افزونه سئو محلی فروشگاه ساز ووکامرس -۶.۱.Yoast – Local SEO for WooCommerce v9

yoast-local-seo-for-woocommerce

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته : سئو

تاریخ آپدیت و بروز رسانی : شنبه – ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

سایت سازنده افزونه Yoast – Local SEO for WooCommerce

۱- همه افزونه ها و قالب ها ۱۰۰% اورجینال و بدون کوچیکترین دست کاری و کاملاً پاک از هر گونه بدافزار، ویروس و فایل های مخرب دیگر از منابع اصلی بصورت تک لایسنس خریداری شده و همچنین توسط وبسایت امنیتی بسیار معتبر virustotal که با بیش از ۶۰ سیستم امنیتی بروز و فوق العاده قدرتمند فایل ها را از نظر امنیتی آنالیز کرده و کوچکترین آلودگی به فایل های مخرب را نشان می دهد کاملاً تایید شده اند.

۲- افزونه ها و قالب ها در وردپرس سبز تحت لایسنس گنو و بصورت یک عضویت طلایی ۳۵ روزه ارائه می شوند . تحت این لایسنس شما آزاد هستید بصورت نامحدود از تمامی ابزارهای موجود در قالب و افزونه ها استفاده کرده و آنها را بر روی وبسایت های گوناگون بصورت نامحدود نصب نمائید.

۳- کد و یا لایسنسی که افزونه و یا قالب پس از نصب بر روی وبسایت از شما درخواست می کند. تنها برای دریافت دموها و آپدیت های افزونه و قالب بصورت خودکار است. و محدودیتی در استفاده از ابزارها و امکانات موجود در افزونه ها و قالب ها ایجاد نمی کند. در وردپرس سبز برای دریافت جدیدترین ورژن افزونه و یا قالب مورد نظر و بروزرسانی آن باید به روش آپدیت دستی عمل نمائید.

۴- برای دریافت دموهای قالب ها و یا افزونه های مورد نظر تنها یک راه وجود دارد و آن این است که قالب و یا افزونه مورد نظر را از سایت سازنده و به دلار خریداری کرده و سپس کد و یا لایسنس معتبر را بصورت مستقیم از خود سایت سازنده قالب و افزونه دریافت کنید.


توضیحات افزونه Yoast – Local SEO for WooCommerce

این یک افزونه مکمل منحصر بفرد برای افزایش قابلیت های افزونه بسیار قدرتمند Yoast seo premium می باشد. با استفاده از Yoast – Local SEO for WooCommerce  می توانید فروشگاه آنلاین خود را که توسط افزونه بسیار محبوب و قدرتمند ووکامرس طراحی کرده اید.از نظر سئو برای یک منطقه جغرافیایی خاص مانند (ایران) تا حد فوق العاده ای بهینه تر سازید.

دانلود افزونه – Local SEO for WooCommerce

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع