بهترین و قدرتمندترین افزونه بهینه سازی سئو سایت – YOAST SEO PREMIUM V12.5

افزونه سئوی وردپرس

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته بندی : سئو

تاریخ آپدیت و بروز رسانی : یکشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۸

۱- همه افزونه ها و قالب ها ۱۰۰% اورجینال و بدون کوچیکترین دست کاری و کاملاً پاک از هر گونه بدافزار، ویروس و فایل های مخرب می باشند و همچنین توسط وبسایت امنیتی بسیار معتبر virustotal که با بیش از ۶۰ سیستم امنیتی بروز و فوق العاده قدرتمند فایل ها را از نظر امنیتی آنالیز کرده و کوچکترین آلودگی به فایل های مخرب را نشان می دهد کاملاً تایید شده اند.

۲- افزونه ها و قالب ها در وردپرس سبز تحت لایسنس گنو و بصورت یک عضویت طلایی ۳۵ روزه ارائه می شوند . تحت این لایسنس شما آزاد هستید بصورت نامحدود از تمامی ابزارهای موجود در قالب و افزونه ها استفاده کرده و آنها را بر روی وبسایت های گوناگون بصورت نامحدود نصب نمائید.

۳- کد و یا لایسنسی که افزونه و یا قالب پس از نصب بر روی وبسایت از شما درخواست می کند. تنها برای دریافت دموها و آپدیت های افزونه و قالب بصورت خودکار است. و محدودیتی در استفاده از ابزارها و امکانات موجود در افزونه ها و قالب ها ایجاد نمی کند. در وردپرس سبز برای دریافت جدیدترین ورژن افزونه و یا قالب مورد نظر و بروزرسانی آن باید به روش آپدیت دستی عمل نمائید.

۴- برای دریافت دموهای قالب ها و یا افزونه های مورد نظر تنها یک راه وجود دارد و آن این است که قالب و یا افزونه مورد نظر را از سایت سازنده و به دلار خریداری کرده و سپس کد و یا لایسنس معتبر را بصورت مستقیم از خود سایت سازنده قالب و افزونه دریافت کنید.

سایت سازنده افزونه yoast seo premium

 امروزه یکی از موثرترین و ساده ترین راهکارهای افزایش بازدیدکنندگان سایت، بهینه سازی سئوی سایت و افزایش رنکینگ (امتیاز) سایت در گوگل و سایر موتورهای جستجو مانند بینگ و یاهو می باشد.
yoast seo premium  یکی از بهترین و کارآمدترین افزونه های وردپرسی هست که کمتر کاربری را می توان یافت که با این افزونه فوق العاده قدرتمند و کارآمد در زمینه بهینه سازی اصولی سئو وبسایت های وردپرسی آشنایی نداشته باشد .
ویژگیهای افزونه سئوی وردپرس  yoast seo premium

  • فارسی سازی بودن کامل افزونه
  • نصب آسان تنها با چند کلیک ساده
  • دارای ابزارهای لازم جهت اتصال به کنسول جستجوی گوگل
  • استفاده بسیار سریع و آسان از ابزارهای موجود در افزونه
  • تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی
  • بهینه سازی کلمات کلیدی
  • پیشنهاد برای لینک داخلی
  • ایجاد سریع و خودکار نقشه های سایت
  • و……..

yoast seo premium دارای افزونه های جانبی متعددی مانند افزونه سئوی ویدیویی وردپرس ، افزونه سئوی محلی و…. می باشد که قدرت این افزونه را بسیار بیشتر می کنند و در دسته بندی سئو در مورد آنها توضیح داده شده است .
توصیه ما به شما نصب افزونه سئوی وردپرس هست تا بتوانید سایت خود را با سرعت بسیار بیشتری برای موتورهای جستجو بویژه گوگل بهینه سازی نموده و ارتقاء دهید .
نکته مهم : برای فعال کردن ویژگی های کامل نسخه پرمیوم افزونه در منوی جستجوگر به Dashboard بروید و بر روی زبانه ویژگی ها و سپس صفحه تنظیمات پیشرفته را فعال کنید .

دانلود این افزونه را هم از دست ندهید :بهینه سازی سئوی ویدئو های وبسایت

 

 دانلود – YOAST SEO PREMIUM

 

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع