افزونه پرداخت قیمت woocommerce-pay-your-price8.3

WooCommerce Pay Your Price

نوع محصول : افزونه وردپرسی 

دسته بندی محصولات : ووکامرس 

تاریخ آپدیت و بروز رسانی : یکشنبه، ۹ تیر ۱۳۹۸

WooCommerce Pay Your Price نام افزونه ای از ووکامرس هست که به کمک آن می توانید یک محدوده قیمتی برای محصولات مشخص کنید تا کاربران بتوانند خودشان قیمت مورد نظر خود را وارد کنند . 

مثالی در این مورد را می توان سایت دیجی کالا نام برد که در این سایت محدوده قیمتی را از یک مبلغ مشخص تا یک مبلغ مشخصی قرار داده تا کاربران با انتخاب مبلغ مورد نظر به محصولی که آن قیمت مشخص شده است را مشاهده نمایند و سپس اقدام به خرید نمایند . 

مطالعه این مقاله را از دست ندهید :آموزش سازگاری قالب با ووکامرس

برخی از ویژگیهای افزونه WooCommerce Pay Your Price : 

  • امکان تعیین محدوده قیمتی برای کاربر 
  • اجازه به کاربران برای تعیین مبلغ 
  • امکان وارد کردن قیمت پیشنهادی 
  • سازگاری با WPML
  • ,……

همانطور که در بالا توضیح داده شد .با استفاده از افزونه WooCommerce Pay Your Price برای مشتریان یک حداقل و حداکثر قیمتی برای محصولات در نظر گرفته می شود و مشتری خود قادر به انتخاب محصول با توجه به قیمت پیشنهادی خواهد بود . 

در زیر تصاویری از این افزونه را مشاهده می فرمایید : 

WooCommerce Pay Your Price - 1

 

WooCommerce Pay Your Price - 2

در واقع این افزونه با باعث فروش بیشتر محصولات نیز می گردد چرا که خود مشتری قیمت را تعیین کرده و اقدام به خرید محصول مورد نظر خود می کند . 

همین الان آخرین ورژن افزونه WooCommerce Pay Your Price را از لینک زیر بصورت کاملاً رایگان دانلود کرده و در سایت فروشگاهی خود نصب و فعالسازی نمایید . 

اگر با نصب و فعالسازی افزونه های وردپرسی یا ووکامرسی مشکلی داشتید می توانید آموزش گام به گام نصب افزونه های وردپرسی را مشاهده نمایید . 

در ضمن در صورتی که تمایل داشتید تا سایت وردپرس سبز را در موبایل یا تبلت خود مشاهده نموده و از آخرین بروز رسانی های این سایت اطلاع پیدا کنید می توانید اپلیکیشن موبایل وردپرس سبز را از لینک زیر دانلود و در گوشی یا تبلت خود نصب و فعالسازی نمایید . 

 

لینک دانلود اپلیکیشن موبایل وردپرس سبز 

دانلود افزونه پرداخت قیمت woocommerce pay your price

 

 

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع