افزونه بسیار قدرتمند ایجاد پروفایل و انواع سیستم های عضو گیری در وردپرس – Ultimate Membership Pro v7.6.4

Ultimate Membership Pro

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته بندی : عضویت و پروفایل

تاریخ آپدیت و بروز رسانی : شنبه – ۲۵ اسفند ۱۳۹۷

Ultimate Membership Pro یک افزونه بسیار قدرتمند وردپرسی برای ایجاد یک سیستم جامع حساب کاربری و یا پنل عضویت در وردپرس است. توسط این افزونه شما می توانید سیستم عضوگیری خود را کاملاً متحول کنید.

با استفاده از افزونه Ultimate Membership Pro شما براحتی می توانید. صفحات ثبت نام ، ورود به حساب کاربری ، فراموشی رمز عبور ، خروج از حساب کاربری ، صفحه پروفایل و یا اطلاعات حساب کاربری خود را کاملاً حرفه ای و طبق نیاز و سلیقه خود طراحی و ایجاد نمائید.

افزونه Ultimate Membership Pro شما را قادر می سازد. عضویت های رایگان و پولی را براحتی آب خوردن ایجاد کرده و پلن بندی کنید. و برای هر کدام از پلن های خود ویژگی های خاص تعریف کنید.

بازدیدکننده وبسایت شما می تواند بر اساس نیاز خود یکی از پلن های مورد نظر را خریداری کرده و به عضویت ویژه سایت شما در آید. و از امکاناتی که در پلن خریداری شده برای او تعرف کرده اید برای یک مدت معین بهره مند شود.

Ultimate Membership Pro امکانات بسیار گسترده ای دارد. و شما را از نصب بسیاری از افزونه های جانبی بی نیاز می کند. شما می توانید بر اساس پلنی که کاربر از آن استفاده می کند. سطح دسترسی به محتواهای گوناگون را مشخص کنید. و شرط دسترسی به آن محتوا را ، یک عضویت ساده در سایت و یا خرید یکی از پلن های عضویت ویژه قرار دهید.

دانلود افزونه – Ultimate Membership Pro

 

بازدیدها: ۲۸

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع