افزونه بسیار قدرتمند جمع آوری ایمیل بازدیدکنندگان وبسایت – Ninja Popups for WordPress v4.6.1

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته بندی : افزونه های کاربردی – بازاریابی ایمیلی

تاریخ آپدیت و بروز رسانی :دوشنبه – ۵ فروردین ۱۳۹۸

Ninja Popups یکی از قدرتمندترین و کارآمدترین افزونه های وردپرسی جهت جمع آوری اطلاعات تماس ، بویژه آدرس ایمیل بازدیدکنندگان وبسایت می باشد.

اساس کار افزونه Ninja Popups برای جمع آوری اطلاعات تماس بازدیدکنندگان وبسایت بر روی دانلود یک فایل و یا دریافت اجازه مشاهده یک مطلب خاص در ازای وارد کردن اطلاعات تماس از جمله آدرس ایمیل در فیلد های مربوطه است.

یکی از گام های بسیار مهم و حساس یک بازاریابی ایمیلی موفق ، جمع آوری ایمیل بازدیدکنندگان وبسایت بشکلی اصولی و با رضایت کامل بازدیدکننده است. Ninja Popups با ابزارهای کارآمد و بسیار دقیقی که ارائه می کند. این کار را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می دهد.

Ninja Popups می تواند نرخ تبدیل پذیری بازدیدکنندگان وبسایت به مشترک ، عضو ، خریدار و در نهایت مشتری های وفادار را بشدت افزایش دهد.

این افزونه روش های بسیار جذاب و مختلفی را برای جذب ایمیل بازدیدکنندگان به شما ارائه می دهد و شما بسادگی و با چند کلیک ساده می توانید طبق نیاز و سلیقه خود هرکدام را که مایل بودید. در مناطق مختلف وبسایت خود عملیاتی کنید.

افزونه Ninja Popups براحتی با بزرگترین و معروف ترین سیستم های ایمیل مارکتینگ دنیا ادغام می شود. و براحتی و بصورت کاملا خودکار آدرس ایمیل های جمع آوری شده توسط این افزونه به لیست ایمیل های مورد نظر شما در این سرویس های ایمیل مارکتینگ منتقل می گردد. و شما می توانید پیچیده ترین فرایندهای بازاریابی ایمیلی را در وبسایت خود بسادگی و کاملاً اتوماتیک وار اجرایی نمائید.

دانلود افزونه – Ninja Popups for WordPress

 

بازدید: ۱۷

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع