افزونه بهینه سازی سئو برای بخش اخبارگوگل – Yoast – News SEO v11.9

افزونه سئو اخبار

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته : سئو

تاریخ آخرین آپدیت و بروزرسانی : چهارشنبه – ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

سایت سازنده افزونه Yoast – News SEO

۱- همه افزونه ها و قالب ها ۱۰۰% اورجینال و بدون کوچیکترین دست کاری و کاملاً پاک از هر گونه بدافزار، ویروس و فایل های مخرب دیگر می باشند. و همچنین توسط وبسایت امنیتی بسیار معتبر virustotal که با بیش از ۶۰ سیستم امنیتی بروز و فوق العاده قدرتمند فایل ها را از نظر امنیتی آنالیز کرده و کوچکترین آلودگی به فایل های مخرب را نشان می دهد کاملاً تایید شده اند.

۲- افزونه ها و قالب ها در وردپرس سبز تحت لایسنس گنو و بصورت یک عضویت طلایی ۳۵ روزه ارائه می شوند . تحت این لایسنس شما آزاد هستید بصورت نامحدود از تمامی ابزارهای موجود در قالب و افزونه ها استفاده کرده و آنها را بر روی وبسایت های گوناگون بصورت نامحدود نصب نمائید.

۳- کد و یا لایسنسی که افزونه و یا قالب پس از نصب بر روی وبسایت از شما درخواست می کند. تنها برای دریافت دموها و آپدیت های افزونه و قالب بصورت خودکار است. و محدودیتی در استفاده از ابزارها و امکانات موجود در افزونه ها و قالب ها ایجاد نمی کند. در وردپرس سبز برای دریافت جدیدترین ورژن افزونه و یا قالب مورد نظر و بروزرسانی آن باید به روش آپدیت دستی عمل نمائید.

۴- برای دریافت دموهای قالب ها و یا افزونه های مورد نظر تنها یک راه وجود دارد و آن این است که قالب و یا افزونه مورد نظر را از سایت سازنده و به دلار خریداری کرده و سپس کد و یا لایسنس معتبر را بصورت مستقیم از خود سایت سازنده قالب و افزونه دریافت کنید.


Yoast – News SEO یک افزونه مکمل بسیار قدرتمند برای افزایش قابلیت های افزونه فوق العاده محبوب Yoast seo premium می باشد. با استفاده از Yoast – News SEO  می توانید وبسایت خود را برای گوگل نیوز یا همان بخش اخبار گوگل تا حد بسیار بالایی بهینه سازید.با استفاده از این افزونه می توانید با سرعت فوق العاده ای گوگل را از انتشار یک مطلب تازه در سایت خود با خبر سازید و سرعت ایندکس مطالب سایت خود را توسط گوگل بسیار افزایش دهید.

دانلود افزونه – Yoast – News SEO

 

 

بازدیدها: ۱۷۲

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع