چرا سئوی سایت مهم است ؟

چرا سئوی سایت مهم است ؟
موتورهای جستجو اغلب بزرگترین منبع ترافیک برای بسیاری از وب سایت ها هستند.
گوگل و سایر موتورهای جستجو از الگوریتم های پیشرفته برای درک و رتبه بندی صفحات سایت در نتایج جستجو استفاده می کنند. اما این الگوریتم ها کامل نیستند – آنها هنوز به کمک شما نیاز دارند تا بدانند که محتوای شما چیست.
اگر محتوای شما بهینه سازی نشده باشد، موتورهای جستجو نمی دانند چگونه آن را رتبه بندی کنند. هنگامی که افراد برای مباحثی که در مورد آنها می نویسید جستجو می کنند، وب سایت شما در نتایج جستجو نمایش داده نخواهد شد و شما تمام این ترافیک را از دست خواهید داد.
 همانطور که در بالا گفته شد سئو کردن سایت می تواند نقش بسیار مهمی در افزایش رتبه سایت داشته باشد. در واقع  سئوی مطالب و محتویات سایت در افزایش ترافیک و میزان بازدید سایت بسیار موثر و حیاتی است .
فقط یادگیری چند نکته  اساسی SEO برای بهینه سازی سایت شما می تواند به افزایش قابل ملاحظه ای در ترافیک وب سایت شما کمک کند.
نکات اساسی و کلیدی در سئوی سایت :
تنظیمات ظاهر سایت خود را بررسی کنید:
وردپرس با یک گزینه داخلی ساخته شده است تا وب سایت شما را از موتورهای جستجو پنهان کند. هدف از این گزینه این است که زمان خود را برای کار در وب سایت خود آماده کنید تا قبل از آماده شدن برای عموم.
با این حال، گاهی اوقات این گزینه می تواند به طور تصادفی مورد بررسی قرار گیرد و باعث می شود وب سایت شما در موتورهای جستجو در دسترس نباشد.
اگر وب سایت شما در نتایج جستجو نمایش داده نمی شود، اولین چیزی که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید این گزینه بدون علامت گذاری شده باشد.
و سپس بر روی ذخیره تنظیمات کلیک کنید .

بازدیدها: ۲۹

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع