افزونه بهینه سازی سئو فروشگاه ساز قدرتمند ووکامرس – Yoast – WooCommerce SEO plugin v11.9

Yoast – WooCommerce

نوع محصول : افزونه وردپرس

دسته : سئو

تاریخ آخرین آپدیت و بروزرسانی : چهارشنبه – ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

سایت سازنده افزونه Yoast – WooCommerce SEO plugin

۱- همه افزونه ها و قالب ها ۱۰۰% اورجینال و بدون کوچیکترین دست کاری و کاملاً پاک از هر گونه بدافزار، ویروس و فایل های مخرب دیگر می باشند و همچنین توسط وبسایت امنیتی بسیار معتبر virustotal که با بیش از ۶۰ سیستم امنیتی بروز و فوق العاده قدرتمند فایل ها را از نظر امنیتی آنالیز کرده و کوچکترین آلودگی به فایل های مخرب را نشان می دهد کاملاً تایید شده اند.

۲- افزونه ها و قالب ها در وردپرس سبز تحت لایسنس گنو و بصورت یک عضویت طلایی ۳۵ روزه ارائه می شوند . تحت این لایسنس شما آزاد هستید بصورت نامحدود از تمامی ابزارهای موجود در قالب و افزونه ها استفاده کرده و آنها را بر روی وبسایت های گوناگون بصورت نامحدود نصب نمائید.

۳- کد و یا لایسنسی که افزونه و یا قالب پس از نصب بر روی وبسایت از شما درخواست می کند. تنها برای دریافت دموها و آپدیت های افزونه و قالب بصورت خودکار است. و محدودیتی در استفاده از ابزارها و امکانات موجود در افزونه ها و قالب ها ایجاد نمی کند. در وردپرس سبز برای دریافت جدیدترین ورژن افزونه و یا قالب مورد نظر و بروزرسانی آن باید به روش آپدیت دستی عمل نمائید.

۴- برای دریافت دموهای قالب ها و یا افزونه های مورد نظر تنها یک راه وجود دارد و آن این است که قالب و یا افزونه مورد نظر را از سایت سازنده و به دلار خریداری کرده و سپس کد و یا لایسنس معتبر را بصورت مستقیم از خود سایت سازنده قالب و افزونه دریافت کنید.

همانطور که بسیاری از شما می دانید   Yoast seo premium  یکی از قدرتمندترین افزونه ها برای سئو یک وبسایت وردپرسی می باشد.
این افزونه امکانات بسیار زیادی دارد و قدرت فوق العاده ای به شما در سئوی وبسایت تان می دهد. اما هنگامی که در وبسایت وردپرسی خود با استفاده از افزونه بسیار محبوب ووکامرس یک فروشگاه اینترنتی ایجاد میکنید .
برای اینکه بتوانید از تمام قدرت Yoast seo premium  برای افزایش سئو فروشگاه خود استفاده کنید نیاز به یک هماهنگ کننده کاملا معتبر دارید.اینجاست که نصب افزونه منحصر بفرد Yoast – WooCommerce SEO plugin الزامی می شود.

 

دانلود افزونه – Yoast – WooCommerce SEO plugin

 

 

 

دوست خوبم لطفا با ثبت نظرات خود ما را در کامل تر کردن وردپرس سبز یاری فرمائید.

  پیگیری پاسخ های داده شده به این دیدگاه  
اشاره به موضوع