ورود از طریق اکانت شبکه های اجتماعی به فروشگاه ووکامرسی -WooCommerce Social Login v1.9.7

WooCommerce Social Login

نوع محصول : افزونه ووکامرس

دسته : ووکامرس

تاریخ آپدیت و بروزرسانی : شنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۸

WooCommerce Social Login نام افزونه ووکامرسی هست که کاربران فروشگاه شما می توانند برای ورود سریع از طریق شبکه های اجتماعی شامل اینستاگرام ، فیس بوک ، توئیتر ، لینکداین و غیره بدون ایجاد حساب کاربری استفاده کنند . 

افزونه ووکامرسی WooCommerce Social Login دقیقاً در کاهش زمان ورود کاربر بسیار موثر هست . و سبب می گردد تا حتی کاربران کم حوصله هم بتوانند سریعاً وارد سایت شده و کالاهای موردنیاز خود را سفارش دهند . 

هنگامی که مشتری برای اولین بار از سایت شما بازدید می کند در حالت کلی می بایستی یک فرآیند کلی شامل وارد کردن نام کاربری ، رمز عبور و کد امنیتی و…. را طی کند و همین مراحل سبب پشیمان شدن کاربر از ورود به سایت فروشگاهی شما خواهد شد ورود به سیستم اجتماعی این فرآیندرا آسان و ایمن می‌سازد  مشتریان می‌توانند با استفاده از فیس بوک ، توئیتر ، گوگل ، یاهو ، اینستاگرام و…. به جای ایجاد حساب کاربری جدید وارد سایت شما شوند.

حساب های کاربرانی که از طریق ورود با سیستم شبکه های اجتماعی ایجاد می شوند بصورت خودکار به این شبکه های اجتماعی متصل می شوند . 

به تصویر زیر دقت کنید : 

Link Social Accounts to User Accounts

در تصویر فوق کاربر با استفاده از این افزونه می تواند از طریق ایمیل خود وارد فروشگاه شود. 

در زیر تصاویری از امکانات افزونه را مشاهده می نمایید 

social login all in one

Main banner

 

با نصب و فعال کردن افزونه WooCommerce Social Login کاربران شما می توانند براحتی از اکانت های شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، فیس بوک ، لینک دین و غیره برای ورود و یا ثبت نام در فروشگاه ووکامرسی شما استفاده کنند. استفاده از این ویژگی فرایند ورود و همچنین ثبت نام در فروشگاه شما را بسیار سریعتر و ساده تر می نماید.

همانطور که در بالا بیان شد شما دوست عزیز با نصب افزونه WooCommerce Social Login کار را برای ورود کاربران بسیار سهل و آسان خواهید کرد و کاربران شما با میل و اشتیاق زیادتری می توانند وارد سایت فروشگاهی شما شوند و همین مورد می تواند در افزایش فروش محصولات فروشگاه شما تأثیرگذار باشد . 

لینک دانلود این افزونه جهت دانلود و نصب در پایین این بخش قرار دارد و  اگر با نصب این افزونه مشکلی داشتید می توانید آموزش گام به گام نصب افزونه های وردپرسی را مشاهده فرمایید . 

در ضمن شما می توانید با نصب اپلیکیشن موبایل وردپرس سبز از آخرین بروز رسانی های سایت در موبایل خود با خبر شوید . 

دانلود اپلیکیشن موبایل وردپرس سبز

  دانلود افزونه – WooCommerce Social Login

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع