افزونه رفع خطای بسیار مهم ۴۰۴ در وبسایت های وردپرسی – SEO Redirection Premium 3.1

افزونه seo redirection

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته بندی : سئو

تاریخ آپدیت و بروز رسانی : چهارشنبه – ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

سایت سازنده افزونه SEO Redirection Premium

۱- همه افزونه ها و قالب ها ۱۰۰% اورجینال و بدون کوچیکترین دست کاری و کاملاً پاک از هر گونه بدافزار، ویروس و فایل های مخرب می باشند و همچنین توسط وبسایت امنیتی بسیار معتبر virustotal که با بیش از ۶۰ سیستم امنیتی بروز و فوق العاده قدرتمند فایل ها را از نظر امنیتی آنالیز کرده و کوچکترین آلودگی به فایل های مخرب را نشان

۲- افزونه ها و قالب ها در وردپرس سبز تحت لایسنس گنو و در قالب یک پلن رایگان ارائه می شوند . تحت این لایسنس شما آزاد هستید بصورت نامحدود از تمامی ابزارهای موجود در قالب و افزونه ها استفاده کرده و آنها را بر روی وبسایت های گوناگون بصورت نامحدود نصب نمائید.

۳- کد و یا لایسنسی که افزونه و یا قالب پس از نصب بر روی وبسایت از شما درخواست می کند. تنها برای دریافت دموها و آپدیت های افزونه و قالب بصورت خودکار است. و محدودیتی در استفاده از ابزارها و امکانات موجود در افزونه ها و قالب ها ایجاد نمی کند. در وردپرس سبز برای دریافت جدیدترین ورژن افزونه و یا قالب مورد نظر و بروزرسانی آن باید به روش آپدیت دستی عمل نمائید.

۴- برای دریافت دموهای قالب ها و یا افزونه های مورد نظر تنها یک راه وجود دارد و آن این است که قالب و یا افزونه مورد نظر را از سایت سازنده و به دلار خریداری کرده و سپس کد و یا لایسنس معتبر را بصورت مستقیم از خود سایت سازنده قالب و افزونه دریافت کنید.

۵- اگر با اسکنر آنلاین virustotal کار کرده باشید . در نتایج اسکن و آنالیز بعضی از قالب ها و افزونه ها ممکن است با خطای VEX.Webshell که توسط وبسایت امنیتی Bkav گزارش شده است روبرو شوید. ما این مورد را با سایت های سازنده این قالب ها و افزونه ها مطرح کردیم.
پاسخی که دریافت کردیم بدین صورت بوده که بخاطر نوع کدنویسی که در این افزونه ها و قالب ها بکار رفته و ممکن است با کدنویسی فایل های مخرب شباهت داشته باشد. آنتی ویروس مورد نظر آن را بعنوان یک فایل مخرب شناسایی کند. که این مورد جای نگرانی نیست و می توانید بدون مشکل از این افزونه و قالب ها استفاده نمائید.


توضیحات افزونه رفع خطای ۴۰۴ در وردپرس – SEO Redirection Premium

SEO Redirection Premium یک افزونه بسیار قدرتمند و کاربردی برای بهینه سازی سئو وبسایت های وردپرسی می باشد شما با استفاده از این افزونه می توانید به افزایش و بهبود سئوی وبسایت خود کمک بسیاری نمائید. این افزونه در زمینه ریدایرکت و یا به عبارت ساده تر تغییر مسیر و انتقال صفحات قدیمی و غیرفعال سایت به صفحات جدید و یا جایگزین وبسایت، طراحی شده است. اگر قصد دارید صفحات خطای سایت خود را از بین ببرید و هیچ صفحه ۴۰۴ و غیرفعالی را در سایت نداشته باشید، نصب و استفاده از افزونه وردپرسی SEO Redirection Premium جهت افزایش سئوی سایتتان را به شما پیشنهاد می دهیم.

ویژگیهای افزونه SEO Redirection Premium :

  • مدیریت آسان صفحات سایت وردپرسی و تغییر مسیر خودکار به ۳۰۱
  • تغییر مسیر صفحات و یا حتی پوشه ها با محتوا و زیر پوشه های خود
  • می توان برای هر پست وردپرسی مانند پست های منتشر شده ، پست های پیش نویس یا پست های حذف شده تغییر مسیر را بسادگی انجام داد .
  • مانیتورینگ صفحات ۴۰۴ و رفع خطاهای بوجود آمده بصورت کاملاً خودکار و هوشمند
  • ایجاد تاریخچه ای از صفحات تغییر مسیر یافته با جزئیات بسیار کامل و دقیق
  • دارای کنترل پنل پیشرفته با کلیه ویژگیهای لازم برای مدیریت کامل خطاهای ۴۰۴ در صفحات وردپرسی

SEO Redirection Premium یکی از افزونه بسیار مهم و ضروری برای بهبود سئو وبسایت های وردپرسی بشمار می آید و با استفاده از قابلیت های خود می تواند بخوبی مشکل خطای ۴۰۴  را که تاثیر بسیار بدی بر روی سئو وبسایت دارد و بسیاری از مدیران سایت ها با آن روبرو هستند را برطرف نماید.

 

دانلود افزونه – SEO Redirection Premium

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع
برای دریافت آموزش های رایگان وردپرس ، دیجیتال مارکتینگ و کسب و کار آنلاین همین حالا کلیک کنید
+ +