افزونه بسیار قدرتمند جمع آوری ایمیل بازدیدکنندگان وبسایت – Ninja Popups for WordPress v4.6.2

Ninja Popups

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته بندی : افزونه های کاربردی – بازاریابی ایمیلی

تاریخ آپدیت و بروز رسانی :پنج شنبه، ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

Ninja Popups یکی از قدرتمندترین و کارآمدترین افزونه های وردپرسی جهت جمع آوری اطلاعات تماس ، بویژه آدرس ایمیل بازدیدکنندگان وبسایت می باشد.

اساس کار افزونه Ninja Popups برای جمع آوری اطلاعات تماس بازدیدکنندگان وبسایت بر روی دانلود یک فایل و یا دریافت اجازه مشاهده یک مطلب خاص در ازای وارد کردن اطلاعات تماس از جمله آدرس ایمیل در فیلد های مربوطه است.

یکی از گام های بسیار مهم و حساس یک بازاریابی ایمیلی موفق ، جمع آوری ایمیل بازدیدکنندگان وبسایت بشکلی اصولی و با رضایت کامل بازدیدکننده است. Ninja Popups با ابزارهای کارآمد و بسیار دقیقی که ارائه می کند. این کار را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می دهد.

Ninja Popups می تواند نرخ تبدیل پذیری بازدیدکنندگان وبسایت به مشترک ، عضو ، خریدار و در نهایت مشتری های وفادار را بشدت افزایش دهد.

این افزونه روش های بسیار جذاب و مختلفی را برای جذب ایمیل بازدیدکنندگان به شما ارائه می دهد و شما بسادگی و با چند کلیک ساده می توانید طبق نیاز و سلیقه خود هرکدام را که مایل بودید. در مناطق مختلف وبسایت خود عملیاتی کنید.

افزونه Ninja Popups براحتی با بزرگترین و معروف ترین سیستم های ایمیل مارکتینگ دنیا ادغام می شود. و براحتی و بصورت کاملا خودکار آدرس ایمیل های جمع آوری شده توسط این افزونه به لیست ایمیل های مورد نظر شما در این سرویس های ایمیل مارکتینگ منتقل می گردد. و شما می توانید پیچیده ترین فرایندهای بازاریابی ایمیلی را در وبسایت خود بسادگی و کاملاً اتوماتیک وار اجرایی نمائید.

دانلود افزونه – Ninja Popups for WordPress

 

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع