افزونه قدرتمند بک آپ گرفتن از وبسایت های وردپرسی – UpdraftPlus Premium v2.16.14.24

افزونه updraftplus

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته بندی :بک آپ گیری

تاریخ آپدیت و بروز رسانی : جمعه، ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

سایت سازنده افزونهUpdraftPlus Premium

۱- همه افزونه ها و قالب ها ۱۰۰% اورجینال و بدون کوچیکترین دست کاری و کاملاً پاک از هر گونه بدافزار، ویروس و فایل های مخرب دیگر از منابع اصلی بصورت تک لایسنس خریداری شده و همچنین توسط وبسایت امنیتی بسیار معتبر virustotal که با بیش از ۶۰ سیستم امنیتی بروز و فوق العاده قدرتمند فایل ها را از نظر امنیتی آنالیز کرده و کوچکترین آلودگی به فایل های مخرب را نشان می دهد کاملاً تایید شده اند.

۲- افزونه ها و قالب ها در وردپرس سبز تحت لایسنس گنو و بصورت یک عضویت طلایی ۳۵ روزه ارائه می شوند . تحت این لایسنس شما آزاد هستید بصورت نامحدود از تمامی ابزارهای موجود در قالب و افزونه ها استفاده کرده و آنها را بر روی وبسایت های گوناگون بصورت نامحدود نصب نمائید.

۳- کد و یا لایسنسی که افزونه و یا قالب پس از نصب بر روی وبسایت از شما درخواست می کند. تنها برای دریافت دموها و آپدیت های افزونه و قالب بصورت خودکار است. و محدودیتی در استفاده از ابزارها و امکانات موجود در افزونه ها و قالب ها ایجاد نمی کند. در وردپرس سبز برای دریافت جدیدترین ورژن افزونه و یا قالب مورد نظر و بروزرسانی آن باید به روش آپدیت دستی عمل نمائید.

۴- برای دریافت دموهای قالب ها و یا افزونه های مورد نظر تنها یک راه وجود دارد و آن این است که قالب و یا افزونه مورد نظر را از سایت سازنده و به دلار خریداری کرده و سپس کد و یا لایسنس معتبر را بصورت مستقیم از خود سایت سازنده قالب و افزونه دریافت کنید.

۵- اگر با اسکنر آنلاین virustotal کار کرده باشید . در نتایج اسکن و آنالیز بعضی از قالب ها و افزونه ها ممکن است با خطای VEX.Webshell که توسط وبسایت امنیتی Bkav گزارش شده است روبرو شوید. ما این مورد را با سایت های سازنده این قالب ها و افزونه ها مطرح کردیم.
پاسخی که دریافت کردیم بدین صورت بوده که بخاطر نوع کدنویسی که در این افزونه ها و قالب ها بکار رفته و ممکن است با کدنویسی فایل های مخرب شباهت داشته باشد. آنتی ویروس مورد نظر آن را بعنوان یک فایل مخرب شناسایی کند. که این مورد جای نگرانی نیست و می توانید بدون مشکل از این افزونه و قالب ها استفاده نمائید.


توضیحات افزونه بک آپ گیری UpdraftPlus Premium 

افزونه UpdraftPlus Premium یکی از بهترین افزونه های وردپرس در زمینه پشتیبان گیری هست . شاید به این فکر کنید که آیا پشتیبان گیری وردپرس هم نیاز هست؟

بله دوست خوبم . هنگامی که انبوهی از محصولات در فروشگاه آنلاین شما هست و مشتریان زیادی هم داشته باشید به یکباره بنا بدلایلی مثل نصب یک افزونه وردپرسی و یا حملات هکرها و ویروسهای مخرب تمام محصولات و اطلاعات موجود در سایت شما پاک می شوند و اینجاست که اگر یک افزونه بکاپ گیری در سایت نصب نکرده باشید فکر کنید که چه ضرر بزرگی متوجه شما خواهد شد .

اما نصب افزونه بکاپ گیری و پشتیبان گیری از اطلاعات در اینجاست که به کمک شما می آید و با یک ری استور کردن یا بازگردانی اطلاعات دوباره سایت شما به حالت قبل از پاک شدن باز می گردد و حالا می توانید یک نفس راحت بکشید که اطلاعات سایتتان از بین نرفته است .

با افزونه فوق العاده قدرتمند updraftplus Premium می توانید به راحتی کار پشتیبان گیری از اطلاعات سایتتان را انجام داده و مشکلی در زمینه بازگردانی اطلاعات نداشته باشید .

ویژگیهای افزونه updraftplus Premium  :

 • قابلیت پشتبان گیری از تمامی  اطلاعات و محتویات وبسایتهای وردپرسی
 • ایجاد زمانبندی در پشتیبان گیری
 • سرعت بسیار بالا در انجام فرایند بازگردانی اطلاعات در مواقع اضطراری
 • ارسال خودکار فایل بک آپ به Amazon S3، Dropbox، Rackspace Cloud Files، Google Drive، Google Cloud Storage، DreamHost DreamObjects، FTP، OpenStack (Swift) و ایمیل
 • خطایاب کاربردی برای پیدا کردن مشکلات افزونه
 • دانلود فایل بک آپ روی کامپیوتر شخصی
 • امکان انتخاب بخش مورد نظر برای بازگردانی ، مثلا پوسته ها
 • امکان تقسیم فایل پشتیبان سایت های بزرگ به بخش های کوچک تر
 • ادامه خودکار آپلود های نا موفق
 • امکان گرفتن بک آپ جداگانه از دیتابیس و فایل های وردپرس
 • کپی کامل اطلاعات سایت و انتقال آن به یک مکان دیگر
 • تهیه فایل پشتبان به صورت خودکار و در بازه های زمانی مختلف
 • قابلیت مدیریت بک آپ‌گیری چندین سایت توسط پیشخوان یک سایت
 • قابلیت بک آپ‌گیری دوباره در صورت وجود مشکل در فرآیند بک آپ‌گیری
 • پشتیبانی از تمامی نسخه‌های PHP
 • و ……..

دوست عزیز به شما پیشنهاد می کنیم حتماً برای جلو گیری از بین رفتن اطلاعات و افزایش امنیت وبسایت و فروشگاه وردپرسی خود افزونه فوق العاده قدرتمند و کارآمد updraftplus Premium را بر روی وبسایت خود نصب و فعال کرده و سپس اقدام به پیکربندی آن نمائید.

 

دانلود افزونه – UpdraftPlus Premium

 

 

 

 

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع