درون ریزی فایل revolution slider چگونه انجام می شود ؟

درون ریزی فایل revolution slider

سلام دوستان بایکی دیگر از آموزشهای پایگاه دانش وردپرس سبز در خدمت شما هستیم .

می خوایم در مورد درون ریزی فایل revolution slider صحبت کنیم که چطور می تونیم دموی قالب سایتی را که در اختیار داریم اسلایدر های اون رو با استفاده از این افزونه به نمایش در بیاریم؟

معمولاً اکثر قالب های وردپرس از افزونه رولوشن اسلایدر استفاده می کنند . و در داخل پوشه قالب وردپرس تون فایلی وجود داره که مربوط به درون ریزی اسلایدرهای قالب شما هست .

خواندن این مقاله را از دست ندهید : آموزش درون ریزی در وردپرس با افزونه WordPress Importer

اگر قالب شما از افزونه روولوشن اسلایدر استفاده میکند و در فایل های درون ریزی قالب وردپرس شما نیز فایلی وجود دارد که مربوط به فایل درون ریزی اسلایدر قالبتان هست.

کافی است به منوی روولوشن اسلایدر برید و روی گزینه Import Slider کلیک نموده و فایل مورد نظر خودتون رو  انتخاب کنید، سپس اقدام به درون ریزی اسلایدر بکنید. همچنین شما می تونید هر زمان که لازم دیدید از اسلایدرهای خودتون یک بک آپ تهیه بکیند.

توصیه می شود پس از انجام تغییرات در اسلایدر از طریق گزینه Export از اونها یک بک آپ بگیرید و در کامپیوترتان ذخیره کنید. فایل های بک آپ بصورت فایل زیپ دانلود خواهند شد.

پشتیبان گیری از فایل های روولوشن اسلایدر به شما کمک میکنه تا هر زمان که  اسلایدرتون دچار مشکل شد اقدام به درون ریزی مجدد اون بکنید .

دوست عزیز امیدواریم این آموزش هم مورد پسند شما واقع شده باشه .

بازدیدها: ۶۳

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع