افزونه مدیریت فایل های چند رسانه ای وردپرس – WordPress Real Media Library v4.4.0

WordPress Real Media Library

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته بندی : افزونه های کاربردی

تاریخ آپدیت و بروز رسانی : سه شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

WordPress Real Media Library یک افزونه بسیار کاربردی و کارآمد وردپرس برای مدیریت و نظم بخشیدن به فایل های شما در کتابخانه چندرسانه ای وبسایت شماست. همانطور که همه شما بخوبی می دانید. پس از مدتی کار کردن با وبسایت وردپرسی خود و آپلود فایل های مختلف برای صفحاتی که در وبسایت بوجود می آورید. حجم عظیمی از تصاویر و گالری های گوناگون ، فیلم ها و کلیپ های ویدئویی ، فایل های Pdf و zip در کتابخانه چندرسانه ای شما انباشته می گردد.

که هیچ نظم خاصی در آن وجود ندارد. و بتدریج مشکلات فراوانی را برای مدیران وبسایت از جهت مدیریت و سازماندهی این فایل ها برای دسترسی سریعتر و آسانتر بوجود می آورد.

افزونه WordPress Real Media Library این مشکل را براحتی آب خوردن برای شما دوست خوبم حل کرده است. شما با نصب این افزونه می توانید کنترل کاملی بر روی کتابخانه چندرسانه ای وبسایت خود داشته باشید.

براحتی فایل های خود را دسته بندی و گروه بندی کنید. و بر اساس نیازهای خود و نوع کارکرد فایل های موجود می توانید پوشه های متعدد ایجاد نمائید و سپس  فایل مورد نظر خود را دقیقا در یک پوشه مشخص آپلود نمائید. و یا فایل های قبلی خود را به پوشه های جدیدی که ایجاد کرده اید منتقل کنید.

با نصب افزونه  WordPress Real Media Library دسترسی به فایل های مورد نظر خود را بسیار آسانتر و سریعتر نمائید. و به کتابخانه چندرسانه ای وبسایت خود نظم فوق العاده ای ببخشید.

دانلود افزونه – WordPress Real Media Library

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع