صفحه ساز بسیار قدرتمند و محبوب وردپرس- WPBAKERY PAGE BUILDER FOR WORDPRESS (FORMERLY VISUAL COMPOSER) V5.6

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته بندی : افزونه های صفحه سازصفحه ساز ویژوال کامپوزر و افزونه های جانبی

تاریخ آپدیت و بروز رسانی : سه شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۷

قیمت صرفاً جهت اطلاع : ۴۵ دلار معادل تقریبی ۱۸۰,۰۰۰ تومان

افزونه VISUAL COMPOSER و یا همان WPBAKERY PAGE BUILDERیک صفحه ساز بسیار قدرتمند و فوق العاده کاربردی است. بوسیله این صفحه ساز قدرتمند شما می توانید هر ایده و یا فکری را که در مورد طراحی و نمای ظاهری یک صفحه وجود دارد.

تنها با چند کلیک ساده و با استفاده از تکنیک کشیدن و رها کردن و بدون نیاز به هر گونه کد نویسی پیاده سازی نمائید.

همانطور که می دانید ویرایشگر پیشفرض وردپرس یک ویرایشگر استاندارد و کلاسیک است. شما می توانید توسط این ویرایشگر متن خود را تایپ کرده . تصویر و ویدئو و لینک قرار دهید.

مانند تمام صفحات وبی که در اکثر وبسایت ها مشاهده می کنید. اما هنگامی که پای طراحی که صفحه وب فوق العاده زیبا و حرفه ای بهمراه افکت های ویژه تصویری و المان های پیشرفته به میان می آید.

افزونه VISUAL COMPOSER بعنوان یکی از قدرتمندترین صفحه ساز های وردپرسی با امکانات و ابزارهای فروان و منحصر بفرد خود ایجاد صفحات بسیار جذاب و حرفه ای را برای شما مانند آب خوردن می کند.

نکته مهم: افزونه VISUAL COMPOSER دارای دو نوع ویرایشگر پیشرفته است. که پس از نصب ویژوال کامپوزر به صورت دو آیکن در بالای ویرایشگر پیشفرض وردپرس قرار خواهد گرفت.

این دو ویرایشگر عبارتند از  frontend editor و backend editor که با کلیک بر روی هرکدام براحتی وارد محیط آن ویرایشگر خواهید شد

افزونه VISUAL COMPOSER هم اکنون بعنوان یکی قدرتمندترین و کارامدترین صفحه ساز های وردپرسی توسط بسیاری از طراحان حرفه ای و مطرح جهان که از سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای ایجاد یک وبسایت بهره می برند. مورد استفاده قرار می گیرد.

افزونه VISUAL COMPOSER تقریبا با تمامی قالب ها و پوسته های معروف وردپرسی و ووکامرسی کاملا ادغام می گردد. و می توانید بدون هیچ مشکلی از این صفحه ساز فوق العاده در کنار قالب ها و پوسته های بی نظیر وردپرسی و ووکامرسی یک وبسایت و یا یک فروشگاه آنلاین فوق العاده جذاب با امکانات بی نظیر طراحی و ایجاد نمائید.

نکته بسیار مهم : افزونه ویژوال کامپوزر با افزونه های اسلایدر وردپرسی بویژه slider revolution و layer slider کاملا هماهنگ شده و پس از نصب افزونه ویژوال کامپوزر و اسلایدر های فوق خواهید دید که تنها با چند کلیک ساده می توانید در محیط ویژوال کامپوزر اسلایدر مورد نظر خود فراخوانی کنید.

افزونه های جانبی و مکمل صفحه ساز ویژوال کامپوزر

 

دانلود صفحه ساز- VISUAL COMPOSER 

بازدید: ۱۱۹

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع