بهترین افزونه آمار بازدید از سایت همراه با آموزش تصویری wpstatistics12.5.7

حتماً شما دوست عزیز هم از جمله کسانی هستید که با راه اندازی سایت خود می خواهید میزان بازدید از سایت خود را بدانید تا بر اساس آمار و اطلاعات بدست آمده برای بهبود میزان بازدید و افزایش فروش سایت خود را ارتقاء دهید .

قطعاً بدون داشتن آماربازدید یک سایت  به هیچ وجه نمی توان یک سایت موفق داشت . و یکی از مهمترین بخش سایت همین آمار آن هست تا بتوان برنامه ریزی دقیقی برای آن انجام داد .

ما در بخش پایگاه دانش وردپرس سبز یکی از بهترین افزونه های آمار بازدید سایتهای وردپرسی را بصورت کاملاً تصویری مورد ارزیابی قرار داده ایم تا شما دوست عزیز  از این افزونه در سایت وردپرسی خود استفاده کنید .

افزونه wp statistics :

این افزونه یکی از بهترین افزونه های آمارگیر وردپرس هست که نصب بسیار زیاد یعنی چیزی حدود ۴۰۰۰۰۰ نصب فعال در سایت های وردپرسی داشته که سبب گردیده تا از افزونه های بسیار پرکاربرد وردپرسی باشد و به همین خاطر کاربران زیادی این افزونه را در سایت خود نصب کرده اند . ضمناً طراح و توسعه دهنده این افزونه نیز ایرانی هست.

و اما امکاناتی که افزونه آمار بازدید سایت یا wp statistics به سایت وردپرسی شما اضافه می کند عبارتنداز :

  • نمایش آمار بازدید کلی
  • نمایش تعداد بازدید کنندگان از سایت شما
  • امکان نمایش کاربران ارجاعی از موتورهای مختلف جستجو
  • تعیین سطح دسترسی برای نمایش در نقشهای مختلف کاربری
  • نمایش اطلاعات هر بازدیدکننده از قبیل ، نام کشور ، آی پی ورودی ، شهر ، منطقه و غیره
  • و امکانات بیشمار دیگر

 دوست عزیز قطعاً شما با نصب این افزونه حرفه ای و قدرتمند دیگر مشکلی آمار بازدید توسط کاربران خود نخواهید داشت .

بعد از نصب این افزونه در بخش پیشخوان اطلاعات جامع و کاملی از بازدیدکنندگان از جهت اینکه با چه مرورگری وارد سایت شما شده اند ، همچنین آماری تعداد بازدیدکنندگان در روز جاری ، روز گذشته ، یک هفته گذشته و بازدیدکنندگان در سال را نیز همراه با نمودار و نام کشوری که بازدید کننده از آن کشور وارد سایت شما شده است و اطلاعات با ارزش دیگر نیز ارائه می دهد .

شما دوست عزیز می توانید بر اساس اینکه کاربران شما با چه کلمات کلیدی وارد سایت شما شده اند و همچنین اطلاعات با ارزش دیگری که در بالا ذکر گردید می توانید  برای  افزایش بازدید سایت خود برنامه ریزی خوبی داشته باشید .

شاید این مطلب هم برای شما مفید باشد :  افزایش فروش بدون افزایش ترافیک سایت

ضمناً ما در سایت وردپرس سبز افزونه آمار بازدید سایت که کاملاً فارسی سازی شده به همراه آموزش تصویری و جامع آن را در لینک زیر آورده ایم تا مشکلی برای دانلود و آموزش افزونه نداشته باشید .

اگر در هنگام نصب افزونه ها دچار مشکل بودید می توانید آموزش گام به گام نصب افزونه ها را نیز از این لینک مشاهده فرمایید .

 

لینک دانلود افزونه فارسی سازی شده آمار بازدیدسایت wpstatistics

لینک دانلود آموزش صفر تا صد افزونه wp statistics

بازدید: ۱۷

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع