بهترین افزونه ایجاد دیدگاه در وردپرس با قابلیت سفارشی سازی فوق العاده بالا-wp-discuz v5.3.2

نام محصول : افزونه وردپرس

دسته : افزونه های کاربردی

تاریخ آپدیت و بروز رسانی : دوشنبه – ۱۳ اسفند ۱۳۹۷

دوست عزیز حتماً تا بحال از بخش دیدگاههای وردپرس که بصورت کاملاً ساده هست خسته شده اید و می خواهید در سایت وردپرسی خود یک بخش دیدگاه پیشرفته و در عین حال با ظاهری کاربر پسند برای کاربران خود فراهم کنید تا کاربرانتان به راحتی بتوانند با شما در ارتباط باشند و از این طریق میزان بازدید سایت خودتان را افزایش دهید . افزونه ای که در اینجا می خواهیم برایتان معرفی کنیم . بهترین افزونه ایجاد دیدگاه در وردپرس wp-discuz  هست . که ما آموزش آن را در این بخش برای شما دوستان عزیز قرار داده ایم

برای شروع کار شما ابتدا باید افزونه را که در پایان این بخش قرار دارد را دانلود و نصب کنید . در صورتیکه که نیاز به آموزش نصب افزونه داشتید می توانید در این قسمت یعنی آموزش گام به گام نصب افزونه های وردپرس مشاهده کنید .

بعد از نصب افزونه و کلیک بر روی قسمت عبارات وارد این بخش شده و قسمتهای مختلف افزونه را مشاهده می کنید . و می توانید هر بخش را به دلخواه خود سفارشی کنید . 

General : این بخش که در واقع تنظیمات عمومی افزونه می باشد . و همانطور که مشاهده می کنید دارای بخشهای مختلفی است که می توانید نمای افزونه دیدگاه خود را متحول کنید و با توضیح در هر بخش آن را کاملاً سفارشی سازی نمایید .

افزونه wp-discuz

Form : در این بخش با تنظیماتی که در تصویر زیر مشاهده می کنید . می توانید قسمت فرم افزونه را به دلخواه خود سفارشی کنید .

افزونه wpdiscuz
تنظیمات افزونه wpdiscuz

دیدگاه :در این بخش می توانید اشتراک در شبکه های اجتماعی و بخش های دیگر را تنظیم کنید.

تنظیمات افزونه wpdiscuz
تنظیمات ایجاد دیدگاه کاربران

Date/time: در این قسمت هم می توانید تاریخ و زمان افزونه را تنظیم کنید مانند تصویر زیر :

تنظیمات بهترین افزونه ایجاد دیدگاه کاربران

Email : در این بخش نیز تنظیمات مربوط به ایمیل را انجام دهید مانند تصویر زیر :

بهترین افزونه ایجاد دیدگاه کاربران

Notification یا اعلانها : این قسمت مربوط به اعلان به کاربر می باشد که می توانید تنظیمات مربوط به این بخش را در تصویر زیر مشاهده نمایید .

افزونه wpdiscuz
تنظیمات ویژه ایجاد دیدگاه wpdiscuz

سپس وارد بخش تنظیمات از منوی پیشخوان دیدگاهها شده و وارد بخشهای مختلف آن می شویم .

در این بخش نیز قسمتهای مختلف زیادی در افزونه موجود است که به مهمترین بخش افزونه یعنی styleها می رویم . در این قسمت تنظیمات مربوط به رنگ هر بخش از فرم دیدگاه نمایش داده شده است . که می توانید با تنظیم رنگ آنها یک فرم دیدگاه بسیار زیبا برای سایت خود طراحی کنید .

بخش مهم دیگر integration یا ادغام می باشد که می توانید افزونه را با افزونه های دیگر مانند userpro ، buddy press، user ultra ، ultimate member  و my cred هماهنگ سازی نمایید برای این منظور شما باید کد هر قسمت را کپی کرده و در قسمت functions.php کپی نمایید .

تذکر مهم : توصیه می کنیم قبل از انجام هر کاری ابتدا از کل سایت و هاست خود  بکاپ گرفته و سپس اقدام به تنظیمات فوق نمایید .

بعد از اینکه تنظیمات مربوط به هر قسمت را طبق تصاویر فوق انجام دادید . به بخش Forms رفته و بر روی گزینه ویرایش که در زیر بخش default forms قرار دارد کلیک کنید تصویر زیر را ببینید:

بهترین افزونه ایجاد دیدگاه

سپس با کلیک بر روی گزینه ویرایش وارد بخش تنظیمات فرم می شوید مانند تصویر زیر :

افزونه wp-discuz

همانطور که در تصویر فوق مشاهده می کنید در قسمت disable commenting roles که در واقع بخشهایی که می خواهید فرم دیدگاه نمایش داده نشود یا غیر فعال باشد را تیک بزنید .

  allow guests : در واقع در این قسمت وضعیت کاربرمیهمان جهت ارسال دیدگاه اجازه داده می شود .

enable subscribtion bar  : در این بخش فعالسازی برای اینکه کاربر بتواند دیدگاه خود را ارسال نماید و یا اجازه این کار نداشته باشد به ترتیب با yes و no  مشخص می گردد . که توصیه می شود بر روی گزینه yes فعال گردد.

comment form header text : همانطور که از نام آن برمی آید پیامی در بالای فرم  دیدگاه قرار می گیرد که می توانید آن را بدلخواه ویرایش کنید .

display comment form for post types : در هر بخش از پست ها  که باید فرم دیدگاه نمایش داده شود را تیک بزنید.

 Display comment form for post IDs :در این قسمت آی دی پستهایی که فرم دیدگاه در آنها نمایش داده شود را بنویسید .

comment text field : در این بخش فیلدها را به دلخواه خود ویرایش کرده و در صورتیکه نیاز به فیلد اضافی است می توانید بر روی گزینه + کلیک کنید تا فیلد اضافی نمایش داده شود .

تنظیمات مربوط به دیدگاه در این بخش هم به اتمام رسید . و شما بعد از ویرایش این قسمت فرم ارسال دیدگاه کاربران را می توانید در بخش زیر مشاهده کنید .

wpdiscuz

 

دانلود افزونه – wpDiscuz

بازدید: ۱۴۱

2
دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظراتی با رأی زیاد
اشاره به موضوع

سلام سایت زیبا و در عین حال مفیدی دارید