ستاره دار کردن مطالب وردپرس در گوگل با افزونه۱.۹.۲ Yasr – Yet Another Stars Rating

Yasr – Yet Another Stars Rating

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته بندی : افزونه های کاربردیآموزشهای افزونه های وردپرس

تاریخ آپدیت و بروز رسانی : دوشنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

Yasr – Yet Another Stars Rating نام افزونه ای کاربردی در وردپرس هست که شما می توانید با نصب این افزونه پرکاربرد و ضروری وردپرسی به مطالب سایت خود امتیاز به شکل ستاره بدهید .

این افزونه از جمله افزونه هایی هست که حدود ۲۰۰۰۰ نصب فعال در وبسایت های وردپرسی داشته و یکی از افزونه های بسیار محبوب در بین کاربران وردپرسی بوده و هست .

با استفاده از افزونه Yasr – Yet Another Stars Rating شما می توانید برای مطالب خود آیکون ستاره دار انتخاب کنید تا کاربران وردپرسی شما به محتوایی که در سایت خود منتشر کرده اید امتیاز بصورت ستاره دهند .

این مورد در الگوریتم گوگل تاثیر بسزایی داشته و مطالب شما در ایندکس گوگل سریعتر در صفحه اول قرار می گیرد.

در این بخش از  سایت وردپرس سبز می خواهیم شما را با نحوه کار با این افزونه آشنا کنیم . پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید

آموزش کار با افزونه Yasr – Yet Another Stars Rating :

بعد از اینکه افزونه را از بخش پایین همین پست دانلود کرده و نصب کردید منویی در قسمت پیشخوان سایت وردپرسی شما ظاهر می گردد . (مطابق تصویر زیر )

Yasr – Yet Another Stars Rating
Yasr – Yet Another Stars Rating

با کلیک بر روی این گزینه و فعالسازی آن تصویری مطابق شکل زیر ظاهر می گردد :

 

Yasr – Yet Another Stars Rating
Yasr – Yet Another Stars Rating
Yasr – Yet Another Stars Rating
Yasr – Yet Another Stars Rating
Yasr – Yet Another Stars Rating
Yasr – Yet Another Stars Rating
گزینه های درج خودکار : در این قسمت ابتدا بخش خودکار را فعال کنید و سپس در قسمت به چه صورتی قرار بدم با توجه به انتخاب خودتان نوع امتیاز دهی را مشخص کنید .
کجا بزارمش ؟ نیز با میل و سلیقه خودتون انتخاب می کنید که امتیاز دهی کاربران را قبل از پست قرار دهید یا بعد از پست .
اندازه : از این قسمت هم می توانید اندازه ستاره امتیازدهی را مشخص کنید که چه اندازه در سایت شما نشان داده بشه .
در صفحات قرار ندم ؟: اگر می خواهید که سیستم امتیازدهی کاربران در صفحات وردپرس قرار بگیرد یا خیر از این قسمت استفاده کنید .
رأی کلی را در صفحات آرشیو نمایش بدم ؟ با استفاده از این قسمت می توانید کاری بکنید تا رأی کاربران در صفحات مختلف آرشیو مثل برچسب ها ، پست ها و غیره نمایش داده شود .
رأی کاربران را در صفحات آرشیو نمایش بدم ؟
این قسمت هم همانند قسمت قبل می توانید نمایش امتیاز کاربران را در صفحات آرشیو مشخص کنید که نمایش داده بشه یا خیر
می خواهید نوشته ای سفارسی برای قبل و بعد ستاره ها بنویسید؟ در این قسمت می توانید تعیین کنید که  برای قبل و بعد از ستاره دارکردن مطالب نوشته ای را بصورت سفارشی شده قرار بدید یا خیر .
آیا میخواهید آماری از تعداد و شمارش امتیاز دهندگان نمایش داده شود ؟
در این بخش هم شما می توانید آماری از تعداد امتیازدهندگان را در اختیار داشته باشید .
چه کسانی مجاز به رای دادند هستند؟ در این قسمت تعیین می کنید که آیا فقط کاربران ثبت نام شده می توانند امتیاز دهند یا همه کاربران ( چه افرادی که ثبت نام کرده اند و چه افرادی که ثبت نام نکرده اند )
Yasr – Yet Another Stars Rating
Yasr – Yet Another Stars Rating

در کادر قرمز رنگ :

Rich snippet options:

با استفاده از این گزینه تعیین می کنید که نمایش امتیاز فقط بصورت نقد و بررسی  یا اینکه فقط بر اساس رأی کاربران و تعداد رأی باشه  و سپس در قسمت Select default item type for all post or pages نوشته های خودتون رو تعیین می کنید که محصول ، مکان ، شرکت و وبلاگ ، کدامیک از این موارد هست .

و در کادر سبز رنگ در قسمت پایین نام نویسنده وبلاگ را مشخص می کنید تا هنگام امتیاز دهی کاربران در هنگام ایندکس گوگل نام نویسنده در کنار آیکون امتیاز دهی کاربران مشخص باشه .

نقد و بررسی چندگانه :

Yasr – Yet Another Stars Rating
Yasr – Yet Another Stars Rating
در این قسمت همانطور که مشخص هست شما با استفاده از ۹ المان می توانید در مورد یک محصول یا موضوعی خاص به نقد و بررسی بپردازید و در نهایت بر روی گزینه نقد و بررسی من را بساز کلیک نمایید .

مطالعه این مقاله را از دست ندهید :بهترین افزونه های کش وردپرس

Yasr – Yet Another Stars Rating
Yasr – Yet Another Stars Rating
ستاره دار کردن مطالب وردپرس در گوگل
Yasr – Yet Another Stars Rating
Choose Stars Set : این قسمت مربوط به تنظیمات سبک و استایل هست که شما می توانید طبق میل و سلیقه خود یکی از موارد مشخص شده را تعیین کنید .
دوست دارید چه رنگی نمایش داده شود؟
در این قسمت می توانید با توجه به میل و سلیقه شخصی خود افزونه دو حالت روشن و تیره بصورت پیشفرض قرار داده که می توانید یکی را بدلخواه انتخاب کنید .
وارد کردن CSS و استایل های سفارسی : در صورتیکه با کد نویسی با css آشنایی داشته باشید می توانید رنگ ستاره و تنظیمات مربوط به آن را با کد نویسی سفارشی سازی نمایید . که در کادر فوق می توانید کدهای css مورد نظر خود را وارد نمایید .

دوست عزیز در این آموزش ما توانستیم یادبگیریم که چطور می توانیم مطالب سایت خود را در گوگل بصورت ستاره دار نشان بدیم و کاربران این انتخاب را در سایت ما داشته باشند تا بتوانند نظرات خودشان را بصورت امتیاز ستاره دار بفرستند . امیدواریم این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد .

لینک دانلود این افزونه جهت دانلود و نصب در پایین این قسمت قرار داده شده تا آن را دانلود و در سایت وردپرسی خودتون نصب و فعالسازی کنید .

اگر با نصب و فعالسازی افزونه ها آشنایی ندارید می توانید آموزش گام به گام نصب و فعالسازی افزونه ها را مشاهده فرمایید .

لینک دانلود افزونه ستاره دار کردن مطالب وردپرس با افزونه Yet Another Stars Rating

 

 

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع