افزونه رفع خطای بسیار مهم ۴۰۴ در وبسایت های وردپرسی – SEO Redirection Premium 3.1

افزونه seo redirection

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته بندی : سئو

تاریخ آپدیت و بروز رسانی : چهارشنبه – ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

سایت سازنده افزونه SEO Redirection Premium

۱- همه افزونه ها و قالب ها ۱۰۰% اورجینال و بدون کوچیکترین دست کاری و کاملاً پاک از هر گونه بدافزار، ویروس و فایل های مخرب می باشند و همچنین توسط وبسایت امنیتی بسیار معتبر virustotal که با بیش از ۶۰ سیستم امنیتی بروز و فوق العاده قدرتمند فایل ها را از نظر امنیتی آنالیز کرده و کوچکترین آلودگی به فایل های مخرب را نشان

۲- افزونه ها و قالب ها در وردپرس سبز تحت لایسنس گنو و در قالب یک پلن رایگان ارائه می شوند . تحت این لایسنس شما آزاد هستید بصورت نامحدود از تمامی ابزارهای موجود در قالب و افزونه ها استفاده کرده و آنها را بر روی وبسایت های گوناگون بصورت نامحدود نصب نمائید.

۳- کد و یا لایسنسی که افزونه و یا قالب پس از نصب بر روی وبسایت از شما درخواست می کند. تنها برای دریافت دموها و آپدیت های افزونه و قالب بصورت خودکار است. و محدودیتی در استفاده از ابزارها و امکانات موجود در افزونه ها و قالب ها ایجاد نمی کند. در وردپرس سبز برای دریافت جدیدترین ورژن افزونه و یا قالب مورد نظر و بروزرسانی آن باید به روش آپدیت دستی عمل نمائید.

۴- برای دریافت دموهای قالب ها و یا افزونه های مورد نظر تنها یک راه وجود دارد و آن این است که قالب و یا افزونه مورد نظر را از سایت سازنده و به دلار خریداری کرده و سپس کد و یا لایسنس معتبر را بصورت مستقیم از خود سایت سازنده قالب و افزونه دریافت کنید.

۵- اگر با اسکنر آنلاین virustotal کار کرده باشید . در نتایج اسکن و آنالیز بعضی از قالب ها و افزونه ها ممکن است با خطای VEX.Webshell که توسط وبسایت امنیتی Bkav گزارش شده است روبرو شوید. ما این مورد را با سایت های سازنده این قالب ها و افزونه ها مطرح کردیم.
پاسخی که دریافت کردیم بدین صورت بوده که بخاطر نوع کدنویسی که در این افزونه ها و قالب ها بکار رفته و ممکن است با کدنویسی فایل های مخرب شباهت داشته باشد. آنتی ویروس مورد نظر آن را بعنوان یک فایل مخرب شناسایی کند. که این مورد جای نگرانی نیست و می توانید بدون مشکل از این افزونه و قالب ها استفاده نمائید.


توضیحات افزونه رفع خطای ۴۰۴ در وردپرس – SEO Redirection Premium

SEO Redirection Premium یک افزونه بسیار قدرتمند و کاربردی برای بهینه سازی سئو وبسایت های وردپرسی می باشد شما با استفاده از این افزونه می توانید به افزایش و بهبود سئوی وبسایت خود کمک بسیاری نمائید. این افزونه در زمینه ریدایرکت و یا به عبارت ساده تر تغییر مسیر و انتقال صفحات قدیمی و غیرفعال سایت به صفحات جدید و یا جایگزین وبسایت، طراحی شده است. اگر قصد دارید صفحات خطای سایت خود را از بین ببرید و هیچ صفحه ۴۰۴ و غیرفعالی را در سایت نداشته باشید، نصب و استفاده از افزونه وردپرسی SEO Redirection Premium جهت افزایش سئوی سایتتان را به شما پیشنهاد می دهیم.

ویژگیهای افزونه SEO Redirection Premium :

  • مدیریت آسان صفحات سایت وردپرسی و تغییر مسیر خودکار به ۳۰۱
  • تغییر مسیر صفحات و یا حتی پوشه ها با محتوا و زیر پوشه های خود
  • می توان برای هر پست وردپرسی مانند پست های منتشر شده ، پست های پیش نویس یا پست های حذف شده تغییر مسیر را بسادگی انجام داد .
  • مانیتورینگ صفحات ۴۰۴ و رفع خطاهای بوجود آمده بصورت کاملاً خودکار و هوشمند
  • ایجاد تاریخچه ای از صفحات تغییر مسیر یافته با جزئیات بسیار کامل و دقیق
  • دارای کنترل پنل پیشرفته با کلیه ویژگیهای لازم برای مدیریت کامل خطاهای ۴۰۴ در صفحات وردپرسی

SEO Redirection Premium یکی از افزونه بسیار مهم و ضروری برای بهبود سئو وبسایت های وردپرسی بشمار می آید و با استفاده از قابلیت های خود می تواند بخوبی مشکل خطای ۴۰۴  را که تاثیر بسیار بدی بر روی سئو وبسایت دارد و بسیاری از مدیران سایت ها با آن روبرو هستند را برطرف نماید.

 

دانلود افزونه – SEO Redirection Premium

بازدیدها: ۲۴

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع