افزونه ای فوق العاده قدرتمند برای بهینه سازی سئوی وردپرس – SEOPress PRO v3.8.5

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته بندی : سئو

تاریخ آپدیت و بروز رسانی : سه شنبه – ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

SEOPress PRO یکی از افزونه های حرفه ای و بسیار قدرتمند  برای بهینه سازی سئو وبسایت های وردپرسی هست . با استفاده اصولی و مداوم از این افزونه قدرتمند شما می توانید سایت خود را در صدر صفحات جستجوی گوگل قراردهید . با SEOPress PRO می توانید برای یک نوشته و یا مطلب خاص بصورت همزمان چند کلیدواژه متفاوت را جهت بهینه سازی برای سئو انتخاب نمائید.

ویژگیهای افزونه SEOPress PRO :

  • امکان ایجاد چند کلیدواژه برای سئوی کلمات کلیدی
  • بهینه سازی مطالب سایت
  • مانیتورینگ برای صفحات ۴۰۴ وردپرس
  • امکان ویرایش فایلهای robot.txt و htacces
  • امکان بررسی عملکرد سایت

افزونه SEOPress PRO سازگاری کامل با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس دارد . و به همین دلیل برای سایتهای فروشگاهی می توان از این افزونه قدرتمند استفاده کرد .

با این افزونه قدرتمند و حرفه ای دیگر شما نیاز به یک متخصص سئو برای بهینه سازی سایت وردپرسی خود ندارید

همانطور که می دانید برای اینکه وبسایت شما در صدر صفحات جستجوی گوگل قرار گیرد می بایستی سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه باشد .

با افزونه SEOPress PRO می توانید مطالب سایت خود را به راحتی و بصورت کاملاً فنی و حرفه ای بهینه سازی کنید . و دیگر نیازی به متخصص سئو برای بهینه سازی ندارید .

پیشنهاد سایت وردپرس سبز نصب این افزونه فوق العاده حرفه ای و کارآمد برای سایت خودتان است . تا بتوانید همیشه صفحات وبسایت خود را در صدر موتورهای جستجو قرار دهید .

 

دانلود افزونه – SEOPress PRO

 

نکته بسیار مهم: برای استفاده از تمامی امکانات افزونه SEOPress PRO ابتدا باید نسخه رایگان این افزونه را در سایت وردپرسی خودتان نصب و فعال کنید. می توانید ورژن رایگان این افزونه را از طریق لینک زیر دانلود و نصب نمائید.

دانلود افزونه – SEOPress Free

بازدیدها: ۷۵

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع