ارسال خودکار مطالب منتشر شده سایت در شبکه های اجتماعی – Social Auto Poster v3.4.1

Social Auto Poster

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته : رسانه های اجتماعیافزونه های کاربردی

تاریخ آپدیت و بروزرسانی :پنج شنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

Social Auto Poster یکی از افزونه های بسیار کاربردی وردپرس بشمار می آید. با نصب و فعالسازی و پیکربندی این افزونه در وبسایت وردپرسی خود می توانید مطالب منتشر شده در وبسایت خود را بصورت کاملاً خودکار در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، فیسبوک، لینک دین، تویتر و غیره منتشر نمائید.
بکارگیری افزونه Social Auto Poster و پیکربندی درست آن می تواند باعث صرفه جویی فوق العاده ای در زمان و هزینه های شما نماید. همچنین تاحد زیادی باعث افزایش سئوی وبسایت شما و در نتیجه افزایش تعداد بازدیدکنندگان شما خواهد شد. چون امروزه تبلیغ در شبکه های اجتماعی بخش بسیار مهمی از فعالیت های یک سایت را به خود اختصاص می دهد. این کار بسیار زمانبر است و شاید فعالیت در تمام شبکه های اجتماعی و انتشار مطالب سایت در این شبکه های از عهده یک نفر خارج باشد.

با استفاده از افزونه Social Auto Poster می توانید فرایند انتشار مطالب وبسایت خود را در شبکه های اجتماعی کاملاً سیستم سازی کرده و بصورت خودکار درآورید. همچنین با انتشار مطالب خود در شبکه های اجتماعی می توانید بک لینک های بسیار با کیفیت و قوی دریافت کنید. که در افزایش سئوی وبسایت شما می تواند بسیار موثر باشد.

این افزونه برای مدیران وبسایت هایی که فعالیت در شبکه های اجتماعی برای آنها بسیار مهم است . اما به دلیل مشغله کاری زیاد زمان کافی برای فعالیت در این شبکه های اجتماعی را ندارند و همچنین توان مالی لازم را برای اینکه فردی را برای انجام این کار استخدام کنند ندارند می تواند بسیار موثر و کارآمد باشد و مشکل این دسته از مدیران وبسایت ها را بخوبی حل نماید.

از ویژگی های بارز افزونه Social Auto Poster می توان به موارد زیر اشاره کرد.

ارسال خودکار پست های منتشر شده بصورت زمانبدی شده به شبکه های اجتماعی مورد نظر

ارسال بر اساس یک دسته بندی خاص

ارائه آمار بسیار دقیق از فعالیت های صورت گرفته

ایجاد بک لینک های بسیار قوی و با کیفیت از وبسایت های بسیار معتبری همانند لینک دین، فیسبوک، تویتر و غیره

 

 دانلود افزونه – Social Auto Poster

بازدیدها: ۳۵

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع