چگونه می توانیم در وردپرس پست های زمانبندی شده ارسال کنیم؟

پست زمانبندی شده

ارسال پست زمانبندی در وردپرس

گاهی اوقات اتفاق می افتد که شما می خواهید مطالبی را هر روز در یک زمان خاص برای کاربران خود ارسال کنید اما زمان کافی برای اینکه هر روز این کار را بتوانید در یک زمان مشخصی انجام دهید ندارید .

همانطور که می دانید ارسال پست های سایت بصورت زمانبندی شده برای افزایش رتبه سایت کمک بسیار موثری می تواند بکند . اما چطور می توان این کار را انجام داد؟ تا بدون اینکه پشت کامپیوتر شخصی خود ننشسته ایم هر روز در یک زمان خاص بصورت کاملاً اتوماتیک پست ها را بصورت زمانبندی شده منتشر شوند .

در این بخش از پایگاه دانش وردپرس سبز می خواهیم یاد بگیریم که چطور می توان در سایتهای وردپرسی این کار را انجام داد ؟ پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید .

همانطور که می دانید در بخش پیشخوان وردپرسی سایت خود بخشی به عنوان انتشار وجود دارد که از این قسمت می توانید این کار را انجام دهید . به تصویر زیر دقت کنید .

همانطور که در تصویر فوق مشاهده می کنید در بخش انتشار چند گزینه وجود دارد . خب برای این کار ابتدا وارد قسمت انتشار فوری می شوید و بر روی قسمت ویرایش کلیک کنید . با کلیک بر روی این گزینه تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد .

همانطور که مشاهده می کنید در قسمتی که ماه فروردین نوشته شده بر روی فلش رو به پایین کلیک کنید . با کلیک بر روی این قسمت کل ماههای سال را مشاهده خواهید کرد . پس در این قسمت ماهی رو که می خواهید مطلب خود را منتشر کنید رو انتخاب کنید .

در مستطیل کناری که عدد دو نوشته شده شما می توانید روز انتشار پست را تعیین کنید که به انتخاب خود می توانید یک روز را مشخص نمایید .

مطالعه این مطلب را از دست ندهید:آموزش نصب ssl رایگان در وبسایت های وردپرسی

در کادر بعدی سال انتشار پست هست که مشخص می کنید پست مورد نظر شما در چه سالی منتشر شود . در کادر بعدی بعد از کاراکتر @ ساعت انتشار پست و در مستطیل آخر نیز دقیقه انتشار پست را تعیین می کنید . بعد از انجام تنظیمات مورد نظر بر روی گزینه قبول کلیک کنید . و سپس بر روی گزینه زمانبندی کلیک کنید. مطابق تصویر زیر :

حالا کار شما به اتمام رسید و توانستید پست مورد نظر خود را در زمانی که مشخص کردید زمانبندی کرده و منتشر کنید . این پست در زمان مشخص شده بصورت اتوماتیک و خودکار در سایت شما منتشر خواهد شد .

دوست عزیز امیدواریم که این آموزش مورد پسند شما قرار گرفته باشه و با استفاده از اون بتوانید سایت خود را همیشه و در همه حال بروز نگه دارید و مطالب خود را بصورت کاملاً اتوماتیک برای کاربران خود منتشر نمایید .

 

بازدیدها: ۷

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع