محافظت از محتوای سایت در مقابل کپی برداری- WP Content Copy Protection (Pro) v5.0.0.1

WP Content Copy Protection

نوع محصول: افزونه وردپرس

دسته: امنیتی

تاریخ آپدیت و بروزرسانی: یکشنبه – ۱۹ اسفند ۱۳۹۷

WP Content Copy Protection یک افزونه بسیار کاربردی و قدرتمند برای محافظت از محتوای وبسایت های وردپرسی در مقابل کپی برداریهای غیرقانونی است. همانطور که می دانید یکی از عوامل اصلی موفقیت هر وبسایتی محتوای موجود در آن وبسایت می باشد. بنابراین بسیاری از مدیران سایت ها همیشه در تلاش هستند.محتوای بسیار باکیفیتی را تولید کرده و در اختیار کاربران و بازدیدکنندگان سایت خود قرار دهند.

اگر تا بحال اقدام به تولید محتوای بکر و ناب کرده باشید که قبلاً وجود نداشته حتماً می دانید که این کار می تواند چقدر زمانبر و خسته کننده باشد. با وجود تمام این مشکلات هنگامی که شما محتوای تولید شده خود را بر روی سایت قرار می دهید ناگهان پس از چند روز متوجه می شوید که با مشکل بسیار بزرگتری روبرو هستید افرادی سودجو تنها با یک کپی و پیست ساده مطلب شما را کپی برداری کرده و در وبسایت خود و بنام برند و نام خودشان منتشر کرده اند.

این کار علاوه بر اینکه می تواند خسارت های جبران ناپذیر مادی و معنوی بسیاری برای شما داشته باشد. می تواند باعث تضعیف روحیه شما برای ادامه کار شود. اما خبر خوب اینکه اگر از وردپرس برای طراحی و ساخت سایت خود استفاده کرده باشید . افزونه WP Content Copy Protection می تواند یک راه حل بسیار کامل و جامع برای مشکل کپی برداری غیر قانونی باشد. WP Content Copy Protection تقریبا تمامی راه های کپی داری محتوای وبسایت شما می بندد و سد می کند. و یا حداقل انجام این کار را برای فرد سودجو بسیار سخت و مشکل می کند.

برخی از ویژگی های افزونه WP Content Copy Protection

  • محافظت کامل از متن و عکس های شما در برابر انتخاب شدن و کپی کردن
  • غیر فعال کردن راست کلیک موس بهمراه قابلیت سفارشی سازی بسیار بالا
  • غیر فعال کردن کلید های میانبر که معمولاً برای انتخاب کردن،کپی و کات کردن و همچنین پیست کردن مورد استفاده قرار می گیرند.CTRL+A, CTRL+C, CTRL+X,CTRL+S or CTRL+V or CTRL+U.
  • ایجاد واترمارک بر روی تصاویر وبسایت
  • امکان تعیین و انتخاب برگه ها، نوشته ها و یا دسته مورد نظر برای محافظت از محتوا
  • هماهنگی بسیار بالا با انواع مرورگر ها
  • هماهنگی بسیار بالا با تمامی قالب های وردپرسی
  • پشتیبانی از حفظت چند لایه برای متن ها و تصاویر
  • امکان بنمایش درآمدن پیغام هشدار برای کاربری که قصد کپی کردن دار

دانلود افزونه – WP Content Copy Protection

 

 

بازدیدها: ۳۸

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع