افزونه مدیریت پست ها و دسته ها در ابزارک های وردپرس- Smart Post Lists Widget v2.12

Smart Post Lists Widget

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته بندی :سفارشی سازی نوشته، دسته، وبلاگ – افزونه های کاربردی

تاریخ آپدیت و بروز رسانی : چهارشنبه، ۷ آذر ۱۳۹۷

سایت سازنده افزونه Smart Post Lists Widget

۱- همه افزونه ها و قالب ها ۱۰۰% اورجینال و بدون کوچیکترین دست کاری و کاملاً پاک از هر گونه بدافزار، ویروس و فایل های مخرب دیگر می باشند و همچنین توسط وبسایت امنیتی بسیار معتبر virustotal که با بیش از ۶۰ سیستم امنیتی بروز و فوق العاده قدرتمند فایل ها را از نظر امنیتی آنالیز کرده و کوچکترین آلودگی به فایل های مخرب را نشان می دهد کاملاً تایید شده اند.

۲- افزونه ها و قالب ها در وردپرس سبز تحت لایسنس گنو و در قالب یک پلن رایگان ارائه می شوند . تحت این لایسنس شما آزاد هستید بصورت نامحدود از تمامی ابزارهای موجود در قالب و افزونه ها استفاده کرده و آنها را بر روی وبسایت های گوناگون بصورت نامحدود نصب نمائید.

۳- کد و یا لایسنسی که افزونه و یا قالب پس از نصب بر روی وبسایت از شما درخواست می کند. تنها برای دریافت دموها و آپدیت های افزونه و قالب بصورت خودکار است. و محدودیتی در استفاده از ابزارها و امکانات موجود در افزونه ها و قالب ها ایجاد نمی کند. در وردپرس سبز برای دریافت جدیدترین ورژن افزونه و یا قالب مورد نظر و بروزرسانی آن باید به روش آپدیت دستی عمل نمائید.

۴- برای دریافت دموهای قالب ها و یا افزونه های مورد نظر تنها یک راه وجود دارد و آن این است که قالب و یا افزونه مورد نظر را از سایت سازنده و به دلار خریداری کرده و سپس کد و یا لایسنس معتبر را بصورت مستقیم از خود سایت سازنده قالب و افزونه دریافت کنید.

۵- اگر با اسکنر آنلاین virustotal کار کرده باشید . در نتایج اسکن و آنالیز بعضی از قالب ها و افزونه ها ممکن است با خطای VEX.Webshell که توسط وبسایت امنیتی Bkav گزارش شده است روبرو شوید. ما این مورد را با سایت های سازنده این قالب ها و افزونه ها مطرح کردیم.
پاسخی که دریافت کردیم بدین صورت بوده که بخاطر نوع کدنویسی که در این افزونه ها و قالب ها بکار رفته و ممکن است با کدنویسی فایل های مخرب شباهت داشته باشد. آنتی ویروس مورد نظر آن را بعنوان یک فایل مخرب شناسایی کند. که این مورد جای نگرانی نیست و می توانید بدون مشکل از این افزونه و قالب ها استفاده نمائید.


توضیحات افزونه Smart Post Lists Widget

افزونه ای کارآمد برای مدیریت پست ها و دسته های شما در بخش ابزارک وردپرس می باشد. حتماً تا بحال وبسایت های زیادی را دیده اید. که در سایدبار سایت و یا در بخش فوتر سایت خود بخش هایی مانند پربازدیدترین مطالب و یا جدیدترین مطالب و یا یک دسته خاص از مطالب را بشکلی بسیار زیبا و حرفه ای قرار داده اند . که بازدیدکننده بتواند بسرعت به این مطالب دسترسی داشته باشد. افزونه Smart Post Lists Widget در وردپرس دقیقاً به همین منظور طراحی و ایجاد شده تا بتواند نیازهای شما را در این زمینه بطور کامل پاسخگو باشد. با استفاده از این افزونه می توانید بخش سایدبار و فوتر وبسایت خود را بسیار کارآمدتر و حرفه ای تر نمائید.

تعدادی از ویژگی های افزونه Smart Post Lists Widget

  • Unlimited post lists
  • Choose categories, tags, authors
  • Custom post types and taxonomies support
  • Title, excerpt, date, comments
  • List length and order
  • List delimiter
  • Image size – thumbnail, medium, large, custom size
  • Image positioning – top, right, left, in or out of excerpt
  • Number of columns – ۱,۲, ۳, ۴
  • Multiple widgets

دانلود افزونه – Smart Post Lists Widget

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع
برای دریافت آموزش های رایگان وردپرس ، دیجیتال مارکتینگ و کسب و کار آنلاین همین حالا کلیک کنید
+ +