصی شما چیزی شبیه این است:

wordpressabz.com/?ref=6

عدد انتهای لینک کد همکاری شما است و برای سیستم مشخص می‌کند که بازدیدکنندگان از طرف کدام همکار آمده‌اند.

آیا می‌توانم دقیقا چک کنم که چند نفر از طرف من به سایت مدیرسبز آمده‌اند یا چه خریدهایی انجام داده‌اند؟

بله. این کار به راحتی امکان‌پذیر است. شما با مراجعه به پنل کاربری وردپرس سبز که در منوی حساب کاربری وجود دارد و با کلیک بر روی گزینه سیستم همکاری در فروش تمام ابزارهای لازم را برای انجام فعالیت در این زمینه در اختیار خواهید داشت.

نکته : پنل کاربری وردپرس سبز فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است.

شما در سیستم همکاری در فروش و با کلیک بر روی گزینه آمار می‌توانید تمام جزئیات مربوط را ببینید. شما حتی می‌توانید ببینید که بازدیدکننده چه محصولاتی را خریداری کرده است.

آیا می‌توانم ایمیل بفرستم و بازدیدکنندگان را به سایت شما هدایت کنم؟

بله دوست خوبم . شما لینک اختصاصی خودتان را در اختیار دارید و این لینک در هر محیطی قابل استفاده است . و قطعاً یکی از مواردی که باید در روش های تبلیغاتی خود بر روی آن حساب ویژه ای باز کنید . بازاریابی و تبلیغات از طریق ایمیل است.

به ازای هر فروش چه درصدی به من تعلق می‌گیرد؟

۸۰ درصد هر فروشی که از طریق بازدیدکنندگان شما انجام شود به شما تعلق دارد. وردپرس سبز هم اکنون تنها یک محصول با ویژگی های منحصربفرد برای فروش دارد و آن هم عضویت طلایی یک ماهه وردپرس سبز به قیمت ۴۹ هزار تومان می باشد.

هر بازدیدکنند ه ای که از طریق لینک اختصاصی شما وارد وردپرس سبز شود و عضویت طلایی یک ماهه را خریداری کند. ۴۷,۲۰۰ هزار تومان از این فروش سهم شما خواهد بود. البته برای نحوه دریافت کمیسیون به سوال بعد مراجعه کنید.

مبالغ کی و چگونه به حساب من واریز می‌شود؟

حداقل مبلغ واریزی ۴۵,۰۰۰ هزار تومان است. باید صبر کنید تا سود شما به این عدد برسد. که البته با توجه سهمی که از هر فروش نصیب شما می شود بسرعت و با انجام یک خرید موفق از سوی بازدیدکنندگان ارجاعی شما می توانید به حداقل مبلغ واریزی دست پیدا کنید. پس از اعلام درخواست واریز مبلغ «توسط خود شما» چنانچه کل سود شما به ۴۵,۰۰۰ هزار تومان رسیده باشد به کارت معرفی شده از طرف شما واریز خواهد شد.

تا چه مدت خریدهایی که مشتری انجام می‌دهد به حساب همکار فروش گذاشته می‌شوند؟

تا ۶۰ روز از اولین بازدید مشتری

بهتر است بازدیدکنندگان را به کدام صفحات سایت شما هدایت کنم؟

بهتر است به مطالب رایگان و مقالات جذاب هدایت کنید. شاید بهتر باشد بازدیدکنندگان جدید را به صفحه محصولات هدایت نکنید چون احتمال خروج از سایت بیشتر می‌شود. یادتان باشد اگر بازدیدکننده ارجاعی شما تا ۶۰ روز خریدی انجام دهد کمیسیون آن برای شما لحاظ خواهد شد.

آیا می توانم بازدیدکنندگان را به یک صفحه خاص هدایت کنم؟

بله این کار به سادگی امکان پذیر است

دوست خوبم لینک اختصاصی شما در حالت عادی چیزی شبیه این است.

wordpressabz.com/?ref=6

لینک فوق بازدیدکنندگان شما به صفحه اصلی وبسایت وردپرس هدایت می کند.

اما هنگامی می خواهید کاربر را به یک صفحه خاص هدایت کنید باید به اخر لینک آن صفحه کد زیرا اضافه کنید.

ref=6?/

توجه داشته باشید عدد ۶ در اینجا یک مثال است. و قطعاً کد شناسائی شما با آن متفاوت خواهد بود.

لینک اختصاصی صفحه مورد نظر شما باید چیزی شبیه این باشد.

https://wordpressabz.com/learning-dash/?ref=6

البته در پنل همکاری در فروش ابزاری بنام مولد URL ارجاع وجود دارد. که بسادگی می توانید هر لینکی از وردپرس سبز را در کادر مربوطه قرار داده و بر روی دکمه ایجاد URL کلیک کنید تا بدون هیچ زحمتی لینک اختصاصی آن صفحه تولید شود.

آیا این سیستم همه محصولات وردپرس سبز را شامل می شود؟

بله. همکاری در فروش شامل تمام محصولات وردپرس سبز می شود.

همین الان می‌خواهم همکار فروش وردپرس سبز شوم. مراحل کار چگونه است؟

شما دوست خوبم بلافاصله پس از عضویت در وردپرس سبز پنل همکاری در فروش را بعنوان یک هدیه بسیار ارزشمند از سوی ما دریافت می کنید.

پس از عضویت و ورود با نام کاربری و رمز عبور خود بلافاصله به پنل کاربری وردپرس سبز هدایت می شوید و با کلیک بر روی گزینه پنل همکاری در فروش به تمامی ابزارهای لازم جهت فعالیت در این زمینه دسترسی خواهید داشت.

پورسانت فروش عضویت طلایی یک ماهه وردپرس سبز چقدر است؟

دوست خوبم در صورتی که شما بتوانید بازدیدکننده ای را از طریق لینک اختصاصی خود به سمت وردپرس سبز هدایت کنید و آن بازدید کننده طی ۶۰ روز آینده اقدام به خرید عضویت طلایی وردپرس سبز که هم اکنون قیمت آن ۵۹ هزار تومان می باشد نماید و فرایند خرید خود را تکمیل کند. شما بعنوان ارجاع دهنده این بازدیدکننده ۸۰% پورسانت دریافت خواهید کرد و به عبارت بسیار ساده تر ۴۷,۲۰۰ تومان سهم شما از این فروش خواهد بود.

می خواهم عضو وردپرس سبز شوم و بعنوان همکار در فروش فعالیت کنم

 

دانلود پی دی اف این مقاله

بازدید: ۳۲۱

CONTACT US
221, Mount Olimpus, Rheasilvia, Mars,
Solar System, Milky Way Galaxy
+1 (999) 999-99-99
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDYwNDQuMjc1NjM3NDU2ODA1ITJkLTczLjk4MzQ2MzY4MzI1MjA0ITNkNDAuNzU4OTkzNDExNDc4NTMhMm0zITFmMCEyZjAhM2YwITNtMiExaTEwMjQhMmk3NjghNGYxMy4xITNtMyExbTIhMXMweDAlM0EweDU1MTk0ZWM1YTFhZTA3MmUhMnNUaW1lcytTcXVhcmUhNWUwITNtMiExc2VuITJzITR2MTM5MjkwMTMxODQ2MSIgd2lkdGg9IjEwMCUiIGhlaWdodD0iMTAwJSIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6MCI+PC9pZnJhbWU+
Thank You. We will contact you as soon as possible.
COMPANY NAME
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse.
 • Goblinus globalus fantumo tubus dia montes
 • Scelerisque cursus dignissim lopatico vutario
 • Montes vutario lacus quis preambul denlac
 • Leftomato denitro oculus softam lorum quis
 • Spiratio dodenus christmas gulleria tix digit
 • Dualo fitemus lacus quis preambul patturtul
CONTACT US
Thank You. We will contact you as soon as possible.
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDYwNDQuMjc1NjM3NDU2ODA1ITJkLTczLjk4MzQ2MzY4MzI1MjA0ITNkNDAuNzU4OTkzNDExNDc4NTMhMm0zITFmMCEyZjAhM2YwITNtMiExaTEwMjQhMmk3NjghNGYxMy4xITNtMyExbTIhMXMweDAlM0EweDU1MTk0ZWM1YTFhZTA3MmUhMnNUaW1lcytTcXVhcmUhNWUwITNtMiExc2VuITJzITR2MTM5MjkwMTMxODQ2MSIgd2lkdGg9IjEwMCUiIGhlaWdodD0iMTAwJSIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6MCI+PC9pZnJhbWU+
Thank You. We will contact you as soon as possible.
COMPANY NAME
CONTACT US
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio putonius mudako empero brutto populius giten facilisis cursus turpis balocus tredium todo.
Thank You. We will contact you as soon as possible.
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDYwNDQuMjc1NjM3NDU2ODA1ITJkLTczLjk4MzQ2MzY4MzI1MjA0ITNkNDAuNzU4OTkzNDExNDc4NTMhMm0zITFmMCEyZjAhM2YwITNtMiExaTEwMjQhMmk3NjghNGYxMy4xITNtMyExbTIhMXMweDAlM0EweDU1MTk0ZWM1YTFhZTA3MmUhMnNUaW1lcytTcXVhcmUhNWUwITNtMiExc2VuITJzITR2MTM5MjkwMTMxODQ2MSIgd2lkdGg9IjEwMCUiIGhlaWdodD0iMTAwJSIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6MCI+PC9pZnJhbWU+
CONTACT US
COMPANY NAME
221, Mount Olimpus, Rheasilvia, Mars
Solar System, Milky Way Galaxy
+1 (999) 999-99-99
Thank You. We will contact you as soon as possible.
Macbook Pro
* Intel Core i7 (3.8GHz, 6MB cache)
* Retina Display (2880 x 1880 px)
* NVIDIA GeForce GT 750M (Iris)
* 802.11ac Wi-Fi and Bluetooth 4.0
* Thunderbolt 2 (up to 20Gb/s)
* Faster All-Flash Storage (X1)
* Long Lasting Battery (9 hours)
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Ii8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL3NCV1BDdmR2OEJrP2F1dG9wbGF5PTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
ENJOY AURORA BOREALIS
SHARE
{social-facebook-like}
{social-google-plusone}
{social-twitter-tweet}
OR
SUBSCRIBE
Vel eros amet amet mauris a habitasse scel erisque? Vel urna dis et, placerat phasellus, diam in! Placerat nec facilisis, tortor tristique. Arcu placerat sagittis, velit lorem scelerisque egestas placerat phasellus.
PLEASE SHARE US!
Vel eros amet amet mauris a habitasse scelerisque? Vel urna dis et, placerat phasellus, diam in! Placerat nec facilisis, tortor tristique. Arcu placerat sagittis, velit lorem scelerisque egestas. Lundium et, ultrices, et tempor vel proin est! Lundium sociis ac, ut ultricies ridiculus ultricies pulvinar scelerisque et adipiscing auctor, urna platea non rhoncus magna egestas montes platea sed porta nisi porta, mus integer porta elit.
{social-panel}
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvajhsU2NITzJtTTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
{social-panel}
Increase more than 700% of Email Subscribers!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse, arcu, etiam pulvinar.
 • Goblinus globalus fantumo tubus dia
 • Scelerisque cursus dignissim lopatico
 • Montes vutario lacus quis preambul den
 • Leftomato denitro oculus softam lorum
 • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
 • Dualo fitemus lacus quis preambul pat
 • Montes vutario lacus quis digit turtulis
  We hate spam and never share your details.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
GET IT NOW
500% MORE SUBSCRIBERS
EFFICIENCY
BOOST YOUR SALES
CREATIVITY
INSPIRE YOUR VISITORS
BE UNIQUE
CREATE UNIQUE POPUPS
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis viverra, urna vitae vehicula congue, purus nibh vestibulum lacus, sit amet tristique ante odio.
ENTER YOUR NAME
ENTER YOUR E-MAIL
ENTER YOUR PHONE NUMBER
Your Information will never be shared with any third party.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
All rights reserved © Company Name, 2014
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio, cursus montes ac turpis. Ultrices! Massa integer augue ridiculus adipiscing, massa cras pid. Turpis placerat scelerisque, vut odio mus non, mattis porttitor, nunc odio, turpis tortor sit? Pid amet, sed facilisis.
 • Goblinus globalus fantumo tandempo
 • Scelerisque cursus dignissim donus
 • Montes vutario lacus quis arcupolisio
 • Leftomato denitro oculus tepircos den
 • Spiratio dodenus christmas popupius
 • Afrenius globalus spiritum tandempo
 • Fitatos vutario lacus quis arcup delis
Do you want massive traffic?
Dignissim enim porta aliquam nisi pellentesque. Pulvinar rhoncus magnis turpis sit odio pid pulvinar mattis integer aliquam!
 • Goblinus globalus fantumo tubus dia montes
 • Scelerisque cursus dignissim lopatico vutario
 • Montes vutario lacus quis preambul den lacus
 • Leftomato denitro oculus softam lorum quis
 • Spiratio dodenus christmas gulleria tix digit
 • Dualo fitemus lacus quis preambul pat turtulis
* we never share your e-mail with third parties.
Do you want more traffic?
Dignissim enim porta aliquam nisi pellentesque. Pulvinar rhoncus magnis turpis sit odio pid pulvinar mattis integer aliquam!
 • Goblinus globalus fantumo tubus dia montes
 • Scelerisque cursus dignissim lopatico vutario
 • Montes vutario lacus quis preambul den lacus
 • Leftomato denitro oculus softam lorum quis
 • Spiratio dodenus christmas gulleria tix digit
 • Dualo fitemus lacus quis preambul pat turtulis
 • Scelerisque cursus dignissim lopatico vutario
 • Montes vutario lacus quis preambul den lacus
SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTER AND START INCREASING YOUR PROFITS NOW!
* we never share your e-mail with third parties.
Do you want massive traffic?
Scelerisque augue ac hac, aliquet, nascetur turpis. Augue diam phasellus odio lorem integer, aliquam aliquam sociis nisi adipiscing hacac.
 • Goblinus globalus fantumo tubus dia
 • Scelerisque cursus dignissim lopatico
 • Montes vutario lacus quis preambul
 • Leftomato denitro oculus softam lorum
 • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
 • Dualo fitemus lacus quis preambul bela
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvajhsU2NITzJtTTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
* we never share your details with third parties.
مزایای عضویت در سایت وردپرس سبز
دوست خوبم با عضویت در سایت وردپرس سبز از تخفیف بیشتری برای خرید عضویت طلایی ماهانه نسبت به بازدیدکنندگان عادی سایت برخوردار می شوید و این تخفیف ویژه فقط به ایمیل شما ارسال خواهد گردید.
دوست خوبم ما هم مثل شما از ارسال ایمیلهای مزاحم متنفریم . و هرگز برای شما اسپم ارسال نخواهیم کرد
دانلود رایگان افزونه مداد زرد yellow pencil
عضویت در خبرنامه وردپرس سبز
آدرس ایمیل
نام و نام خانوادگی ( اختیاری )
شماره موبایل ( اختیاری )
آدرس ایمیل
نام و نام خانوادگی ( اختیاری )
شماره موبایل ( اختیاری )
دوست خوبم لینک دانلود اکنون در ایمیل شماست.همین الان به سراغ inbox خود بروید و فایل را دانلود نمایید
راز کسب درآمد میلیونی با اینستاگرام
به بیش از 2000 کاربر وردپرس سبز بپیوندید و آخرین خبرهای سایت را به رایگان در ایمیل خود دریافت نمایید
مشترک خبرنامه ما شوید
دوست عزیز به شما تبریک می گوییم . هم اکنون شما عضو خبرنامه ما شدید و از این پس بصورت منظم آخرین مقالات سایت وردپرس سبز را در ایمیل خود دریافت خواهید کرد .
آدرس ایمیل
نام و نام خانوادگی ( اختیاری )
شماره موبایل ( اختیاری )
آدرس ایمیل
نام و نام خانوادگی ( اختیاری )
شماره موبایل ( اختیاری )
آدرس ایمیل
نام و نام خانوادگی ( اختیاری )
شماره موبایل ( اختیاری )
آدرس ایمیل
نام و نام خانوادگی ( اختیاری )
شماره موبایل ( اختیاری )
آدرس ایمیل
نام و نام خانوادگی ( اختیاری )
شماره موبایل ( اختیاری )
آدرس ایمیل
نام و نام خانوادگی ( اختیاری )
شماره موبایل ( اختیاری )
آدرس ایمیل
نام و نام خانوادگی ( اختیاری )
شماره موبایل ( اختیاری )
آموزش ویدیویی طراحی کامل یک سایت وردپرسی در 24 مرحله
آموزش ویدیویی طراحی سریع یک وبسایت کامل وردپرسی در 24 مرحله ساده
دوست عزیز ، برای دریافت لینک دانلود ایمیل خود را در پوشه های اینباکس و یا اسپم چک نموده و بر روی لینک تایید کلیک کنید
دوست خوبم برای دانلود جدیدترین ورژن قالب schema فقط کافیست آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید
دوست خوبم برای مشاهده لینک دانلود فقط کافیست آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید
تخفیف 25% برای خرید عضویت طلایی 30 روزه وردپرس سبز
کد تخفیف : comr397
با تشکر از شما دوست خوبم ، اولین هدیه حداکثر تا یک دقیقه دیگر به ایمیل شما ارسال خواهد شد و می توانید بلافاصله آن را دانلود نمایید .
دانلود پی دی اف این مقاله
دانلود پی دی اف این مقاله
دانلود پی دی اف این مقاله
دانلود صوت و پی دی اف این مقاله
پیشنهاد ویژه وردپرس سبز برای شما دوست خوبم
یک فرصت بی نظیر برای تست بخش اعضای طلایی وردپرس سبز به مدت دو روز.در این مدت شما به تمامی افزونه ها و قالب های اعضای طلایی دسترسی کامل خواهید داشت.