افزونه مدیریت پست ها و دسته ها در ابزارک های وردپرس- Smart Post Lists Widget v2.12

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته بندی :سفارشی سازی نوشته، دسته، وبلاگ – افزونه های کاربردی

تاریخ آپدیت و بروز رسانی : چهارشنبه، ۷ آذر ۱۳۹۷

سایت سازنده افزونه Smart Post Lists Widget

۱- همه افزونه ها و قالب ها ۱۰۰% اورجینال و بدون کوچیکترین دست کاری و کاملاً پاک از هر گونه بدافزار، ویروس و فایل های مخرب دیگر می باشند و همچنین توسط وبسایت امنیتی بسیار معتبر virustotal که با بیش از ۶۰ سیستم امنیتی بروز و فوق العاده قدرتمند فایل ها را از نظر امنیتی آنالیز کرده و کوچکترین آلودگی به فایل های مخرب را نشان می دهد کاملاً تایید شده اند.

۲- افزونه ها و قالب ها در وردپرس سبز تحت لایسنس گنو و در قالب یک پلن رایگان ارائه می شوند . تحت این لایسنس شما آزاد هستید بصورت نامحدود از تمامی ابزارهای موجود در قالب و افزونه ها استفاده کرده و آنها را بر روی وبسایت های گوناگون بصورت نامحدود نصب نمائید.

۳- کد و یا لایسنسی که افزونه و یا قالب پس از نصب بر روی وبسایت از شما درخواست می کند. تنها برای دریافت دموها و آپدیت های افزونه و قالب بصورت خودکار است. و محدودیتی در استفاده از ابزارها و امکانات موجود در افزونه ها و قالب ها ایجاد نمی کند. در وردپرس سبز برای دریافت جدیدترین ورژن افزونه و یا قالب مورد نظر و بروزرسانی آن باید به روش آپدیت دستی عمل نمائید.

۴- برای دریافت دموهای قالب ها و یا افزونه های مورد نظر تنها یک راه وجود دارد و آن این است که قالب و یا افزونه مورد نظر را از سایت سازنده و به دلار خریداری کرده و سپس کد و یا لایسنس معتبر را بصورت مستقیم از خود سایت سازنده قالب و افزونه دریافت کنید.

۵- اگر با اسکنر آنلاین virustotal کار کرده باشید . در نتایج اسکن و آنالیز بعضی از قالب ها و افزونه ها ممکن است با خطای VEX.Webshell که توسط وبسایت امنیتی Bkav گزارش شده است روبرو شوید. ما این مورد را با سایت های سازنده این قالب ها و افزونه ها مطرح کردیم.
پاسخی که دریافت کردیم بدین صورت بوده که بخاطر نوع کدنویسی که در این افزونه ها و قالب ها بکار رفته و ممکن است با کدنویسی فایل های مخرب شباهت داشته باشد. آنتی ویروس مورد نظر آن را بعنوان یک فایل مخرب شناسایی کند. که این مورد جای نگرانی نیست و می توانید بدون مشکل از این افزونه و قالب ها استفاده نمائید.


توضیحات افزونه Smart Post Lists Widget

افزونه ای کارآمد برای مدیریت پست ها و دسته های شما در بخش ابزارک وردپرس می باشد. حتماً تا بحال وبسایت های زیادی را دیده اید. که در سایدبار سایت و یا در بخش فوتر سایت خود بخش هایی مانند پربازدیدترین مطالب و یا جدیدترین مطالب و یا یک دسته خاص از مطالب را بشکلی بسیار زیبا و حرفه ای قرار داده اند . که بازدیدکننده بتواند بسرعت به این مطالب دسترسی داشته باشد. افزونه Smart Post Lists Widget در وردپرس دقیقاً به همین منظور طراحی و ایجاد شده تا بتواند نیازهای شما را در این زمینه بطور کامل پاسخگو باشد. با استفاده از این افزونه می توانید بخش سایدبار و فوتر وبسایت خود را بسیار کارآمدتر و حرفه ای تر نمائید.

تعدادی از ویژگی های افزونه Smart Post Lists Widget

  • Unlimited post lists
  • Choose categories, tags, authors
  • Custom post types and taxonomies support
  • Title, excerpt, date, comments
  • List length and order
  • List delimiter
  • Image size – thumbnail, medium, large, custom size
  • Image positioning – top, right, left, in or out of excerpt
  • Number of columns – ۱,۲, ۳, ۴
  • Multiple widgets

دانلود افزونه – Smart Post Lists Widget

بازدید: ۴۲

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع