دوست خوبم دسترسی به لینک دانلود مورد نظر به دودلیل محدود شده است .

۱- ممکن است صفحه مورد نظر شما مربوط به اعضای پلن رایگان می باشد . که اکثر افزونه ها و قالب های موجود در سایت مربوط به پلن رایگان می باشد .

زمان لازم برای دریافت پلن رایگان بصورت میانگین ۵ دقیقه (فقط برای یک بار) می باشد.

مرحله اولثبت نام و عضویت در وبسایت وردپرس سبز

مرحله دومورود به حساب کاربری خود و سپس سفارش پلن رایگان وردپرس سبز( مبلغ واریزی= ۰ تومان)

۲- لینک مورد نظر شما مربوط به اعضای پلن طلایی می باشد . ( تمامی مطالبی که متعلق به اعضای طلایی می باشد . این مورد بصورت کاملاً شفاف و دقیق ذکر گردیده است . و سایر مطالبی که در آن ذکر نشده مربوط به پلن رایگان می باشد )

زمان لازم برای دریافت عضویت طلایی بصورت میانگین ۵ دقیقه (فقط برای یک بار) می باشد.

مرحله اولثبت نام و عضویت در وبسایت وردپرس سبز

مرحله دومورود به حساب کاربری خود و سپس سفارش عضویت طلایی ۳۳ روزه وردپرس سبز ( مبلغ واریزی=۷۰۰۰ تومان)

 

 

جعبه ابزار طلایی وردپرس سبز

پلن رایگان وردپرس سبز یک جعبه ابزار بسیار کامل و فوق العاده کارآمد برای افزایش فروش پایدار محصولات و خدمات شما و تبدیل شدن به یک وبسایت پولساز است.

سفارش پلن رایگان وردپرس سبز= دانلود جدیدترین ورژن ۳۰۰ افزونه و قالب فوق حرفه ای

 

 

کسب و کار آنلاین

 داشتن یک وبسایت کارآمد و قدرتمند یکی از ابزارهای بسیار مهم و کلیدی برای پیشرفت و توسعه یک کسب و کار محسوب می شود.

کسب و کار آنلاین

مهمترین هدف هر کسب کارآنلاین و یا یک فروشگاه اینترنتی فروش بیشتر محصولات و خدماتش است.

کسب وکار آنلاین

با استفاده از افزونه های فوق العاده قدرتمند و حرفه ای وردپرسی بدون نیاز به حتی یک خط کدنویسی پیشرفته ترین و قدرتمندترین استراتژی ها ی بازاریابی و افزایش فروش را برروی کسب و کار آنلاین و فروشگاه اینترنتی خود اجرا نمائید.

 

کسب و کار آنلاین

بر اساس آمارهای سایت بسیار معتبر w3techs که وبسایت های فعال در اینترنت را مونیتور کرده و تکنولوژی های بکار رفته در آنها را تجزیه و تحلیل می کند در حال حاضر بیش از ۳۱.۹% از کل وبسایت های جهان با وردپرس طراحی و ایجاد شده اند و همچنین سهم وردپرس از بازار سیستم های مدیریت محتوا حدود ۶۰% است.

کسب وکار آنلاین

 وردپرس این امکان را به شما می دهد هر نوع ایده ای را که در ذهن برای رشد و موفقیت کسب و کار آنلاین خود دارید را بسرعت و بدون نیاز به انجام کارهای پیچیده و دانش کد نویسی و بدون وابستگی به شخص دیگری برای توسعه آن راه اندازی و عملیاتی نمائید.

کسب و کار آنلاین

مهم ترین دلیل موفقیت و محبوبیت فوق العاده وردپرس که آنرا در بین دیگر سیستم های طراحی وبسایت کاملاً متمایز کرده وجود افزونه های بسیار حرفه ای و فوق العاده قدرتمند و کارآمد است.

سفارش پلن رایگان وردپرس سبز= دانلود جدیدترین ورژن ۳۰۰ افزونه و قالب فوق حرفه ای

شما برای عملیاتی کردن ایده ها و تحقق رویاهای خود نیازی نیست از نو چیزی را بسازید . بلکه همه چیز از قبل برای شما آماده و مهیا است. فقط کافیست این افزونه های منحصربفرد را بر روی وبسایت وردپرسی خود نصب کرده و یک بار برای همیشه به درستی تنظیم نمائید.

  

 

نمای ظاهری سایت نقش بسیار مهمی در موفقیت و فروش محصولات و خدمات شما دارد.باید بتوانید تمام جزئیات ظاهری سایت را تحت کنترل خود داشته باشید و طبق نظر خود آنها را تغییر دهید. از مهمترین این جزئیات در نمای ظاهری می توان به رنگبندی همه عناصر قابل مشاهده در سایت ، فونت ها ، منوها، هدر و فوتر سایت، لوگو، محل قرارگیری تبلیغات و خلاصه نحوه چینش عناصر قابل مشاهده در سایت اشاره کرد.

قالب های بسیارقدرتمند و کارآمد وردپرسی این امکان را به شما می دهند که تمام جزئیات را کنترل کرده و طبق نظر خود تغییر دهید. و در نهایت وبسایت خود را به جذاب ترین و حرفه ای ترین شکل ممکن برای بازدیدکنندگان سایت خود به نمایش درآورید.

advantage

 

سفارش پلن رایگان وردپرس سبز= دانلود جدیدترین ورژن ۳۰۰ افزونه و قالب فوق حرفه ای