افزایش فروش بدون نیاز به افزایش ترافیک سایت

افزایش فروش هدف اصلی تمام کسب و کارهای کوچک و بزرگ است . یکی از تکنیک ها و استراتژی های بسیار قدرتمند و فوق العاده موثر برای افزایش فروش محصولات و خدمات کسب و کارهای فیزیکی و سنتی تبلیغات در سطح اینترنت است.

اولین اقدامی که هر کسب وکاری در هنگام ورود خود به جهان پهناور اینترنت باید انجام دهد . ایجاد یک وبسایت و فروشگاه آنلاین است.

خوشبختانه، روش ها و استراتژی های بسیار قدرتمند و موثری برای افزایش فروش کسب و کارهای آنلاین بوجود آمده و ابداع شده است که بسیاری از آنها را شما می توانید به سرعت در وبسایت و فروشگاه آنلاین خود اجرا کنید.

در اینجا ما  12 راه عملی و کاربردی که می توانید برای افزایش فروش محصولات و خدمات سایت و یا فروشگاه آنلاین خود مورد استفاده قرار دهید را بیان می کنیم. کارآمدی و موثر بودن این روشها برای افزایش فروش بارها و بارها توسط هزاران وبسایت و فروشگاه آنلاین تست شده و کاملاً به اثبات رسیده است .

نکته : ما ابتدا این موارد را بصورت فهرست وار ذکر می کنیم و سپس هر کدام را و نحوه عملیاتی کردن آنها بر روی وبسایت و فروشگاه آنلاین را بطور کامل شرح می دهیم.

۱- بهینه سازی سایت و افزایش سرعت و تاثیر مستقیم آن بر افزایش فروش محصولات و خدمات

۲- تعامل با بازدیدکنندگان سایت و تبدیل آنها به مشتری و در نهایت افزایش فروش محصولات و خدمات بدون نیاز به افزایش ترافیک سایت

۳- حذف فیلدهای اضافی در فرآیند خرید محصول و ساده کردن آن که منجر به افزایش فروش محصولات و خدمات شما خواهد شد.

۴-استفاده از عناوین و تیترهای جذاب در صفحه محصول تکنیکی بسیار قدرتمند و کارآمد برای افزایش فروش محصولات و خدمات

۵-ارائه نظرات مشتریان پیشین در صفحه توضیحات محصول یک تکنیک کارآمد و تاثیرگذار در افزایش فروش محصولات و خدمات بشمار می آید.

۶- ایجاد تصاویر حرفه ای و جذاب برای یک محصول و همچنین ایجاد کاتالوگ های حرفه ای از تکنیک های کارآمد و موثر برای افزایش فروش محصولات و خدمات است.

۷-اجرای اصولی بازاریابی ایمیلی و سیستم سازی آن در وبسایت ها و فروشگاه های آنلاین قدرتمندترین ابزار برای افزایش فروش محصولات و خدمات بدون نیاز به افزایش ترافیک سایت

۸-تضمین لازم برای بازگشت وجه خرید در صورت عدم رضایت مشتری برای ایجاد حس اطمینان و جلب اعتماد یکی دیگر از روش های قدرتمند افزایش فروش محصولات و خدمات

۹-ایجاد سیستم پشتیبانی قوی برای ارتباط با مشتریان از قبیل چت آنلاین ، تیکت پشتیبانی ، ایجاد دیدگاه در پایین هر محصول هم  از روش های بسیار قدرتمند و کارآمد برای افزایش اعتماد بازدیدکنندگان به محصولات و خدمات شما و در نهایت افزایش فروش است.

۱۰-ایجاد کد تخفیف بصورت زمانبندی شده و محدود برای مناسبت های خاص و یا برای سطح های مختلف کاربری و یا در مقابل انجام کاری خاص از دیگر روش های قدرتمند برای افزایش فروش محصولات و خدمات است.

۱۱-ایجاد یک سیستم همکاری در فروش برای وبسایت و یا فروشگاه آنلاین و یا به عبارت ساده تر مشارکت دادن کاربران و مشتریان در فروش محصولات و خدمات در ازای دریافت یک پورسانت مشخص یک راه حل بسیار قدرتمند و موثر برای افزایش فروش محصولات و خدمات است.

افزایش فروش از طریق افزایش سرعت و بهینه سازی سایت :

دوست خوبم مسئله ای که باید بصورت بسیار جدی به آن فکر کنید ، سرعت بارگذاری صفحات وبسایت تان است.سرعت لود و بارگذاری وبسایت شما در موفقیت کسب و کار اینترنتی شما و در نتیجه افزایش فروش محصولات و خدمات نقش بسیار مهمی دارد .

چرا افزایش سرعت بارگذاری صفحات یک وبسایت می تواند باعث افزایش فروش محصولات و خدمات شما شود ؟

۱ – بهبود چشمگیر سئو ی وبسایت شما و در نتیجه ارتقای رتبه در نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو و بینگ که این موضوع در نهایت باعث افزایش فروش محصولات و خدمات شما خواهد شد.

این نکته بسیار مهم را بخاطر بسپارید که گوگل بر اساس الگوریتم های جدید برای رتبه بندی وبسایت ها در نتایج جستجوهای خود به سرعت بارگذاری و لود صفحات یک وبسایت اهمیت بسیار زیادی می دهد. و به همین دلیل وبسایت هایی را که دارای سرعت بارگذاری و لود بیشتری هستند را رتبه های بهتری می دهد.

افزایش فروش بدون نیاز به افزایش ترافیک سایت

۲- افزایش جذب بازدیدکننده و کاهش نرخ خروج از سایت یکی دیگر از فواید بسیار مهم و کاربردی افزایش سرعت وبسایت می باشد. که در نهایت این امر هم باعث افزایش فروش محصولات و خدمات شما خواهد شد.

چرا که اگر صفحات وبسایت شما از سرعت بارگذاری و لود بالایی برخوردار نباشند بازدیدکنندگان وبسایت بسرعت حوصله شان سر می رود و معمولاً بعد از یک بررسی فوق العاده کوتاه مدت که در بسیاری از موارد بیشتر از ۵ الی ۸ ثانیه طول نمی کشد. بلافاصله صفحه وبسایت شما را بسته و به سایت دیگری مراجعه می کنند . و در نهایت شما به هدف خود که افزایش فروش محصولات و خدماتتان است نخواهید نرسید.

افزایش فروش بدون نیاز به افزایش ترافیک سایت

۳- ایجاد یک تجربه بسیار دلنشین از وبسایت شما در ذهن بازدید کنندگان تان از دیگر فواید بسیار مهم و کاربردی افزایش سرعت لود و بارگذاری صفحات وب می باشد. و تاثیر بسیار قدرتمندی بر روی افزایش فروش محصولات و خدمات شما خواهد داشت.

می توان با قاطعیت گفت همه کاربران اینترنتی و بخصوص آنهایی که به وبگردی علاقه خاصی دارند. عاشق وبسایت هایی هستند که صفحاتشان با سرعت بسیار بالایی بارگذاری می شوند . و با کمترین مکثی می توان به اطلاعات این فروشگاه ها و وبسایت ها دسترسی پیدا کرد.

تجربه ثابت کرده رسیدن به هدف افزایش فروش در این وبسایت ها کار بسیار آسان تری است.

نمودار

نمودار کاهش نرخ خروج از سایت
نمودار کاهش نرخ خروج از سایت

پس به این نتیجه می رسیم حتی اگر شما یک وبسایت بسیار زیبا و جذاب با یک ایده کسب و کار آنلاین بسیار پرسود همراه با محتوایی بسیار عالی داشته باشید، اما بازدیدکنندگان و مخاطبان شما بخاطر سرعت پایین لود و بارگذاری صفحات سایت شما ، به سرعت از آن خارج شوند کسب و کار آنلاین شما براحتی شکست خواهد خورد و به مهمترین هدف خود که افزایش فروش محصولات و خدمات است نخواهید رسید.

در یک وبسایت وردپرسی ۶ عامل بر روی سرعت وبسایت شما تاثیر مستقیم می گذارند:

۱- هاستی که برای وبسایت و فروشگاه آنلاین خود انتخاب می کنید

۲- قالب و یا پوسته وبسایت

۳- افزونه های که بر روی وبسایت وردپرسی خود نصب می کنید

۴- تصاویری که در وبسایت خود بکار می برید

۵- نحوه انجام تنظیمات در وردپرس و فروشگاه آنلاین

۶- ورژن php نصب شده بر روی هاست

نکته ای بسیار مهم برای کاربران وردپرسی : یکی از موثرترین راه ها برای افزایش سرعت یک وبسایت وردپرسی ، آپدیت کردن و بروز رسانی منظم و مداوم سیستم مدیریت محتوای وردپرس ، به همراه قالب و افزونه های نصب شده بر روی آن می باشد.

به این دلیل که طراحان و برنامه نویسان قالب ها و افزونه های وردپرسی بسیار بیشتر از ما به اهمیت سرعت در دنیای وب آگاه هستند و به همین خاطر یکی از اصلی ترین و مهمترین فاکتورهایی که همواره به آن توجه دارند ، این است که قالب ها و افزونه های خود را در آپدیت ها و ورژن های جدیدی که ارائه می دهند برای افزایش سرعت بسیار بهینه تر کنند.

افزونه بهینه سازی و افزایش سرعت وبسایت های وردپرسی wp-rocket :

افزونه افزایش سرعت وردپرس wp-rocket

Wp Rocket در حال حاضر معروفرترین افزونه وردپرسی برای افزایش سرعت وبسایت ها و فروشگاه های آنلاین ساخته شده با وردپرس است . اگر بدنبال این هستید که سایتی با سرعت بارگذاری بالا داشته باشید این افزونه می تواند یک گزینه ایده آل برای شما باشد.

برخی از ویژگی ها و قابلیت های افزونه Wp Rocket:

 •  تنظیمات سریع و آسان
  انجام تنظیمات این افزونه فوق العاده سریع و آسان است. برای اینکار به هیچ وجه لازم نیست به دانش برنامه نویسی و یا کدنویسی مسلط باشید.
 • حفظ کش صفحات مختلف وبسایت و فروشگاه آنلاین
  این ویژگی علاوه بر اینکه افزایش سرعت بارگذاری و لود صفحات را به همراه دارد ،باعث بهبود عملکرد در موتورهای جستجو و برقراری ارتباط در سایت می شود.
 • نگهداری کش صفحاتی که از قبل بارگذاری شده اند
  باعث افزایش سرعت ایندکس شدن محتوای سایت در موتورهای جستجو بویژه گوگل خواهد شد.
 • پیش بارگذاری نقشه وبسایت و یا فروشگاه آنلاین
  تمامی آدرس های موجود در نقشه ی سایت را بررسی کرده و برای افزایش سرعت آنها را از قبل بارگذاری می کند. همچنین با نقشه سایت ایجاد شده توسط افزونه های بهینه سازی سئو مانند YOAST SEO PREMIUM و All in One SEO Pack Pro هماهنگی کامل دارد و تداخلی در کار این افزونه ها ایجاد نمی کند
 • فعال سازی ویژگی فشرده سازی فایل ها با استفاده از Gzip
  فعال سازی این ویژگی حجم صفحات وبسایت شما را کاهش داده و در نهایت باعث افزایش سرعت و همچنین صرفه جویی در پهنای باند شما  خواهد شد.
 • فعال سازی کش مرورگر
  باعث می شود که اطلاعاتی مانند تصاویر، فایل های سی اس اس و جاوا اسکریپت ذخیره شده و دیکر کاربران نیاز به بارگذاری مجدد نداشته باشند.
 • بهینه سازی پایگاه داده
  امکان پاک سازی و استاندارد سازی پایگاه داده را فراهم می کند. در واقع می تواند اطلاعات اضافی و به دردنخور را حذف کند و همچنین جداول را استاندارد کند.
 • بهینه سازی برای فونت های گوگل
  امکان استاندارد سازی سایت برای فونت های گوگل را ایجاد می کند تا ساید بهتر بارگذاری شود.
 • کوچک سازی و ضمیمه کردن
  این افزونه قادر به کم کردن سایز فایل های جاوا اسکریپت و سی اس اس می باشد.
 • بارگذاری به سبک جاوا اسکریپت
  جاوا اسکریپت پس از بارگذاری کامل سایت نمایان می شود و این خود باعث می شود سرعت بارگذاری سایت کم نشود.
 • حفظ امنیت با کمک افزونه Cloudflare
  این افزونه با تکنولوژی cloudflare باعث حفظ امنیت سایت می شود و از این رو کارایی سایت را افزایش می دهد.
 • CDN
  استفاده از پروتکل امنیتی HTTP با کمک CDN
 • واکشی و حفظ DNS
  با کمک این افزونه می توانید مدت زمان کمتری منتظر ست شدن دی ان اس ها باشید.
 • پشتیبانی از استفاده کنندگان تلفن همراه
  از طرفی امروزه کاربران تلفن همراه افزایش پیدا کردند به همین دلیل تمامی امکانات این افزونه برای آنها نیز محیاست.
 • پشتیبانی از سایت های چند کاربره
  این افزونه برای سایت های چند کاربره نیز کارایی دارد. یعنی از ساب دامین ها و دامنه ها به خوبی پشتیبانی می کند.
 • پشتیبانی از وبسایت های تجاری و فروشگاه های آنلاین
  از تمامی افزونه های تجاری مانند صفحه ساز ویژوال کامپوزر ، اسلایدر رولوشن و یا افزونه های فروشگاه ساز مانند ووکامرس پشتیبانی می کند. و با آنها سازگاری کامل دارد. و اختلالی در کارکرد آنها بوجود نمی آورد.
 • پشتیبانی کامل از وبسایت ها و فروشگاه های آنلاین چند زبانه
  این افزونه سازگاری کامل با افزونه های WPML و Polylang که برای چندزبانه کردن وبسایت های وردپرسی به کار می روند دارد.
 • پشتیبانی از دسترسی سریع کاربران به ابزارهای افزونه
  کاربران تنها با یک کلیک می توانند به این افزونه متصل شده و از ابزارهای آن بسرعت و براحتی استفاده کنند.
 • عملیات درون ریزی و برون بری
  شما می توانید به راحتی تنظیمات مورد نظر خود را درون ریزی و برون بری کنید.
 • راحت و مناسب برای توسعه دهندگان
  کدهای این افزونه استاندارد هستند و برای توسعه دهندگان یک مزیت به حساب می آید.
 • دارای برچسب
  شما می توانید این افزونه را با توجه به برند خود شخصی سازی کنید.

 

دانلود افزونه افزایش سرعت وردپرس wp-rocket  

افزونه مرغ مگس خوارHummingbird Pro :

بهترین افزونه افزایش سرعت وردپرس - افزونه مرغ مگس خوار

افزونه مرغ مگس خوار یکی از افزونه ها برای افزایش سرعت بارگذاری صفحات وردپرس هست که علاقمندان زیادی از کاربران وردپرسی را به خود جلب کرده است . این افزونه با حجم کم و بارگذاری سریع صفحات وردپرسی نقش کلیدی در افزایش رتبه در موتورهای جستجوی گوگل داشته است .

دقیقا چه کاری انجام میدهد ؟

فشرده سازی فایل GZIP
گزارش عملکرد سرعت سایت
تجزیه و تحلیل میانگین سرعت سایت
  امکان Combine و minify فایل ها
دارای اطلاع دهنده کند شدن سایت
دارای گزارش عملکرد
دارای کش صفحات
بهینه سازی تصاویر
مانیتورینگ هاست
دارای سیستم اسکن و تجزیه و تحلیل
و امکانات دیگر…

 

دانلود افزونه مرغ مگس خوار humming bird pro

افزایش سرعت وردپرس با افزونه – Swift Performance Cache & Performance Booster 

افزایش سرعت وردپرس با افزونه suift performance

افزایش سرعت وردپرس یا همان swift performance یکی از موارد مهم و ضروری برای هر سایت وردپرسی هست . معمولاً سرعت لود و بارگذاری سایتهای وردپرسی تقریباً بدون افزونه افزایش سرعت بسیار پایین خواهد بود .

و این امر در نتایج گوگل بسیار تأثیر گذار است. و سبب می گردد تا رنکینگ گوگل بسیار کاهش یافته و سایت شما در رتبه پایینی قرار گیرد.

ویژگی های افزونه Swift Performance :

ارائـه تکنولوژی جدید برای بهبود سرعت وب سایت شما :

افزونه swift performance نه تنها فایل های css و js  وب سایت شما را فشرده  می کند، بلکه از تکنولوژی critical css برای افزایش سرعت صفحات نیز بهره می برد.

نـوآوری در کـش فوق العـاده وب سایـت های وردپـرسی:

افزونه swift performance کش هوشمندانه ای را ارائه می کند و شما می توانید سیستم کشینگ  درخواست های  Ajax  و dynamic requests را مدیریت کنید.

بهبـود تصـاویر وب سایـت:

swift performance  روشی برای بهبود سرعت وب سایت با بهینه ساز تصاویر ارائه کرده است.شما می توانید تصاویر  با فرمت JPEG و PNG را فشرده کنید تا وب سایت شما بهینه شود.

 

دانلود افزونه Swift Performance Cache & Performance Booster

 

افزونه فوق العاده قدرتمند افزایش سرعت وردپرس gonzales :

 

افزایش فروش بدون نیاز به افزایش ترافیک سایت

دانلود افزونه افزایش سرعت سایت gonzales

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو :

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

اگر سایت شما برای موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو ، بینگ و غیره سئو و بهینه سازی نشده باشد مسلماً نمی تواند در معرض دید مشتریان شما برای خرید محصول قرار گیرد . اکثر کاربران سایت با یک جستجوی ساده و حتی نوشتن یک کلمه کلیدی منحصر به فرد می خواهند محصول مورد علاقه خود را در سایت ها مشاهده کرده و در نهایت خرید نمایند . پس یکی از مهمترین عوامل در افزایش فروش یک وبسایت وردپرسی بهینه بودن آن برای موتورهای جستجو هست . در این مورد باید مواردی را رعایت کرد :

۱-بهینه سازی تصاویر وبسایت :

همانطور که در بالا در مورد افزایش سرعت وبسایت صحبت شد معمولاً تصاویری که در یک وبسایت قرار دارد اگر بهینه سازی لازم صورت نگیرد می تواند در کاهش سرعت سایت تاثیر بسیار زیادی داشته باشد . به همین خاطر ما یکی از بهترین  افزونه هایی که در بهینه سازی موثر هستند را در زیر آورده ایم تا با نصب و راه اندازی آن بتوانید تصاویر سایت خورد را بهینه نمایید .

* افزونه بهینه سازی و کاهش حجم تصاویر وبسایتWP Smush Pro:

بهینه سازی تصاویر وب سایت با افزونه wp smush pro
بهینه سازی تصاویر وب سایت با افزونه wp smush pro
 
کاهش حجم تصاویر سایت یکی از مهمترین کارهایی است که شخص دارنده یک سایت وردپرسی باید انجام دهد .
چرا که هر چقدر اندازه فایلهای تصویری حجیم باشد در سرعت بارگذاری صفحات سایت تاثیر گذاشته و باعث افزایش زمان لود صفحه و در نتیجه سبب کاهش میزان بازدید از سایت گردیده و از نظر رنکینگ گوگل نیز دارای رتبه بسیار پایینی خواهد گردید .
این امر سبب گردید تا یکی از بهترین افزونه های بهینه سازی تصاویر وبسایت را به شما معرفی کنیم و آن افزونه بهینه سازی تصاویر وبسایت یا wp- smush می باشد .

از مهم ترین قابلیت های این افزونه وردپرسی می توان به کاهش حجم تصاویر بدون کاهش و افت کیفیت تصاویر اشاره کرد.

این افزونه کاملا انعطاف پذیر می باشد و کنترل کاملی بر روی بهینه سازی تصاویر دارد.

Bulk Smush

فشرده سازی تصاویر موجود به صرفه جویی در فضا بر روی سرور شما کمک می کند .علاوه بر این افزایش سرعت صفحه و لود سریع تر را نیز به دنبال دارد .

 Super Smush

با چندین مرحله  برای فشرده کردن تصاویر ، می توانید تا حد ممکن تصاویر سایت خود را بهینه کرده و با این افزونه هوشمند بیشتر بدرخشید.

Lossless Smush

بهترین فشرده ساز تصاویر بدون اینکه از کیفیت تصویر کاسته شود.

تغییر اندازه تصاویر

از قابلیت دیگر این افزونه این است که تصاویر بزرگ را به صورت خودکار در هنگام آپلود کوچک می کند.

بازگرداندن اصل

با ذخیره فایل های اصلی عکس ،شما می توانید بسرعت تصاویر را  به کیفیت کامل بازگردانی نمایید.

Auto-Smush

Smush به صورت کاملا خودکار تصاویر شما را فشرده خواهد کرد.  با این کار به سرعت وب سایت شما کمک زیادی می کند.

نگه داشتن EXIF داده

این قابلیت مخصوص برای عکاسان  می باشد که می خواهند اطلاعات تصاویر پیوست شده را نگه دارند.

تبدیل فایل های PNG به JPEG

Smush می تواند به سادگی فایل های PNG را به JPEG تبدیل کند.

فشرده سازی فایل های بزرگ

تصاویر را به راحتی  از دوربین به طور مستقیم به سایت خود انتقال دهید. WP Smush نرم افزار بهینه سازی تصاویر تا حد ۳۲MB می باشد.

بهینه سازی تصاویر بزرگ

افزونه WP Smush  به شما اجازه می دهد به سادگی تصاویر وب سایت خود را  بدون از دست دادن زمان بهینه کنید

شما بدون نیاز به نرم افزارهای گرافیکی می توانید تصاویر وبسایت خود را بدون افت کیفیت تا ۳۲ مگابایت فشرد

تغییر اندازه تصاویر در آپلود

افزونه WP Smush Pro | فشرده ساز تصویر وردپرس | WP Smush Proدر زمان خود صرفه جویی کنید و مقدار بسیار بزرگی از فضای خود را ذخیره کنید.

به smush اجازه دهید تا تغییر اندازه تصاویر بزرگ را بر روی سرور به عهده بگیرد.

کافیست حداکثر عرض و ارتفاع را برای این افزونه تنظیم کنید .

تصاویر قبل از اضافه شدن به کتابخانه و رسانه ها در مقیاس مورد نظر ذخیره می شوند.

فشرده سازی هر تصویر در هر دایرکتوری

بهینه سازی و فشرده سازی تصاویر فقط به بخش کتابخانه رسانه سایت شما محدود نمی شود . تمام تصاویر موجود در سایت حتی تصاویر موجود در خود افزونه ها را نیز فشرده سازی می کند .

 رتینا و گالری NextGEN

نیازی نیست که شما کیفیت تصاویر خود را از دست بدهید شما از تمام ابزار های مورد علاقه خود می توانید استفاده کنید و تصاویری با کیفیت فقط با کم کردن اندازه فایل داشته باشید.

Smush_ خودکار

تنظیم تصاویر جدید به صورت خودکار توسط smush انجام می گیرد در حالی که در حال آپلود می باشد. روند smush به صورتی است که تمام تصاویر ما را به طرز شگفت آوری و با سرعت بسیاری بهینه سازی می کند.

راه اندازی واقعا آسان

Smush تنها با نصب کار خود را شروع می کند.  صفحه تنظیمات ساده  شما را در کنترل بهتر تصاویر وب سایت خود کمک می کند.

نمایش نتایج: خودتان مشاهده کنید.

 در نوار وضعیت می توانید میزان فشرده سازی و میزان صرفه جویی را مشاهده کنید.smush گزارش کاملی را در این زمینه ارائه می دهد .

استفاده از JPEG و ذخیره سازی

تبدیل فایل های PNG به JPEG برای صرفه جویی کردن در اندازه فایل ها.

Smush  تمام فایل های PNG شما را چک می کند و برای صرفه جویی در فضا های اضافی آن ها را به طور خودکار به JPEG تبدیل می کند.

دارای جایزه بهینه سازی تصاویر

طبق آزمون۲۰۱۷ این افزونه بهترین افزونه برای بهینه سازی تصاویر شناخته شده است.

Smush نرم افزار سریع، مطمئن، با وضوح تصویر و به عنوان صرفه جویی در فضایی بیشتر بدون از دست دادن کیفیت تصاویر نسبت به هر افزونه وردپرسی دیگری می باشد.

 

دانلود افزونه بهینه سازی و کاهش حجم تصاویر وبسایت – WP Smush Pro

سئوی سایت :

معمولاً برای اینکه سایت فروشگاهی شما در رتبه نخست جستجوی گوگل قرار گیرد می بایستی از نظر سئو و کلمات کلیدی هم بهینه شده باشد . تا وقتی که بازدید کننده سایت شما بر روی کلمه کلیدی کلیک کرد عنوان محصول مورد نظر خود را در اولین جستجوی گوگل مشاهده نماید .

دوست عزیز برای این کار شما ابتدا بایستی در سایت وردپرسی خود افزونه سئوی وردپرس نصب کنید و سپس مطالب سایت خود را با استفاده از کلمات کلیدی مناسب ، سئو نمایید . ما در این بخش افزونه هایی را که برای سئوی وبسایتتان مورد نیاز هست را در زیر شرح خواهیم داد .

۱-بهینه سازی سئوی ویدئو های وبسایت –Yoast Video SEO

افزونه سئوی ویدئوی وردپرس yoast seo video

یکی  از تکنیک های بسیار موثر برای افزایش سئو وبسایت وجود یک فایل ویدئویی در مطلبی است. که قصد منتشر کردن آن را دارید. که البته باید قابلیت پخش در همان صفحه را هم داشته باشد. مثل ویدئو های که در یوتیوب و آپارات مشاهده می کنید.

افزونه Yoast – Video SEOکه برای تکمیل افزونه منحصر بفرد  Yoast seo premium طراحی شده این است که تا حد بسیار چشمگیری سئو ویدئو های منتشر شده در سایت شما را افزایش می دهد.

در واقع با نصب افزونه Yoast – Video SEO ، گوگل ویدئو های شما را بسیار سریعتر ایندکس می کند. و سایت شما در نتایج گوگل رتبه فوق العاده بهتری کسب خواهد کرد.

دانلود افزونه بهینه سازی سئوی ویدئو های وبسایت – Yoast Video SEO

۲-افزونه سئو فروشگاه ساز قدرتمند ووکامرس -Yoast – WooCommerce SEO plugin

افزونه حرفه ای سئوی محصولات فروشگاه شما
افزونه حرفه ای سئوی محصولات فروشگاه شما

 

همانطور که بسیاری از شما می دانید   Yoast seo premium  یکی از قدرتمندترین افزونه ها برای سئوی یک وبسایت وردپرسی می باشد.

این افزونه امکانات بسیار زیادی دارد و قدرت فوق العاده ای به شما در سئوی وبسایت تان می دهد. اما هنگامی که در وبسایت وردپرسی خود با استفاده از افزونه بسیار محبوب ووکامرس یک فروشگاه اینترنتی ایجاد می کنید . برای اینکه بتوانید از تمام قدرت Yoast seo premium  برای افزایش سئو فروشگاه خود استفاده کنید نیاز به یک هماهنگ کننده کاملاً معتبر دارید.

اینجاست که نصب افزونه منحصر بفرد Yoast – WooCommerce SEO plugin الزامی می شود.

افزونه سئو فروشگاه ساز قدرتمند ووکامرس -Yoast – WooCommerce SEO plugin

 

۳-بهترین و قدرتمندترین افزونه بهینه سازی سئو سایت – YOAST SEO PREMIUM

افزونه سئوی وبسایت yoast seo premium
افزونه سئوی وبسایت yoast seo premium

دوست عزیز یکی از افزونه های بسیار کاربردی و حیاتی برای هر سایت وردپرسی افزونه سئوی وردپرس یا همان yoast seo premium هست . که برای قرار گیری سایت در صفحه اول گوگل و بهینه سازی آن مورد استفاده قرار می گیرد .

امروزه صاحبان وبسایت ها برای اینکه بتوانند سایت خود را هر چه بیشتر و بهتر به کاربران و بازدیدکنندگان سایت خود معرفی کنند نیازمند بهینه سازی سایت خود برای موتورهای جستجوی گوگل هستند .

افزونه سئوی وردپرس یا همان yoast seo premium  یکی از بهترین و کارآمدترین افزونه های وردپرسی هست که کمتر کاربر اینترنت می توان یافت که با این افزونه فوق العاده قدرتمند و قوی در زمینه بهینه سازی وب آشنایی نداشته باشد .

ویژگیهای افزونه سئوی وردپرس  yoast seo premium

 • فارسی سازی بودن کامل افزونه
 • نصب آسان تنها با چند کلیک ساده
 • دارای ابزارهای لازم جهت اتصال به کنسول جستجوی گوگل
 • کاربری آسان افزونه
 • تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی
 • بهینه سازی کلمات کلیدی
 • پیشنهاد برای لینک های داخلی

 

دانلود افزونه بهینه سازی سئو ی سایت – YOAST SEO PREMIUM

۴-افزونه ای فوق العاده قدرتمند برای بهینه سازی سئوی وردپرس – SEOPress PRO

افزونه سئوی وردپرس seo press
افزونه سئوی وردپرس seo press

 

seo press یکی از افزونه های حرفه ای و بسیار قدرتمند  برای بهینه سازی سئو وبسایت های وردپرسی هست . با استفاده اصولی و مداوم از این افزونه قدرتمند شما می توانید سایت خود را در صدر صفحات جستجوی گوگل قراردهید . با seopress می توانید برای یک نوشته و یا مطلب خاص بصورت همزمان چند کلیدواژه متفاوت را جهت بهینه سازی برای سئو انتخاب نمائید.

دانلود افزونه ای فوق العاده قدرتمند برای بهینه سازی سئوی وردپرس – SEOPress PRO

۵-افزونه قدرتمند بهینه ساز سرعت وبسایت های وردپرسی – Borlabs Cache

بهترین افزونه کش وردپرس borlabs cache
بهترین افزونه کش وردپرس borlabs cache

Borlabs Cacheیکی از افزونه های بسیار قدرتمند بهینه ساز سرعت وبسایت های وردپرسی است. کار کردن با این افزونه بسیار ساده است. و نتایج بسیار خوبی را می توانید با نصب و بکار گیری Borlabs Cache شاهد باشید.

افزونه Borlabs Cache در هنگام دریافت درخواست های بخش دینامیک از دیتابیس، تمام درخواست هارا به صورت فایل ایستا تهیه می کند و در زمان لازم به کاربر ارائه می دهد. ایستا یا استاتیک ها معمولا در زمان ساخت سایت های HTML ساده و بدون نیاز به دیتابیس ها استفاده می شوند که سرعت بسیار بالایی را دارا می باشند.

برخی امکانات افزونه افزایش سرعت سایت وردپرسی Borlabs Cache :

 • تنظیمات قسمت به قسمت تمام سایت از نظر بهینه سازی
 • افزایش بازدید کاربران سایت (با توجه به زمان پایین لودینگ)
 • بهینه سازی تمام فایل های JS و CSS سایت
 • دارای تنظیمات گسترده سفارشی سازی
 • ادغام تمام فایل های CSS در یک فایل
 • مدیریت بهینه سازی سربرگ سایت
 • دارای سیستم Fragment کشینگ
 • افزایش سرعت لودینگ سایت
 • کمک به افزایش امنیت سایت
 • فشرده سازی حافظه
 • و…

دانلود افزونه قدرتمند بهینه ساز سرعت وبسایت های وردپرسی – Borlabs Cache

۲- تعامل با بازدیدکنندگان سایت و تبدیل آنها به مشتری

وقتی که یک سایت فروشگاهی بازدیدکننده ای نداشته باشد و یا تعداد بازدیدکنندگان آن کم باشد مسلماً در کاهش فروش سایت موثر خواهد بود . پس یکی از عوامل مهم افزایش فروش یک وبسایت افزایش میزان بازدیدکنندگان آن سایت خواهد بود . معمولاً برای تبدیل بازدیدکنندگان یک سایت به مشتری بایستی همواره با آنها در ارتباط بود . و این کار از طریق ایمیل و روشهایی که بعداً توضیح خواهیم داد امکانپذیر می باشد . 

۳- حذف فیلدهای اضافی برای  خرید محصول و ساده کردن آن

معمولاً خریداران یک سایت فروشگاهی بعد از اینکه محصول مورد علاقه خود را از سایت شما یافتند و قصد خرید از سایت شما را پیدا کردند . به صفحه اقدام به پرداخت مواجه می شوند . در اینجاست که اگر تعداد درخواست هایی که به هنگام پرکردن یک فرم خرید ایجاد می گردد زیاد باشد مسلماً از خرید منصرف شده و سبد خرید را در همین قسمت رها خواهند کرد.برای جلوگیری از این مشکل و اینکه کاربران و خریداران سایت به راحتی بتوانند خرید خود را انجام دهند افزونه های متعددی در این زمینه وجود دارد که ما در اینجا به یکی از بهترین افزونه ها برای حذف فیلدهای اضافی در فروشگاههای وردپرسی اشاره خواهیم کرد .

دانلود افزونه حذف فیلدهای اضافی برای خرید محصولات فروشگاهی YITH – WooCommerce One-Click Checkout Premium:

سریعتر کردن فرآیند خرید می تواند کمک بزرگی به افزایش فروش شما بکند. افزونه YITH – WooCommerce One-Click Checkout Premium هم دقیقاً به همین منظور طراحی شده.با نصب و فعال کردن این افزونه یک دکمه پرداخت سریع به صفحه محصول شما افزوده خواهد شد.کاربران شما با کلیک بر روی این دکمه بلافاصله به صفحه پرداخت منتقل خواهند شد.

معرفی افزونه پرداخت با یک کلیک

تجربه می گوید که کلیک های کمتر کاربر سبب افزایش رضایت کاربری و به عبارتی بهتر شدن UX یا user experience سایت می گردد. در مورد تمام رویدادهایی که شما اطلاعات کاربری خود را در دفعات مکرر وارد کرده اید فکر کنید. کاملا شبیه موقع پرداخت، نوشتن و دوباره نوشتن… تمامی این موارد می تواند خسته کننده باشد.

افزونه پرداخت با یک کلیک با یک دکمه ی ساده می تواند در این مورد به شما کمک کند و به موجب آن فرآیند خرید به سرعت تکمیل می گردد.

زمان فرآیند خرید را به نصف یا کمتر کاهش دهید

هر بار که یک خریدار فروشگاه شما بخواهد خریدی در سایت شما انجام دهد و در هر دفعه اطلاعات پرداخت را بخواهد بصورت کامل وارد نماید . این کار زمان زیادی را می گیرد و سبب می گردد که خریدار از خرید خود ناراضی گردد . با این افزونه زمان خرید به نصف کاهش می یابد و یک حس خرید بسیار خوبی  را برای کاربر ایجاد می کند .

افزونه پرداخت با یک کلیک راه حل ساده ای برای این مسئله است.

هنگامی که اطلاعات صورت حساب مشتری شما موقع ثبت نام ذخیره می شود از آن به بعد آن ها قادر خواهند بود مطابق انتظارشان تنها با یک کلیک و فورا  به خرید خود بپردازند.
دقیقا با یک کلیک ساده و بدون هیچ گام اضافه دیگری و بدون هیچ اتلاف وقتی . این یک اقدام واحد برای رسیدن به مرحله ی نهایی خرید رویای هر خریدار است.

افزونه پرداخت با یک کلیک | YITH WOOCOMMERCE ONE-CLICK CHECKOUT

امکانات افزونه پرداخت با یک کلیک:

 • نمایش دکمه ی پرداخت با یک کلیک بعد از اولین خرید مشتری
 • مستثنی کردن محصولات دلخواه از فرآیند پرداخت با یک کلیک
 • هدایت کاربران به صفحه های دلخواه : صفحه محصول / صفحه پرداخت / صفحه تشکر / صفحه سفارشی
 • اجازه انتخاب در بین چندین ادرس ارسال

 

دانلود افزونه ساده تر و سریعتر کردن فرایند خرید YITH – WooCommerce One-Click Checkout Premium

۴-استفاده از عناوین و تیترهای جذاب در صفحه محصول

معمولاً کاربران و خریداران یک سایت فروشگاهی اولین چیزی که برای یک محصول مشاهده می کنند در واقع یک تیتر و عنوان جذاب هست . اگر عنوانی که برای فروش یک محصول می نویسید نتواند خریدار را به سمت خود جذب کند . یقیناً دیگر به سمت محتوای محصول نرفته و سایت شما را می بندد .

یک عنوان خوب و جذاب باید دارای ویژگیهای زیر باشد :

 • عنوان نباید زیاد طولانی و خسته کننده باشد . سعی کنید از عناوین کوتاه استفاده کنید .
 • عنوان محصول باید از محتوای معرفی آن محصول بزرگتر و از فونت ۱۴ یا ۱۶ استفاده شود .
 • عنوان محصول باید بسیار واضح و ساده نوشته شود و از هرگونه کلمات مبهم و نامفهوم پرهیز نمایید .

۵-استفاده از نظرات مشتریان در خرید محصول :

معمولاً خریداران سایت در همان وهله اول اقدام به خرید محصول نمی کنند و مطالبی که برای فروش یک محصول نوشته شده را تا انتها مطالعه می کنند . سپس نظرات مشتریانی که محصول را قبلاً خریداری کرده و از آن استفاده کرده اند را مورد مطالعه قرار می دهند . نظرات مشتریان قبلی نقش بسیار کلیدی و مهمی برای افزایش فروش محصول شما دارد . پس برای اینکار در فروشگاه وردپرسی خود حتماً از افزونه ایجاد دیدگاه در وردپرس استفاده کنید. در این بخش نیز ما یکی از بهترین افزونه های ایجاد دیدگاه را جهت دانلود قرار داده ایم تا شما هم از این افزونه و دریافت نظرات مشتریان خود استفاده نمایید . 

 • بهترین افزونه ایجاد دیدگاه در وردپرس با قابلیت سفارشی سازی فوق العاده بالا-wp-discuz

   افزونه ایجاد دیدگاه در وردپرس wp-discuz

  افزونه ایجاد دیدگاه در وردپرس wp-discuz

   حتماً تا بحال از بخش دیدگاههای وردپرس که بصورت کاملاً ساده هست خسته شده اید و می خواهید در سایت وردپرسی خود یک بخش دیدگاه پیشرفته و در عین حال با ظاهری کاربر پسند برای کاربران خود فراهم کنید تا کاربرانتان به راحتی بتوانند با شما در ارتباط باشند و از این طریق میزان بازدید سایت خودتان را افزایش دهید . افزونه ای که در اینجا می خواهیم برایتان معرفی کنیم . بهترین افزونه ایجاد دیدگاه در وردپرس wp-discuz  هست . که ما آموزش آن را در این بخش برای شما دوستان عزیز قرار داده ایم     

لینک دانلود افزونه ایجاد دیدگاه در وردپرس + آموزش کامل افزونه wp-discuz

    ۶- طراحی زیبای یک محصول :

معمولاً طراحی گرافیکی یک محصول تاثیر بسیار زیادی می تواند در افزایش فروش محصول سایتتان داشته باشد . به همین خاطر ساخت یک کاور سه بعدی محصول و استفاده از رنگ های متنوع و جذاب در آن از دید کاربر برای خرید محصول تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت .

به همین خاطر ما در این بخش یک نرم افزار کاور سه بعدی برای طراحی تصویر کاور محصول قرار داده ایم تا بتوانید از آن استفاده نمایید .

دانلود نرم افزار کاور برای طراحی سه بعدی محصول Quick 3d cover

بعد از نصب این نرم افزار فایل crack برنامه از داخل پوشه کرک را کپی کرده و بر روی آیکون برنامه در صفحه دسکتاپ کلیک راست کرده و گزینه propertise را انتخاب کرده و در پنجره بعد بر روی گزینه open file location کلیک می کنیم . فایل کرک را در پنجره بعدی ( مسیر نصب برنامه ) وارد (past )می کنیم . و سپس بر روی این فایل دوبار کلیک کرده و اجرا می کنیم . نرم افزار به آسانی نصب شده و حالا قابل استفاده خواهد بود .

۷-نصب افزونه های مختلف برای دریافت ایمیل خریداران و ارتباط مداوم با آنها:

دوست عزیز برای افزایش میزان بازدید وبسایت باید با کاربران سایت ارتباط مستمر و مداوم داشته باشید تا بتدریج بتوانید آنها را به مشتریان محصولات سایت خود تبدیل کنید . یکی از مهمترین روشهای ارتباط موثر با کاربران دریافت ایمیل از آنهاست . در بخش زیر روشهای دریافت ایمیل را شرح می دهیم .

* استفاده از پاپ آپ در سایت :

می توانید با استفاده از افزونه ای که در این بخش به شما معرفی می کنیم یک پاپ آپ در سایت خود ایجاد کرده و یک محصول دانلودی رایگان که مورد علاقه بازدیدکنندگان هست را در سایت خود قرار داده و از بازدیدکنندگان سایت خود بخواهید تا در قبال دریافت فایل دانلودی ایمیل خود را در کادر مربوطه وارد کنند . این یکی از روشهای دریافت ایمیل از بازدیدکنندگان سایت هست که بسیار موثر و کاربردی بوده است .

افزونه هایی که در این زمینه بکار می روند عبارتند از :

۱-افزونه layerpopups :

افزونه پاپ آپ وردپرس layered popups
افزونه پاپ آپ وردپرس layered popups

افزونه Layered Popups یکی از بهترین و قدرتمندترین افزونه های ایمیل به ازای دانلود وردپرس است .این افزونه توانسته با قابلیتهای متعدد و منحصربفردی که تاکنون ارائه کرده محبوبیت بسیاری در بین کاربران وردپرسی بدست آورد و در ردیف پرفروشترین افزونه های وردپرسی قرار گیرد.

دوست عزیز Layered Popups یکی از بهترین افزونه های موجود برای اجرای تکنیک ایمیل به ازای دانلود هست. شما می توانید با ایجاد یک پاپ آپ سفارشی و زیبا ، فایلهای رایگان خود را بصورت پاپ آپ برای بازدیدکنندگان وبسایت به نمایش بگذارید و آنها بعد از اینکه ایمیل خود را در اختیار شما قرار دادند می توانند فایل رایگان را دانلود نمایند .

تکنیک ایمیل به ازای دانلود یکی از قدرتمندترین و موثرترین روشهای جمع آوری ایمیل هست که می توانید با استفاده از افزونه Layered Popups این تکنیک را به بهترین شکل ممکن در وبسایت خود عملیاتی کنید. و بسرعت لیست ایمیل خود را گسترش دهید. و گامی بسیار بزرگ و مهم در بازاریابی ایمیلی بردارید.

دانلود افزونه فوق العاده کارآمد جمع آوری ایمیل بازدید کنندگان وبسایت – Layered Popups

۲-افزونه ConvertPlus :

با این افزونه شما می توانید با بازدیدکنندگان سایت خود ارتباط تنگاتنگی داشته باشید . یک فایل یا یک محصولی را تولید می کنید و سپس بصورت یک پاپ آپ آن را در سایت خود قرار داده و از کاربران می خواهید تا مشخصات کاربری خود که می تواند شامل نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل و آدرس ایمیل باشد را وارد نماید .

افزونه ConvertPlug چگونه کار می کند؟

برای کار با این افزونه نیاز به هیچ تجربه کد نویسی و طراحی نیست. در نتیجه کار با این افزونه بسیار ساده و راحت می باشد. فقط کافی است که تعدادی از مراحل را به درستی انجام دهید و از ویژگی های باورنکردنی آن لذت ببرید

با این افزونه شما می توانید کارهای مختلفی از قبیل ساخت کمپین، انتخاب طرح ها و ویرایش آنها  بر اساس نیاز خود ، افزودن تریگر و فیلتر مورد نظر را انجام دهید  ،  برای اطلاع از روش کار این افزونه به این قسمت مراجعه کنید

 

جایگاه و طراحی در افزونه ConvertPlug 

– پاپ آپ مودال

– جعبه ابزارک

– فرم های درون خطی

– نوار اطلاعات

– پاپ آپ اسلاید به داخل

– پاپ آپ ویدئوی

 – پاپ آپ با قابلیت باز و بسته شدن

تریگر ها (روش های نمایش)

کانورت پلاگ اجازه می دهد که رفتار پاپ آپ را به خوبی کنترل کنید. می توانید تصمیم بگیرید که افزونه  در چه زمانی در کجا و به چه روشی از جمله : در زمان قصد خروج ، بعد از اسکرول ، کاربران غیرفعال ، بعد از مدت تعیین شده ، در ابتدا و انتهای پست و یا به صورت دستی در هر کجا که شما خواستید برای کاربران شما نمایش داده شود.

تعدادی از تریگر های این افزونه :

۱- قصد خروج

این تریگر برای برگرداندن بازدیدکنندگانی است که قصد بستن سایت شما را دارند. با استفاده از این ویژگی می توانید قبل از آنکه کاربر پنجره یا تب سایت شما را ببندد پاپ آپ مورد نظر خود را برای تغییر نظر و یا پیشنهاد ویژه باز می کنید تا کاربر از بستن سایت شما منصرف شود.

افزایش فروش بدون نیاز به افزایش ترافیک سایت

۲- زمان ارسال

زمان نمایش پاپ آپ می تواند باعث اثر گذاری زیاد یا نابود شدن پاپ آپ شود. زمان نمایش پاپ آپ بسیار مهم است. در نتیجه مدیریت زمان نمایش ، بسیار پر اهمیت می باشد. این قسمت از افزونه این امکان را به شما می دهد که پاپ آپ خود را در زمان مناسب نمایش دهید.

افزایش فروش بدون نیاز به افزایش ترافیک سایت

۳-تمام صفحه

 پاپ آپ تمام صفحه یک روش برای نمایش تمام صفحه و مخفی کردن دیگر موارد در صفحه می باشد. پاپ آپ تمام صفحه برای ایجاد حالت Call to action بسیار مناسب می باشد. این قابلیت در convertPlug وجود دارد که پاپ آپ تمام صفحه درست کنید که راحت با یک کلیک بسته می شود

افزایش فروش بدون نیاز به افزایش ترافیک سایت

۴- پاپ آپ دو مرحله ی

ConvertPlug این امکان را برای شما به وجود آورده که می توان با کلیک بر روی یک لینک، هر تصویر یا المانی را بتوان با پاپ آپ نمایش داد. این امکان برای نمایش دادن لینک تصویر یا المان که مشابه موارد کلیک شده می باشد کاربرد دارد.

افزایش فروش بدون نیاز به افزایش ترافیک سایت

۵- بعد از اسکرول

بعد از اسکرول این امکان را به شما می دهد که پاپ آپ زمانی که مقدار مشخصی از صفحه نمایش داده شد برای بازدید کننده نمایش داده می شود. زمانی که کاربران صفحه سایت را اسکرول می کنند نشان دهنده علاقه آنها برای دانستن بیشتر در مورد مطلب است . با استفاده از این تریگر شما می توانید توجه آنها را با توجه به اینکه درگیر وبسایت شما شده اند را جلب کنید.

افزایش فروش بدون نیاز به افزایش ترافیک سایت

۶- کاربران غیر فعال

نمایش پاپ آپ های دارای فرم و پیشنهاد های ویژه زمانی که کاربران در سایت شما غیر فعال باشند. این کار  روش مناسبی برای کاهش سبد های خالی رها شده سایت و فروشگاه های شما است. که پس از غیر فعال شدن پیشنهاد و درخواست خود را می توانید به آنها ارائه دهید.

افزایش فروش بدون نیاز به افزایش ترافیک سایت

۷-بعد از محتوا

ConvertPlug این امکان را برای شما فراهم می کند که پس از خواندن پست  یا محتوا در صفحات پاپ آپ برای آنها نمایش داده می شود. این امکان برای کاربرانی که ممکن است پیامهایی که برای آنها کاربرد داشته باشد مناسب می باشد

افزایش فروش بدون نیاز به افزایش ترافیک سایت

۸- هدف گذاری برای صفحات خاص

همچنین با این افزونه می توانید پاپ آپ یا مودال های خود را وابسته به تاکسونومی پست، صفحه یا دسته بندی نمایش دهید . و یا اینکه فقط برای صفحات و یا پست های خاصی نمایش دهید . که برای هدف گذاری و تخصصی کردن پاپ آپ ها بسیار مهم و کاربردی می باشد

افزایش فروش بدون نیاز به افزایش ترافیک سایت

۹-تشخیص ارجاع دهنده

افزونه ConvertPlug می تواند کاربرانی که از سایت خاصی ارجاع داده می شوند را تشخص دهد و پیام و پاپ آپ های مخصوص کسانی که از آنجا ارجاع داده شده اند را نشان دهد. شما می توانید با تعیین domain کاربرانی که از آن سایت آمده آند پاپ آپ خود را سفارشی فقط برای آنها نمایش دهید. این روش بازدید کنندگان وارد شده از یک سایت دیگر را افزایش می دهد

افزایش فروش بدون نیاز به افزایش ترافیک سایت

۱۰- قدیم و جدید

افزونه ConvertPlug می تواند تفاوتی بین بازدیدکنندگان جدید و قدیم قائل شود و آنها را تشخصی دهد. شما با استفاده از این ویژگی می توانید پیام های متفاوتی را برای کاربران قدیمی و پیام دیگر برای کاربران جدید ارسال کنید.
 
۱۱- تشخیص دستگاه های متفاوت
افزونه ConvertPlug قابلیت شناسایی دستگاه های نمایش متفاوت را دارد. این تشخیص باعث می شود این امکان وجود داشته باشد که پاپ آپ ها و پیا م های نمایش برای هر دستگاه را به صورت جداگانه تعیین کنید. مثلا پاپ آپ متفاوت برای موبایل و تبلت

۱۲- کنترل Cookie

کنترل Cookie توسط این افزونه باعث می شود بتوان پاپ آپ های افزونه ConvertPlug را کنترل کرد. شما می توانید تعیین کنید که چندبار پاپ آپ بعد از ثبت موفق یا بستن پاپ آپ باید نمایش داده شود و یا مخفی شود. این ویژگی به شما کمک می کند که پاپ آپ باعث اذیت کسانی که از سایت زیاد استفاده می کنند و یا از پاپ آپ استفاده کرده اند نشود.

۱۳- کاربران جدید – وارد شده

افزونه ConvertPlug این ویژگی را دارد که کاربرانی که به درون وبسایت وارد شده اند را تشخیص دهد. شما می توانید با استفاده از این ویژگی پیام هایی را مخصوص کاربرانی که  وارد سایت شده و یا برعکس کسانی که جدید هستند نشان دهید یا پیام هایی را برای کاربرانی که وارد سایت شده اند نشان ندهید.

همگام سازی

این افزونه به راحتی با انواع سیستم های ایمیل مارکتینگ سازگار بوده و می تواند با آنها به راحتی هماهنگ شود سیستم های که با آن سازگار است شامل:

افزایش فروش بدون نیاز به افزایش ترافیک سایت

دانلود افزونه فوق العاده قدرتمند جمع آوری ایمیل بازدیدکنندگان سایت – ConvertPlus

۳-افزونه پاپ آپ وردپرس Indeed Smart PopUp for WordPress : 

افزونه پاپ آپ وردپرس دارای ویژگی هوشمندی است که در موقعیت های مختلفی می توانید آن را در صفحات وب تنظیم کنید.

می توانید پنجره پاپ آپ را هنگامیکه کاربر بر روی دکمه خروج ، هنگام باز کردن صفحه و یا هنگام اسکرول کردن به سمت پایین صفحه انجام می دهد تنظیم کنید .

دانلود افزونه جمع آوری آدرس ایمیل مخاطبین وبسایت – Indeed Smart PopUp

۲- ایجاد فرم خبرنامه در سایت :

ایجاد خبرنامه در سایت هم یکی از بهترین روشهای دریافت ایمیل هست شما می توانید با قرار دادن خبرنامه در سایت در واقع بازدیدکنندگان خود را دعوت به یک پیام مهم می کنید . تا کاربران بخاطر دریافت آن پیام ، ایمیل خود را در کادر مربوط به ایمیل که برای آن طراحی کرده اید وارد نمایند . تصویر زیر را مشاهده فرمایید .

افزایش فروش بدون نیاز به افزایش ترافیک سایت

دوست عزیز ما در اینجا افزونه  ساخت خبرنامه را جهت دانلود قرار داده ایم تا با نصب این افزونه در سایت وردپرسی خود بتوانید ایمیل کاربران و بازدید کنندگان سایت خود را دریافت نمایید .

افزونه قدرتمند و حرفه ای برای جمع آوری ایمیل و بازاریابی ایمیلی در وردپرس – Mailster

افزونه ایجاد خبرنامه سایت mailester

افزونه mailster یا در واقع همان افزونه my mail هست و یکی از افزونه های حرفه ای جهت ایجاد خبرنامه وجمع آوری ایمیل کاربران می باشد . با این افزونه قدرتمند شما به راحتی می توانید با بازدیدکنندگان سایت خود در ارتباط بوده و ایمیل آنها را جهت ارتباط ایمیلی خود جمع آوری نمایید .

این افزونه تنظیمات متعددی دارد . اما کارکردن با آن بسیار ساده و آسان هست .

برخی از ویژگی های کلیدی این افزونه

 • نمایش نرخ بازشدن، کلیک شدن , لغو عضویت و …
 • نمایش کشور ها و شهر های کاربران
 • امکان زمان بندی کمپین شما
 • پاسخ دهنده خودکار
 • استفاده از تگ های دلخواه و هوشمند
 • نسخه وب برای هر خبرنامه
 • امکان استفاده از کد کوتاه در خبرنامه
 • امکان ارسال از طریق ایمیل
 • اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
 • بی نهایت فرم عضویت
 • قابل استفاده در ابزارک های ستون کناری
 • استفاده از ویرایشگر دیداری و کد برای ارسال ایمیل
 • انتخاب رنگ های مختلف
 • پشتیبانی از رنگ بکگراند
 • پشنمایش سریع
 • تست ایمیل با کمک IsNotSpam.com
 • پشتیبانی از رونویس
 • کاملا فارسی
 • پشتیبانی از SMTP
 • پشتیبانی از Gmail
 • پشتیبانی از DomainKeys
 • امکان درون ریزی و برون بری اعضا
 • پشتیبانی از رتینا

سازگار با :

 • ConvertPlug
 • FormCraft Form Builder
 • Ninja Popups for WordPress
 • Layered Popups
 • ARForms: WordPress Form Builder Plugin
 • Option Panel
 • Multi Events Subscription Pop
 • Opt-in Content Locker
 • Coming Soon and Maintenance Mode
 • Simple Contact Slider
 • Ad Plus List Building Popup
 • Simple Signup – WordPress Email Subscription Form
 • ARMember – Complete WordPress Membership System

 

افزونه دریافت ایمیل از کاربران mailster

عضویت در سایت :

یکی از روشهایی که می توان ایمیل بازدید کنندگان را دریافت کرد و کمپین ایمیل مارکتینگ ایجاد کرد عضو شدن بازدیدکنندگان سایت هست . چرا که وقتی کاربری در سایت شما عضو می شود مسلماً علاقمند به دریافت خدمات از سایت شما هست . تا بتواند از مقالات و محصولات رایگان و مورد علاقه خود را دانلود نماید .

افزونه های زیادی در سطح وب کار عضو گیری در سایت را انجام می دهند . اما در اینجا ما ساده ترین و کاربردی ترین  افزونه ها در این زمینه را جهت دانلود قرار داده ایم تا بتوانید از این افزونه های کاربردی نهایت استفاده را ببرید.

 • افزونه راه اندازی یک سیستم بسیار کامل عضویت و پروفایل – User Profiles Made Easy

  این افزونه یکی از کاربردی ترین افزونه های وردپرسی هست که می تواند برای عضویت کاربران استفاده شود .

  افزونه عضویت و پروفایل userprofile made easy
  افزونه عضویت و پروفایل userprofile made easy

         شما در واقع با نصب این افزونه می توانید کارهای متعددی در سایت وردپرسی خودتان انجام دهید . که سیستم عضو گیری در سایت یکی از این کارها است . شما می توانید حتی بخشی از محتوای سایت خود را محدود کنید و ادامه دریافت محتوای مورد نیاز بازدیدکنندگان سایت خود را منوط به دریافت ایمیل از مخاطبان سایت خود نمایید .

 • افزونه upme ، افزونه ای کاملا مجهز برای ثبت نام و یا لاگین  کاربران و نمایش پروفایل کاربران وبسایت ها می‌باشد. افزونه upme پروفایل حرفه ای کاربران وردپرس  و کاملاً واکنشگرا (ریسپانسیو)  بوده و با هر پوسته ای از وردپرس  سازگار می‌باشد. با افزونه پروفایل حرفه ای کاربران وردپرس upme ، شما قادرید از ارسال کاربران به فرمهای بدترکیب لاگین و ثبت نام جلوگیری نمایید و در عوض حس و تجربه بهتری از عضویت در وبسایت به کاربران دهید.  شما می توانید افزونه را با پوسته خودتان ترکیب نمایید.افزونه پروفایل حرفه ای کاربران وردپرس به شما امکان ایجاد پروفایل های سفارشی می‌دهد. شما کنترل می کنید که چه فیلدهایی ضروری است ؟کدام فیلدها توسط کاربران می تواند ویرایش شود ؟ کدام فیلدها خصوصی است و موارد بیشتر. شما هم چنین می‌توانید کاربرانتان را در دایرکتوری کاربران نمایش دهید یا جستجو نمایید . قابلیت های افزونه پروفایل حرفه ای کاربران وردپرس بی پایان است و از نصب و استفاده از این افزونه لذت خواهید برد.

  لیست برخی از ویژگیهای افزونه وردپرس پروفایل حرفه ای UPME فارسی

  • پروفایل های زیبا و ریسپانسیو با زمینه های سفارشی نامحدود
  •  فرم ورودی و فرم ثبت نام زیبا با کد کوتاه
  •  سازگار با تمام تم ها
  •  امکان دنبال کردن و دنبال شدن کاربران
  •  ادغام با Yoast SEO برای ویژگی های جستجو
  •  نمایش و تبلیغ یک کاربر خاص یا گروهی از کاربران هر کدام با کد کوتاه
  • سازگار با ووکامرس و بی بی پرس
  •  امکان مخفی سازی قسمتی از مطالب برای کاربران غیر عضو
  •  قابلیت افزودن فیلد دلخواه برای کاربران و نمایش آن در سایت
  •  فارسی سازی ۱۰۰ درصد افزونه پروفایل حرفه ای وردپرس user profiles made easy
  • دارای راهنمای نصب و فعالسازی
  • دانلود بروزرسانی رایگان UPME

  افزونه وردپرس پروفایل حرفه ای UPME فارسی – امکانات کلی در یک نگاه

  1. پروفایل زیبا و ریسپانسیو با فیلدهای سفارشی
  2. فرم های لاگین و ثبت نام زیبا یه همراه کدهای کوتاه
  3. سازگار با تمام تم های استاندارد طراحی شده
  4. پیوندهای یکتای سازگار با قوانین سئو
  5. ادغام با افزونه yoase deo
  6. پشتیبانی از اشتراک پروفایل در شبکه های اجتماعی
  7. فعال / غیر فعال کردن اسکریپتها و استایل های خارجی
  8. امکان استفاده از داده های سفارشی کاربر usermeta
  9. نمایش یا ارتقا سح کاربر به کمک کدهای کوتاه در هرجایی که نیاز دارید.
  10. ریسپانیو و تنظیم با هر رزولوشن صفحه
  11. قابلیت برون بری کاربران
  12. درون ریزی / برون ریزی تنظیمات UPME
  13. API سفارشی UPME جهت استفاده توسعه دهندگان تم
  14. امکانات جدید به مرور به افزونه اضافه خواهد شد .
  15. قابلیت ترجمه به هرزبانی با نرم افزار poedit
  16. اکشن های سفارشی افزونه پروفایل حرفه ای کاربران user profiles made easy
  17. استفاده از کپچای گوگل جهت جلوگیری از فعالیت اسپمرها

  افزونه وردپرس پروفایل حرفه ای UPME فارسی – ثبت نام و لاگین کاربر

  • قابلیت ایجاد فرم های ثبت نام چندتایی بوسیله فیلترها
  • لاگین و ثبت نام با شبکه های اجتماعی Facebook, LinkedIn, Twitter, Google+  تنها با یک کلیک
  • نقش های متفاوت کاربری در فرم ثبت نام از طریق فیلترها
  • فعال کردن انتخاب نقش کاربری در فرم ثبت نام
  • دارای قابلیت تایید کاربران توسط مدیر در مواقعی که لاگین نیازمند تایید مدیر باشد
  • سازگاری با افزونه های دعوت برای ثبت نام از طریق فرم های دعوت
  • لاگین با ایمیل یا نام کاربری
  • فرم های ثبت نام پیش فرض تعبیه شده در افزونه
  • انتقال کاربر براساس نقش کاربری (role)
  • آیکون  های شبکه اجتماعی برای انتخاب
  • تایید دو مرحله ای ایمیلی جهت افزایش امنیت لاگین
  • قابلیت آپلود تصویر در فرم ثبت نام
  • تشخیص گر امنیت پسورد انتخابی کاربر
  • اعتبار سنج های فیلدهای ثبت نام و لاگین

  افزونه وردپرس پروفایل حرفه ای UPME فارسی – امکانات پروفایل upme

  1. هدر زیبای پروفایل کاربر
  2. نمایش عکس در مقیاس دلخواه
  3. سفارشی سازی هدر پروفایل از طریق فیلترها
  4. ایجاد فیلدهای مختلف پروفایل
  5. شروع کردن آپدیت پروفایل کاربر و اطلاع رسانی ادمین
  6. بطور خودکار می تواند با گراواتار جهت عکس پروفایل کاربری کار کند یا کاربر  عکس پروفایل خود را آپلود نماید.
  7. قابلیت لایت باکس تصویر پروفایل کاربر
  8. ویرایش یا نمایش پروفایل توسط کاربران
  9. محدود کردن نمایش پروفایل کاربری
  10. کاربران می توانند در مورد خصوصی یا عمومی بودن فیلدهای پروفایل تصمیم بگیرند.
  11. تصویر کاور پروفایل کاربری
  12. تنظیم خودکار سایز تصویر پروفایل
  13. باز شدن پروفایلهای کاربران در پنجره پاپ اپ زیبا
  14. لینک نام نمایشی کاربر به پروفایل کاربری

  جستجو و لیست اعضاء در افزونه پروفایل حرفه ای وردپرس user profiles made easy

  • لیست کاربری با قابلیت سفارشی سازی و جستجو بصورت صفحه بندی شده
  • جستجو و فیلتر براساس فیلدهای سفارشی
  • نمایش لیست اعضا براساس نقش کاربری
  • نمایش لیست اعضا براساس مقدار سفارشی فیلد
  • پشتیبانی از نمایش پروفایل در لایت باکس ها
  • نمایش لیست کاربران بصورت تصادفی براساس فیلد های سفارشی

  فیلدهای سفارشی افزونه پروفایل حرفه ای کاربران وردپرس افزونه user profiles made easy

  • فیلدهای سفارشی نامحدود برای پروفایل یا فرم ثبت نام اعم از متنی ، بازشو ، رادیویی ، فیلد انتخاب و ..
  • ایجاد کدکوتاه برای فیلدهای سفارشی از طریق فیلترها
  • ایجاد لیست پویا برای فیلدهای انتخاب ، بازشو و رادیویی
  • پشیبانی از آپلود هر فایل توسط کاربر
  • فیلد های از پیش طراحی شده
  • محدود کردن نوع فایل آپلودی
  • فیلدهای HTML نظیر ویدئو ، صدا ، نقشه و ..
  • دارای متن راهنما برای فیلدهای پروفایل
  • فعال یا غیر فعال کردن فیلدهای سفارشی در پروفایل کاربر
  • فیلدهای خصوصی که فقط ادمین بتواند ببیند.
  • نمایش ریسپانسیو فیلد ویدئو

  پنل مدیریت افزونه پروفایل حرفه ای کاربران وردپرس افزونه user profiles made easy

  • غیر فعال کردن دسترسی به پنل مدیریت وردپرس
  • پنل مدیریت با قابلیت سفارشی سازی
  • تغییر تم پیش فرض افزونه upme
  • مسدود کردن دسترسی به لاگین ، ثبت و .. حالت پیش فرض

  افزونه وردپرس پروفایل حرفه ای UPME فارسی – نکات مهم خرید

  افزودن یا حذف فیلدهای ثبت نام از طریق فیلترها

  • افزونه Upme فارسی هنور به طور کامل با وردپرس شبکه (WordPress Multisite) سازگار نمی باشد.
  • حداقل نسخه php باید ۵.۴ به بالا باشد.

افزونه راه اندازی یک سیستم بسیار کامل عضویت و پروفایل – User Profiles Made Easy

 • ایجاد یک سیستم فوق حرفه ای عضویت و پروفایل در وردپرس-UserPro

 • افزونه پروفایل حرفه ای کاربرانuser pro
  افزونه پروفایل حرفه ای کاربرانuser pro
  • کی از افزونه های بسیار کاربردی برای ثبت نام کاربران افزونه user pro است که دارای ویژگی های بسیار و کاربردی است و در واقع بیش از یک پلاگین برای سیستم عضوگیری هست .
  • با این افزونه می توان به راحتی بازاریابی ویروسی انجام داد . کاربرد بسیار آسان این افزونه  سبب گردیده تا  محبوبیت زیادی بین کاربران وردپرسی پیدا کند .
  • این افزونه تا کنون توسط بسیاری از کاربران وردپرسی مورد استفاده قرار گرفته ، کاربری آسان آن سبب گردیده تا بیش از افزونه های دیگر ایجاد سیستم عضویت در سایت های وردپرسی بکار گرفته شود.افزونه user pro با افزونه  mailchimp هماهنگی کامل دارد.      
  •                                       
 •                  ایجاد یک سیستم فوق حرفه ای عضویت و پروفایل در وردپرس- UserPro

   *افزونه عضویت ویژه ووکامرس woocommerce memberships

 

افزونه عضویت ویژه ووکامرس woocommerce memberships
افزونه عضویت ویژه ووکامرس woocommerce memberships

افزونه عضویت ویژه ووکامرس یکی از افزونه های بسیار محبوب کاربران وردپرسی هست . کاربرانی که می خواهند عضویت ویژه برای زمان های محدود مثلاً یکماهه ، دو ماهه ، سه ماهه و….. را در سایت خود طراحی کنند تا بازدیدکنندگان سایت بتوانند عضویت ویژه را خریداری نمایند از این افزونه استفاده می نمایند .

با این افزونه فوق العاده حرفه ای می توانید دوره های آنلاین ، عضویت طلایی ، اشتراک vip و غیره ایجاد کنید.

این محصول ویژه ، یک پلاگین وردپرس چندکاره هست ! بله درست شنیدید یک پلاگین چندکاره که برای هر نوع سایتی می تواند استفاده شود!!

شما با این افزونه قادر خواهید بود چند نوع کاربرد کاملا متفاوت داشته باشید ، شما با این افزونه می توانید :

 • یک محتوا (نوشته ) را فقط برای اعضا محدود کنید
 • یک محتوا را فقط برای اعضایی که یک محصول (یا پلن عضویت ) را خریده اند محدود کنید.
 • مشاهده یک محصول ووکامرس را فقط برای اعضا محدود کنید
 • خرید یک محصول را فقط برای کسانی که محصول را خریده اند محدود کنید.
 • کد تخفیف خودکار برای اعضا تولید کنید
 • کد تخفیف را به شرط خرید یک محصول خاص بصورت خودکار به کاربر بدهید
 • تمام کارهای بالا را می توانید در زمانبندی خاص انجام دهید (مثلا پلن عضویت ۳۰ روزه بسازید. یا در زمان خاص اگر فردی یک محصول را بخرد تخفیف می گیرد یا عضو ویژه می شود و …. )
 • ایمیل های خودکار برای اعضا ، تخفیف ها پلن ها و …. بسازید (مثلا به یک کاربر چند روز قبل از تمام شدن زمان عضویتش پیام بدهید)
 • به کاربر در ناحیه کاربری خود ” محصولات ،مطالب ، کدهای تخفیف ، یاداشت های پلن عضویت ” را نشان دهید.

شما می توانید برای هر زمینه ای در سایت خود از این افزونه استفاده کنید.

 • سایت های آموزش : محتوای آموزشی خود را کاملا مدیریت شده بفروشید
 • سایت های فروشگاهی : با انواع پلن های جذاب عضویت و تخفیف و … فروش خود را چند برابر کنید
 • سایت های خبری : نمایش محتواهای خود را برای اعضا خود مدیریت کنید
  و …

بهترین افزونه اشتراک ویژه وردپرس

بدون شک دلایل بسیاری دارد تا بدانید تفاوت این افزونه با افزونه های مشابه چیست تا برای راه اندازی بخش عضویت پولی وب سایت خود از افزونه Woocommerce Memberships استفاده کنید. توجه داشته باشید به این افزونه عضویت پولی وردپرس نیز می گویند. پس وقتی میگویم عضویت ویژه یا عضویتvip یا عضویت اشتراک ویژه یا… منظورمان بخشی است که کاربران برای دسترسی به آن بخش الزاماً باید ثبت نام کرده و یکی از اشتراک های تعریف شده را خریداری کرده باشند.

مزایا استفاده از افزونه Woocommerce Memberships

 • امکان ایجاد پلن های مختلف برای فروش اشتراک ویژه
 • راست چین و فارسی سازی شده
 • بهینه شده برای وب سایت های فارسی با آخرین ورژن ووکامرس و وردپرس
 • امکان تعریف تخفیف بر روی محصول یک پلن عضویت
 • ایجاد محدودیت برای نوشته ها
 • ایجاد محدودیت برای محصولات ساده و گروهی
 • امکان تعیین مقدار برای اعمال تخفیف بر روی یک محصول در یک پلن خاص عضویت
 • امکان تعیین تاریخ انقضا‌ء برای اتمام سطح دسترسی و اشتراک
 • تعیین مدت زمان و سطح دسترسی برای پلن‌ها
 • مخفی‌سازی کامل محتوای محصول یا نوشته با اعمال محدودیت
 • قابلیت تعیین و جداسازی محصولات و نوشته‌ها مختص یک پلن یا چندین پلن
 • امکان تعیین تاریخ انقضا‌ء برای اتمام سطح دسترسی و اشتراک
 • شخصی‌سازی پیام‌های محدودیت
 • شخصی‌سازی بخش اعضاء جهت حذف یا افزودن عضو به پلن
 • و ده‌ها ویژگی حرفه‌ای و شخصی سازی دیگر

 

دانلود افزونه عضویت ویژه ووکامرس woocommerce memberships

* افزونه محدودیت محتوا و عضویت ویژه- restrict content pro

افزونه محدودیت محتوا و عضویت ویژه- restrict content pro

۸- تضمین لازم برای بازگشت وجه خرید در صورت عدم رضایت مشتری

دوست عزیز یکی از مواردی که می تواند سبب افزایش فروش محصولات سایت شما شود جلب اعتماد کاربران سایت هست . مسلماً وقتی که شما محصولی را برای خرید در سایت خود منتشر می کنید یکی از سئوالاتی که ممکن است به ذهن  کاربران و بازدیدکنندگان سایت شما برسد این هست که اگر این محصول به درد من نخورد و یا مشکلی از نظر کیفیت داشت چه کار کنم ؟

خب اگر شما توانستید اعتماد مشتریان خود را جلب کنید همین یک عامل می تواند فروش سایت شما را چند برابر کند ولی اگر نتوانید جلب اعتماد کنید مسلماً با کاهش فروش محصولات فروشگاه وردپرسی خود مواجه خواهید شد.

اگر به کیفیت خدمات و محصولات خود مطمئن هستید و می دانید که از کیفیت خوبی برخوردار هستند در یک بازه زمانی مشخصی مثلاً حدود یک هفته تضمین بازگشت وجه پرداخت شده توسط مشتری بدهید . تا مشتری بتواند با خیالی راحت و آسوده خرید نماید . این عامل می تواند به افزایش فروش محصولات فروشگاه شما منجر شود .

۹-ایجاد سیستم پشتیبانی قوی برای ارتباط با مشتریان از قبیل چت آنلاین ، تیکت پشتیبانی ، ایجاد دیدگاه در پایین هر محصول

ایجاد یک سیستم پشتبانی قوی که پاسخگوی نیازهای مشتریان شما باشد می تواند تاثیر بسیار زیادی در افزایش فروش محصولات سایت شما داشته باشد . این کار را می توانید از طریق چت آنلاین ، تیکت پشتیبانی و ایجاد دیدگاه در وردپرس انجام دهید . دوست عزیز افزونه های مورد نیاز را می توانید در پایین همین بخش دانلود فرمایید .

افزونه چت آنلاین crisp

افزونه تیک پشتیبانی وردپرس awesome support

افزونه افزایش فروش محصولات با Booster Plus for WooCommerce – v3.9.1

افزونه افزایش فروش محصولات woocommerce booster
افزونه افزایش فروش محصولات woocommerce booster

Booster Plus for WooCommerce* افزونه بسیار قدرتمند و فوق العاده کاربردی که شما را با تنظیمات فوق العاده کامل و حیرت انگیز خود قادر می سازد. بر تمام جزئیات فروشگاه آنلاین ووکامرسی خود کنترل کامل داشته باشید. و بتوانید در هر عنصری که در فروشگاه خود مشاهده می کنید برای رسیدن به مهمترین هدف خود که افزایش فروش باشد تغییرات لازم و موردنیاز را انجام دهید .

این نکته را همیشه بخاطر بسپارید که تغییرات بظاهر کوچک و جزئی می تواند منجر به افزایش فروش محصولات و خدمات شما شود. کارهایی مثل تغییر رنگبندی دکمه ها و یا حتی کم و یا زیاد کردن یک کلمه به دکمه خرید می تواند باعث افزایش فروش شود.

افزونه Booster Plus for WooCommerce دقیقاً به همین منظور طراحی شده تا شما بتوانید تمام جزئیات را در فروشگاه آنلاین خود تغییر دهید.

لیست ویژگی ها و قابلیت های این افزونه را می توانید در زیر مشاهده کنید.

۱- تغییر در تمامی جزئیات دکمه ها و برچسب های خرید برای افزایش فروش محصولات و خدمات

 • دکمه افزودن به سبد خرید : تغییر متن پیش فرض ووکامرس برای دکمه افزودن به سبد خرید که می توانید بجای آن عبارتی مانند افزودن به لیست سفارشات را مورد استفاده قرار دهید.
 • برچسب های قیمت سفارشی : برای تمامی محصولات خود در فروشگاه ووکامرسی برچسب های قیمت سفارشی و منحصربفرد ایجاد نمائید. و تمامی جزئیات این برچسب ها را کنترل کنید.
 •  برچسب برای محصولات رایگان: برای تمامی محصولات رایگان برچسب های اختصاصی و ویژه طراحی و ایجاد کنید
 • دکمه های برچسب بیشتر : ایجاد دکمه های بیشتر با متن های دلخواه و تعیین محل قرار گیری این دکمه ها در فروشگاه ووکامرسی

۲- تغییر در جزئیات صفحه سبد خرید و دکمه پرداخت و صفحه پرداخت برای افزایش فروش محصولات و خدمات

 • افزودن اطلاعات دلخواه به صفحه سبد خرید : با استفاده از این ویژگی می توانید اطلاعاتی را که احساس می کنید در صفحه سبد خرید مورد نیاز است و هم اکنون وجود ندارد به آن اضافه کنید
 • ایجاد تغییرات دلخواه در اطلاعات صفحه سبد خرید : با استفاده از این ویژگی می توانید تغییرات مورد نیاز را در اطلاعات پیشفرضی که در صفحه سبد خرید وجود دارد بدهید. بعنوان مثال می توانید متن های پیش فرض را طبق نظر خود تغییر دهید یا مثلاً فیلد و دکمه تخفیف را مخفی کنید.
 • فیلدهای اصلی پرداخت: ایجاد تغییرات دلخواه در فیلدهای اصلی پرداخت در ووکامرس مانند فعال و یا غیرفعال کردن فیلد ها، تغییر در متن فیلدها، تنظیم محل قرار گیری فیلدها در صفحه، الزامی کردن فیلدها ……
 • ایجاد فیلدهای دلخواه پرداخت : افزودن فیلدهای دلخواه و سفارشی به صفحه پرداخت ووکامرس برای برطرف کردن نیازهای خاص برای هر کسب و کار
 • اطلاعات دلخواه و مورد نیاز در صفحه پرداخت : با استفاده از این ویژگی می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را به صفحه پرداخت اضافه کنید.
 • تنظیمات کردن صفحه پرداخت بصورت دلخواه : با استفاده از این ویژگی می توانید تغییرات زیادی بر روی صفحه پرداخت اعمال کنید . و گزینه های زیادی را طبق نیاز خود غیرفعال و یا اینکه فعال کنید.
 • هزینه های الحاقی: افزودن هزینه های الحاقی به محصول و خدمات اصلی در صفحه سبدخرید و صفحه پرداخت محصول در ووکامرس
 • آپلود فایل در صفحه پرداخت : افزودن امکان آپلود فایل های مورد نیاز توسط مشتریان در صفحه پرداخت محصول
 • کوپن تخفیف برای نقش های کاربری : این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا هرکدام از مشتریان بر اساس نقش کاربری خود کوپن متفاوتی را دریافت کنند.
 • ابزار تولید کد تخفیف: بوسیله این ابزار می توانید کدهای تخفیف مورد نیاز را بصورت خودکار و بسیار سریع و آسان ایجاد کرده و بکار ببرید.
 • دکمه خرید خالی: افزودن یک دکمه خرید خالی و ایجاد تغییرات دلخواه بر روی آن در صفحه سبدخرید و صفحه پرداخت ووکامرس
 • سبد خرید کوچک: با استفاده ازاین ابزار می توانید یک سبدخرید کوچک و زیبا در سایدبار سایت خود ایجاد کنید.
 • لینک کوپن تخفیف: ایجاد لینک کوپن تخفیف در فروشگاه آنلاین

دانلود افزونه افزایش فروش محصولات با Booster Plus for WooCommerce

 

بازدید: ۲۱۸

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع
بهترین و کاربردی ترین روشهای افزایش فروش یک سایت وردپرسی کلیک کنید
+
CONTACT US
221, Mount Olimpus, Rheasilvia, Mars,
Solar System, Milky Way Galaxy
+1 (999) 999-99-99
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDYwNDQuMjc1NjM3NDU2ODA1ITJkLTczLjk4MzQ2MzY4MzI1MjA0ITNkNDAuNzU4OTkzNDExNDc4NTMhMm0zITFmMCEyZjAhM2YwITNtMiExaTEwMjQhMmk3NjghNGYxMy4xITNtMyExbTIhMXMweDAlM0EweDU1MTk0ZWM1YTFhZTA3MmUhMnNUaW1lcytTcXVhcmUhNWUwITNtMiExc2VuITJzITR2MTM5MjkwMTMxODQ2MSIgd2lkdGg9IjEwMCUiIGhlaWdodD0iMTAwJSIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6MCI+PC9pZnJhbWU+
Thank You. We will contact you as soon as possible.
COMPANY NAME
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse.
 • Goblinus globalus fantumo tubus dia montes
 • Scelerisque cursus dignissim lopatico vutario
 • Montes vutario lacus quis preambul denlac
 • Leftomato denitro oculus softam lorum quis
 • Spiratio dodenus christmas gulleria tix digit
 • Dualo fitemus lacus quis preambul patturtul
CONTACT US
Thank You. We will contact you as soon as possible.
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDYwNDQuMjc1NjM3NDU2ODA1ITJkLTczLjk4MzQ2MzY4MzI1MjA0ITNkNDAuNzU4OTkzNDExNDc4NTMhMm0zITFmMCEyZjAhM2YwITNtMiExaTEwMjQhMmk3NjghNGYxMy4xITNtMyExbTIhMXMweDAlM0EweDU1MTk0ZWM1YTFhZTA3MmUhMnNUaW1lcytTcXVhcmUhNWUwITNtMiExc2VuITJzITR2MTM5MjkwMTMxODQ2MSIgd2lkdGg9IjEwMCUiIGhlaWdodD0iMTAwJSIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6MCI+PC9pZnJhbWU+
Thank You. We will contact you as soon as possible.
COMPANY NAME
CONTACT US
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio putonius mudako empero brutto populius giten facilisis cursus turpis balocus tredium todo.
Thank You. We will contact you as soon as possible.
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDYwNDQuMjc1NjM3NDU2ODA1ITJkLTczLjk4MzQ2MzY4MzI1MjA0ITNkNDAuNzU4OTkzNDExNDc4NTMhMm0zITFmMCEyZjAhM2YwITNtMiExaTEwMjQhMmk3NjghNGYxMy4xITNtMyExbTIhMXMweDAlM0EweDU1MTk0ZWM1YTFhZTA3MmUhMnNUaW1lcytTcXVhcmUhNWUwITNtMiExc2VuITJzITR2MTM5MjkwMTMxODQ2MSIgd2lkdGg9IjEwMCUiIGhlaWdodD0iMTAwJSIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6MCI+PC9pZnJhbWU+
CONTACT US
COMPANY NAME
221, Mount Olimpus, Rheasilvia, Mars
Solar System, Milky Way Galaxy
+1 (999) 999-99-99
Thank You. We will contact you as soon as possible.
Macbook Pro
* Intel Core i7 (3.8GHz, 6MB cache)
* Retina Display (2880 x 1880 px)
* NVIDIA GeForce GT 750M (Iris)
* 802.11ac Wi-Fi and Bluetooth 4.0
* Thunderbolt 2 (up to 20Gb/s)
* Faster All-Flash Storage (X1)
* Long Lasting Battery (9 hours)
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Ii8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL3NCV1BDdmR2OEJrP2F1dG9wbGF5PTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
ENJOY AURORA BOREALIS
SHARE
{social-facebook-like}
{social-google-plusone}
{social-twitter-tweet}
OR
SUBSCRIBE
Vel eros amet amet mauris a habitasse scel erisque? Vel urna dis et, placerat phasellus, diam in! Placerat nec facilisis, tortor tristique. Arcu placerat sagittis, velit lorem scelerisque egestas placerat phasellus.
PLEASE SHARE US!
Vel eros amet amet mauris a habitasse scelerisque? Vel urna dis et, placerat phasellus, diam in! Placerat nec facilisis, tortor tristique. Arcu placerat sagittis, velit lorem scelerisque egestas. Lundium et, ultrices, et tempor vel proin est! Lundium sociis ac, ut ultricies ridiculus ultricies pulvinar scelerisque et adipiscing auctor, urna platea non rhoncus magna egestas montes platea sed porta nisi porta, mus integer porta elit.
{social-panel}
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvajhsU2NITzJtTTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
{social-panel}
Increase more than 700% of Email Subscribers!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse, arcu, etiam pulvinar.
 • Goblinus globalus fantumo tubus dia
 • Scelerisque cursus dignissim lopatico
 • Montes vutario lacus quis preambul den
 • Leftomato denitro oculus softam lorum
 • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
 • Dualo fitemus lacus quis preambul pat
 • Montes vutario lacus quis digit turtulis
  We hate spam and never share your details.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
GET IT NOW
500% MORE SUBSCRIBERS
EFFICIENCY
BOOST YOUR SALES
CREATIVITY
INSPIRE YOUR VISITORS
BE UNIQUE
CREATE UNIQUE POPUPS
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis viverra, urna vitae vehicula congue, purus nibh vestibulum lacus, sit amet tristique ante odio.
ENTER YOUR NAME
ENTER YOUR E-MAIL
ENTER YOUR PHONE NUMBER
Your Information will never be shared with any third party.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
All rights reserved © Company Name, 2014
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio, cursus montes ac turpis. Ultrices! Massa integer augue ridiculus adipiscing, massa cras pid. Turpis placerat scelerisque, vut odio mus non, mattis porttitor, nunc odio, turpis tortor sit? Pid amet, sed facilisis.
 • Goblinus globalus fantumo tandempo
 • Scelerisque cursus dignissim donus
 • Montes vutario lacus quis arcupolisio
 • Leftomato denitro oculus tepircos den
 • Spiratio dodenus christmas popupius
 • Afrenius globalus spiritum tandempo
 • Fitatos vutario lacus quis arcup delis
Do you want massive traffic?
Dignissim enim porta aliquam nisi pellentesque. Pulvinar rhoncus magnis turpis sit odio pid pulvinar mattis integer aliquam!
 • Goblinus globalus fantumo tubus dia montes
 • Scelerisque cursus dignissim lopatico vutario
 • Montes vutario lacus quis preambul den lacus
 • Leftomato denitro oculus softam lorum quis
 • Spiratio dodenus christmas gulleria tix digit
 • Dualo fitemus lacus quis preambul pat turtulis
* we never share your e-mail with third parties.
Do you want more traffic?
Dignissim enim porta aliquam nisi pellentesque. Pulvinar rhoncus magnis turpis sit odio pid pulvinar mattis integer aliquam!
 • Goblinus globalus fantumo tubus dia montes
 • Scelerisque cursus dignissim lopatico vutario
 • Montes vutario lacus quis preambul den lacus
 • Leftomato denitro oculus softam lorum quis
 • Spiratio dodenus christmas gulleria tix digit
 • Dualo fitemus lacus quis preambul pat turtulis
 • Scelerisque cursus dignissim lopatico vutario
 • Montes vutario lacus quis preambul den lacus
SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTER AND START INCREASING YOUR PROFITS NOW!
* we never share your e-mail with third parties.
Do you want massive traffic?
Scelerisque augue ac hac, aliquet, nascetur turpis. Augue diam phasellus odio lorem integer, aliquam aliquam sociis nisi adipiscing hacac.
 • Goblinus globalus fantumo tubus dia
 • Scelerisque cursus dignissim lopatico
 • Montes vutario lacus quis preambul
 • Leftomato denitro oculus softam lorum
 • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
 • Dualo fitemus lacus quis preambul bela
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvajhsU2NITzJtTTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
* we never share your details with third parties.
مزایای عضویت در سایت وردپرس سبز
دوست خوبم با عضویت در سایت وردپرس سبز از تخفیف بیشتری برای خرید عضویت طلایی ماهانه نسبت به بازدیدکنندگان عادی سایت برخوردار می شوید و این تخفیف ویژه فقط به ایمیل شما ارسال خواهد گردید.
دوست خوبم ما هم مثل شما از ارسال ایمیلهای مزاحم متنفریم . و هرگز برای شما اسپم ارسال نخواهیم کرد
دوست خوبم بسیار عالی بود. به شما تبریک می گویم. بخاطر اعتمادی که به وردپرس سبز کردید و ایمیل خود را در اختیار ما گذاشتید.7 افزونه و قالب فوق العاده ارزشمند از بخش اعضای طلایی را به عنوان هدیه در 7 روز آینده به ایمیل شما ارسال خواهد شد.همین حالا اولین هدیه وردپرس سبز را در ایمیل خود مشاهده کنید.
دانلود رایگان افزونه مداد زرد yellow pencil
عضویت در خبرنامه وردپرس سبز
آدرس ایمیل
نام و نام خانوادگی ( اختیاری )
شماره موبایل ( اختیاری )
آدرس ایمیل
نام و نام خانوادگی ( اختیاری )
شماره موبایل ( اختیاری )
دوست خوبم لینک دانلود اکنون در ایمیل شماست.همین الان به سراغ inbox خود بروید و فایل را دانلود نمایید
راز کسب درآمد میلیونی با اینستاگرام
به بیش از 2000 کاربر وردپرس سبز بپیوندید و آخرین خبرهای سایت را به رایگان در ایمیل خود دریافت نمایید
مشترک خبرنامه ما شوید
دوست عزیز به شما تبریک می گوییم . هم اکنون شما عضو خبرنامه ما شدید و از این پس بصورت منظم آخرین مقالات سایت وردپرس سبز را در ایمیل خود دریافت خواهید کرد .
آدرس ایمیل
نام و نام خانوادگی ( اختیاری )
شماره موبایل ( اختیاری )
آدرس ایمیل
نام و نام خانوادگی ( اختیاری )
شماره موبایل ( اختیاری )
آدرس ایمیل
نام و نام خانوادگی ( اختیاری )
شماره موبایل ( اختیاری )
آدرس ایمیل
نام و نام خانوادگی ( اختیاری )
شماره موبایل ( اختیاری )
آدرس ایمیل
نام و نام خانوادگی ( اختیاری )
شماره موبایل ( اختیاری )
آدرس ایمیل
نام و نام خانوادگی ( اختیاری )
شماره موبایل ( اختیاری )
آدرس ایمیل
نام و نام خانوادگی ( اختیاری )
شماره موبایل ( اختیاری )
آموزش ویدیویی طراحی کامل یک سایت وردپرسی در 24 مرحله
آموزش ویدیویی طراحی سریع یک وبسایت کامل وردپرسی در 24 مرحله ساده
دوست عزیز ، برای دریافت لینک دانلود ایمیل خود را در پوشه های اینباکس و یا اسپم چک نموده و بر روی لینک تایید کلیک کنید
دوست خوبم برای دانلود جدیدترین ورژن قالب schema فقط کافیست آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید
دوست خوبم برای مشاهده لینک دانلود فقط کافیست آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید
تخفیف 25% برای خرید عضویت طلایی 30 روزه وردپرس سبز
کد تخفیف : comr397
هدیه ویژه وردپرس سبز برای شما دوست عزیز: دریافت آخرین ورژن هفت افزونه و قالب فوق العاده کاربردی و برتر وردپرس همین الان اولین هدیه را در ایمیل خود دریافت کنید
با تشکر از شما دوست خوبم ، اولین هدیه حداکثر تا یک دقیقه دیگر به ایمیل شما ارسال خواهد شد و می توانید بلافاصله آن را دانلود نمایید .
دانلود پی دی اف این مقاله
دانلود پی دی اف این مقاله
دانلود پی دی اف این مقاله
دانلود صوت و پی دی اف این مقاله
پیشنهاد ویژه وردپرس سبز برای شما دوست خوبم
یک فرصت بی نظیر برای تست بخش اعضای طلایی وردپرس سبز به مدت دو روز.در این مدت شما به تمامی افزونه ها و قالب های اعضای طلایی دسترسی کامل خواهید داشت.