۴ عامل بسیار مهم برچسب ها در سئوی سایت

نقش برچسب در سئوی سایت

نوع آموزش : افزونه وردپرسی

نقش  برچسب در سئوی سایت

وقتی که مطلبی در سایت قرار می گیرد برای اینکه در جستجوهای گوگل در رتبه اول باشد می بایستی آن مطلب کاملاً بهینه سازی شده باشد .

یکی از موارد مهم و کلیدی در این زمینه وجود برچسب ها در هر نوشته هست . اینکه چطوری باید برچسب ها را انتخاب کرده و بنویسیم تا در سئوی سایت موثر باشد نیز بسیار مهم و ضروری هست ؟

در این بخش از پایگاه دانش وردپرس سبز می خواهیم به ۴ نکته اساسی نقش برچسب در سئوی سایت های وردپرسی بپردازیم . تا با رعایت این موارد بتوانید در رتبه بالایی در موتورهای جستجو قرار بگیرید .

تاثیر برچسب ها در سئوی سایت
نقش برچسب در سئوی سایت

۱-ایجاد پیوند هوشمندانه بین مطالب سایت

مسلماً برچسب ها می تواند ارتباط عمیقی بین مطالب سایت ایجاد کند در این میان می بایستی عنوان برچسب ها ارتباط صحیحی بین کلمات کلیدی سایت داشته باشد .

بعنوان مثال اگر در زمینه قالب وردپرس صحیفه مطلبی در سایت خود قرار می دهید و قالب را برای موتورهای جستجو بهینه می کنید عنوان برچسب های  نوشته شما نمی تواند در مورد موضوعی غیر از قالب باشد و بایستی از کلمات کلیدی در برچسب ها استفاده کنید که در این زمینه ارتباط عمیقی بین نوشته های شما داشته باشد .

مثلاً قالب صحیفه ، قالب وردپرس ، قالب های رایگان وردپرس و …….

۲- دسترسی کاربر به مشاهده مطالب مرتبط در سایت

وجود برچسب ها در سایت سبب می شود تا کاربر با مطالب مرتبط موجود در سایت دسترسی کاملی داشته و با کلیک بر روی آنها مطالب مشابه را نیز بازدید نماید . این مورد نرخ کلیک در سایت را افزایش می دهد و سبب می گردد تا بصورت مستقیم و غیر مستقیم در سئوی سایت اثر گذار باشد .

۳- مشخص کردن موضوعات با کاربرد بالا

یکی از مواردی که خیلی مهم و حیاتی هست این هست که در واقع برچسب ها باید بیشتر پیوندی بین مطالب پرکاربرد سایت با یکدیگر باشد مثلاً اگر در زمینه سئوی سایت و افزونه های سئو فعالیت می کنید برچسب های شما می تواند در مورد افزونه های سئویی غیر از افزونه مورد بحث شما باشد تا ارتباط عمیقی بین مطالب مورد بحث شما با افزونه های دیگر سئو برقرار کند .

۴-آسان کردن کار برای قالب های وردپرسی

یکی دیگر از کاربردهای مهم و اساسی برچسب ها می تواند در مورد قالب ها باشد و می توانند امکاناتی از قبیل مطالب مشابه از طریق برچسب ها در بخشهای مختلف به نمایش بگذارند . این موارد می تواند از تکراری شدن مطالب و تلف شدن بیهوده وقت مان جلوگیری نماید .

دوست عزیز امیدواریم این مطلب هم برای شما مفید واقع شده باشد و بتوانید با انتخاب کلمات کلیدی در برچسب ها سایت خود را در رتبه بندی گوگل بسیار بالا ببرید .

 

 

 

بازدیدها: ۷

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع