قالب چندمنظوره و فوق العاده زیبای دفوکس – TheFox v3.9.8.9

قالب چندمنظوره دفوکس

نوع محصول : قالب وردپرس

دسته بندی محصول : قالب چندمنظوره- قالب فروشگاهی

تاریخ آپدیت و بروزرسانی : دوشنبه – ۴ فروردین ۱۳۹۹

قالب چندمنظوره دفوکس یکی از قالب های  وردپرسی هست که بدلیل امکانات فراوان این قالب سبب گردیده تا محبوبیت زیادی در بین کاربران وردپرسی پیدا کند

برخی از ویژگیهای این قالب چند منظوره دفوکس را با تصویر خدمت شما بیان می کنیم .

  • صد در صد ریسپانسیو و قابل انعطاف
the fox theme
قالب چند منظوره دفوکس

این قالب حرفه ای و چند منظوره بگونه ای طراحی گردیده که کاملاً برای گوشیهای مختلف و همچنین تبلت قابل انعطاف و ریسپانسیو بوده و قابل نمایش توسط این دستگاهها است .

  • صفحه ساز بسیار عالی
قالب چندمنظوره دفوکس
قالب چندمنظوره دفوکس

قالب چند منظوره دفوکس دارای صفحه ساز بسیار عالی برای طراحی صفحات سایت وردپرسی سایت شماست. با این صفحه ساز شما براحتی می توانید طراحی بسیار زیبایی را برای سایت خود انجام دهید .

  • پنل مدیریت بسیار قدرتمند و کارآمد
قالب چندمنظوره دفوکس
قالب چندمنظوره دفوکس

قالب چند منظوره فوکس دارای پنل قدرتمند مدیریت هست که با امکانات فراوانی که در این بخش دارد شما می توانید قالب سایت خود را طبق میل و سلیقه خود شخصی سازی نمایید .

  • تنظیمات پست ها و صفحات
قالب چندمنظوره دفوکس

شما در این سایت به آسانی قادر خواهید بود تا صفحات ، بلاگ ، نمونه کارها ،پست ها و غیره را سفارشی سازی نمایید و این هم یکی دیگر از مزایای فوق العاده ارزشمند این قالب چندمنظوره وردپرسی هست .

  • قابلیت سفارشی سازی فوق العاده بالا
قالب چندمنظوره دفوکس
قالب چندمنظوره دفوکس

با قالب چندمنظوره فوکس می توانید سایتهای متعددی از جمله سایتهای نمونه کار ، وبلاگ ، سایتهای مجله ای و خبری ، سایتهای فروشگاهی و….. را طراحی و سفارشی سازی نمایید .

  • کاملاً آماده برای دیده شدن
قالب چندمنظوره دفوکس
قالب چندمنظوره دفوکس

شما با استفاده از قالب چندمنظوره فوکس قادر خواهید بود تا محتویات وبلاگ ، پست ها ، نمونه کارها و همچنین رنگ پس زمینه صفحات سایت را کاملاً سفارشی سازی نمایید .

  • شورتکد

قالب حرفه ای و چند منظوره دفوکس با استفاده از افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوزر هر آن چیزی را که یک قالب چندمنظوره به آن نیاز دارد را در قالب شورتکدهایی کاملاض پیاده سازی نموده است . جدول قیمت ها ، المانهای متنوع و ….. نتیجه استفاده از این شورتکد حرفه ای است .

  • دارای مگامنوی فوق العاده حرفه ای
قالب چندمنظوره دفوکس
قالب چندمنظوره دفوکس

امکان ایجاد مگامنوی کاملاً حرفه ای یکی دیگر از امکانات این قالب فوق العاده ارزشمند هست . شما می توانید با استفاده از مگامنوهای کاملاً حرفه ای و قدرتمند منویی بسیار زیبا و شکیل طراحی و سفارشی سازی نمایید.

سفارشی سازی پس زمینه

قالب چندمنظوره دفوکس
قالب چندمنظوره دفوکس

شما با اسفاده از قالب چندمنظوره دفوکس به آسانی تصاویر ، فیلمها ،الگوها و رنگها را در هر بخشی از سایت که مایل باشید می توانید استفاده کنید .

  • کاملاً سازگار با ووکامرس

قالب چندمنظوره دفوکس

قالب چندمنظوره دفوکس با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس کاملاً سازگاری داشته و به همین خاطر شما با استفاده از این قالب فوق العاده حرفه ای و قدرتمند می توانید یک سایت فروشگاهی تمام عیار برای خود ایجاد نمایید .

در قالب زیبا و حرفه ای دفوکس با استفاده از کد های css3 انیمیشن های زیبایی را می توانید پیاده سازی نمایید که می تواند در زیباسازی هر چه بهتر وبسایت شما کمک کند

بی نهایت رنگ و طرح بندی

قالب چندمنظوره دفوکس

این قابلیت در طرح بندی و تنوع رنگ در این قالب زیبا وجود دارد که بیش از ۳ میلیون رنگ در تنظیمات این قالب وجود دارد که شما به راحتی می توانید با تنوع رنگی بسیار زیاد آن یک قالب بسیار زیبا و شیک برای سایت خود طراحی نمایید .

لینک دانلود این قالب ارزشمند و فوق العاده زیبا که فقط برخی از امکانات آن را در بالا با تصویر ذکر گردید رو می توانید در پایین همین بخش دانلود و نصب نمایید . امیدواریم بتوانید از این قالب استفاده و لذت ببرید .

در ضمن شما می توانید با نصب اپلیکیشن موبایل وردپرس سبز از آخرین بروز رسانی های سایت در موبایل خود با خبر شوید . 

لینک دانلود اپلیکیشن موبایل وردپرس سبز

دانلود قالب – TheFox

بازدیدها: ۵۸

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع