افزونه بهینه ساز بسیار محبوب و قدرتمند وردپرسی – Lite Speed Cache v2.9.8.3

افزونه کش وردپرس یا لایت اسپید

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته بندی محصول : بهینه ساز

تاریخ آپدیت و بروزرسانی : پنج شنبه – ۲۷ تیر ۱۳۹۸

افزونه کش وردپرس یا لایت اسپید یکی از افزونه های پرکاربرد وردپرسی هست . این افزونه با کش کردن وردپرس در مرورگر سرعت وبسایت شما را چندبرابر افزایش می دهد . و مسلماً با افزایش سرعت بارگذاری صفحات سایت وردپرسی هم می تواند در افزایش سرعت ایندکس کردن سایت در موتورهای جستجو تأثیر داشته باشد و هم کاربران با علاقه بیشتری وارد سایت شما می شوند .

امروزه کاربران سایتها خصوصاً سایتهای وردپرسی حوصله شان در هنگام بارگذاری صفحات سایت بسیار کم هست و اگر سایتی سرعت بارگذاری آن پایین باشد سبب می گردد تا کاربران سریعاً از آن خارج شده و دیگر به آن سایت باز نگردند .

خب چاره کار چیست ؟

در این حالت بهترین راه حل استفاده از یک افزونه کش مرورگر هست تا وقتی که کاربر وارد سایت می شود در وهله اول میزان درخواست ها از سرور بالا رفته اما در دفعه بعدی سایت بدلیل ذخیره بارگذاری مرورگر و درخواست های کمتر به سرور سایت سبب می گردد تا میزان بارگذاری و سرعت سایت افزایش یابد .

افزونه کش وردپرس یا لایت اسپید کش دقیقاً همین کار را انجام می دهد . و بدلیل بهینه سازی تصاویر و ذخیره کش مرورگر ، سرعت بارگزاری صفحات سایت را بصورت فوق العاده ای افزایش می یابد .

برخی از ویژگیهای افزونه کش وردپرس  عبارتند از :
  • افزایش بهینه سازی تصاویر
  • کاملاً فارسی سازی شده
  • پاکسازی فرآیندکش
  • بارگذاری سریع صفحات سایت
  • پنل تنظیمات پیشرفته
  • نصب آسان
  • و……

همانطور که در بالا ذکر شده این افزونه کاملاً فارسی سازی شده بوده و می توان با یک کلیک آپدیت افزونه را به راحتی انجام داد .

https://ps.w.org/litespeed-cache/assets/screenshot-1.png?rev=1793877
افزونه کش وردپرس یا لایت اسپید

همانطور که در تصویر فوق مشاهده می فرمایید میزان بارگذاری صفحات سایت برحسب ثانیه از سایر افزونه های کش وردپرس بسیار بالاتر هست .

دوست عزیز لینک دانلود این افزونه در پایین همین بخش جهت دانلود قرار داده شده است تا این افزونه رادر سایت خود نصب و فعالسازی نمایید .

اگر با نصب افزونه های وردپرس آشنایی ندارید می توانید آموزش گام به گام نصب افزونه های وردپرس را مشاهده نمایید .

 

دانلود افزونه – Lite Speed Cache

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع