افزونه فوق العاده کاربردی ایجاد سیستم نوبت دهی و رزرواسیون در وبسایت – Modern Events Calendar v3.4.0

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته بندی :نوبت دهی و رزرواسیون – افزونه های کاربردی 

تاریخ آپدیت و بروز رسانی : سه شنبه – ۶ فروردین ۱۳۹۸

سایت سازنده افزونه Modern Events Calendar

۱- همه افزونه ها و قالب ها ۱۰۰% اورجینال و بدون کوچیکترین دست کاری و کاملاً پاک از هر گونه بدافزار، ویروس و فایل های مخرب دیگر از منابع اصلی بصورت تک لایسنس خریداری شده و همچنین توسط وبسایت امنیتی بسیار معتبر virustotal که با بیش از ۶۰ سیستم امنیتی بروز و فوق العاده قدرتمند فایل ها را از نظر امنیتی آنالیز کرده و کوچکترین آلودگی به فایل های مخرب را نشان می دهد کاملاً تایید شده اند.

۲- افزونه ها و قالب ها در وردپرس سبز تحت لایسنس گنو و بصورت یک عضویت طلایی ۳۵ روزه ارائه می شوند . تحت این لایسنس شما آزاد هستید بصورت نامحدود از تمامی ابزارهای موجود در قالب و افزونه ها استفاده کرده و آنها را بر روی وبسایت های گوناگون بصورت نامحدود نصب نمائید.

۳- کد و یا لایسنسی که افزونه و یا قالب پس از نصب بر روی وبسایت از شما درخواست می کند. تنها برای دریافت دموها و آپدیت های افزونه و قالب بصورت خودکار است. و محدودیتی در استفاده از ابزارها و امکانات موجود در افزونه ها و قالب ها ایجاد نمی کند. در وردپرس سبز برای دریافت جدیدترین ورژن افزونه و یا قالب مورد نظر و بروزرسانی آن باید به روش آپدیت دستی عمل نمائید.

۴- برای دریافت دموهای قالب ها و یا افزونه های مورد نظر تنها یک راه وجود دارد و آن این است که قالب و یا افزونه مورد نظر را از سایت سازنده و به دلار خریداری کرده و سپس کد و یا لایسنس معتبر را بصورت مستقیم از خود سایت سازنده قالب و افزونه دریافت کنید.

۵- اگر با اسکنر آنلاین virustotal کار کرده باشید . در نتایج اسکن و آنالیز بعضی از قالب ها و افزونه ها ممکن است با خطای VEX.Webshell که توسط وبسایت امنیتی Bkav گزارش شده است روبرو شوید. ما این مورد را با سایت های سازنده این قالب ها و افزونه ها مطرح کردیم.

پاسخی که دریافت کردیم بدین صورت بوده که بخاطر نوع کدنویسی که در این افزونه ها و قالب ها بکار رفته و ممکن است با کدنویسی فایل های مخرب شباهت داشته باشد. آنتی ویروس مورد نظر آن را بعنوان یک فایل مخرب شناسایی کند. که این مورد جای نگرانی نیست و می توانید بدون مشکل از این افزونه و قالب ها استفاده نمائید.


توضیحات افزونه نوبت دهی و رزرواسیون Modern Events Calendar

Modern Events Calendar یک افزونه فوق پیشرفته وردپرسی است. که از جدیدترین و برترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه برنامه نویسی و کدنویسی استفاده کرده است.
تا بتواند همه آن چیزی را که شما در کسب و کارتان و در دنیای واقعی برای داشتن یک سیستم قدرتمند رزرواسیون و ثبت قرار ملاقات ها و تقویم رویدادهای مهم نیاز دارید در یکجا و در محیطی کاملا قابل فهم و کابر پسند جمع نماید.Modern Events
Calendar کسب و کارهایی را که نیاز به ثبت و رزرو بلیط ، قرار ملاقات ها و یا برنامه ریزی انجام کارهای مهم دارند را می تواند متحول کند. و انجام کارهای فوق را برای مدیران این وبسایت ها بسیار آسان و دلپذیر نماید.

یکی از ویژگی های منحصربفرد این افزونه استفاده از درگاه پرداخت فروشگاه ساز ووکامرس برای انجام پرداخت های مورد نیاز در این افزونه است. بدین ترتیب دیگر نیازی نیست برای این افزونه بدنبال درگاه پرداخت جداگانه ای باشید.

تعدادی از ویژگی منحصربفرد افزونه Modern Events Calendar

 • WooCommerce Payment Integreation
 • Stripe Payment Integreation
 • Mailchimp Integration
 • BuddyPress Integration
 • Archive Page Skin
 • Single and Multiple day events
 • Advanced Google Maps
 • Import events from Google Calendar and Facebook
 • Export filtered events into CSV, MS Excel, JSON and XML formats
 • Exceptional Days
 • Google Recaptcha
 • Hourly Schedule

 

دانلود افزونه -Modern Events Calendar

بازدید: ۷۵

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع