افزونه سئو محلی فروشگاه ساز ووکامرس -۶.۱.Yoast – Local SEO for WooCommerce v9

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته : سئو

تاریخ آپدیت و بروز رسانی : شنبه – ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

سایت سازنده افزونه Yoast – Local SEO for WooCommerce

۱- همه افزونه ها و قالب ها ۱۰۰% اورجینال و بدون کوچیکترین دست کاری و کاملاً پاک از هر گونه بدافزار، ویروس و فایل های مخرب دیگر از منابع اصلی بصورت تک لایسنس خریداری شده و همچنین توسط وبسایت امنیتی بسیار معتبر virustotal که با بیش از ۶۰ سیستم امنیتی بروز و فوق العاده قدرتمند فایل ها را از نظر امنیتی آنالیز کرده و کوچکترین آلودگی به فایل های مخرب را نشان می دهد کاملاً تایید شده اند.

۲- افزونه ها و قالب ها در وردپرس سبز تحت لایسنس گنو و بصورت یک عضویت طلایی ۳۵ روزه ارائه می شوند . تحت این لایسنس شما آزاد هستید بصورت نامحدود از تمامی ابزارهای موجود در قالب و افزونه ها استفاده کرده و آنها را بر روی وبسایت های گوناگون بصورت نامحدود نصب نمائید.

۳- کد و یا لایسنسی که افزونه و یا قالب پس از نصب بر روی وبسایت از شما درخواست می کند. تنها برای دریافت دموها و آپدیت های افزونه و قالب بصورت خودکار است. و محدودیتی در استفاده از ابزارها و امکانات موجود در افزونه ها و قالب ها ایجاد نمی کند. در وردپرس سبز برای دریافت جدیدترین ورژن افزونه و یا قالب مورد نظر و بروزرسانی آن باید به روش آپدیت دستی عمل نمائید.

۴- برای دریافت دموهای قالب ها و یا افزونه های مورد نظر تنها یک راه وجود دارد و آن این است که قالب و یا افزونه مورد نظر را از سایت سازنده و به دلار خریداری کرده و سپس کد و یا لایسنس معتبر را بصورت مستقیم از خود سایت سازنده قالب و افزونه دریافت کنید.


توضیحات افزونه Yoast – Local SEO for WooCommerce

این یک افزونه مکمل منحصر بفرد برای افزایش قابلیت های افزونه بسیار قدرتمند Yoast seo premium می باشد. با استفاده از Yoast – Local SEO for WooCommerce  می توانید فروشگاه آنلاین خود را که توسط افزونه بسیار محبوب و قدرتمند ووکامرس طراحی کرده اید.از نظر سئو برای یک منطقه جغرافیایی خاص مانند (ایران) تا حد فوق العاده ای بهینه تر سازید.

دانلود افزونه – Local SEO for WooCommerce

بازدید: ۲۰۸

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع