افزونه بهینه سازی و افزایش سرعت وبسایت های وردپرسی Perfmatters v1.3.9

Perfmatters

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته بندی : بهینه ساز

تاریخ آپدیت و بروز رسانی : چهارشنبه – ۲۶ تیر ۱۳۹۸

همانطور که می دانید افزایش سرعت بارگزاری صفحات یک وبسایت وردپرسی یکی از موارد ضروری برای سئوی سایت و افزایش میزان جذب بازدید کننده خواهد داشت . چرا که اگر یک وبسایت از سرعت بارگزاری مناسبی برخوردار نباشد بازدیدکننده بسیار کمتری خواهد داشت . و کاربران خیلی سریع با اولین بازدید از سایت خارج شده و دیگر باز نخواهند گشت .

افزونه ای که می خواهیم در اینجا برای شما دوست خوبم معرفی کنیم یکی از بهترین افزونه های سرعت بارگذاری صفحات وردپرسی با نام افزونه افزایش سرعت سایت وردپرسی Perfmatters هست .

این افزونه بسیار کم حجم بوده و نسبت به افزونه های دیگر همتراز خود تاثیر بسیار زیادی در افزایش سرعت برگزاری وبسایت خواهد گذاشت .

خواندن این مقاله را از دست ندهید :افزونه قدرتمند بهینه ساز سرعت وبسایت های وردپرسی – Borlabs Cache

ویژگیهای مهم  افزونه افزایش سرعت سایت وردپرسی Perfmatters:

  • حجم بسیار کم
  • افزایش سرعت بارگذاری صفحات وردپرس
  • سازگاری کامل با وردپرس
  • و امکانات بیشمار دیگر

دوست عزیز همانطور که در بالا ذکر گردید افزایش ترافیک سایت به سرعت بارگزاری صفحات یک وبسایت بستگی دارد و معمولاً کاربران یک وبسایت وردپرسی زمانی حدوداً ۳-۶ ثانیه جهت بارگزاری صفحه اول وبسایت صبر می کنند تا کاملاً صفحه سایت بارگزاری شود .

پس اکیداً توصیه می شود جهت افزایش سرعت بارگذاری صفحات وب این افزونه را در سایت خود نصب کرده و تغییرات لازم را اعمال نمایید تا سرعت بارگذاری صفحات وبسایت شما افزایش یابد .

دانلود افزونه – Perfmatters

 

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع